Referendum: Táto krava prekonala aj Matoviča. A to je už čo povedať.

Dva roky bolo Slovensko vystavené cielenému rozvratu farebnej kuciak revolúcie. Následne primitívni ľudia zvolili trnavského blázna a nastala ešte aj celosvetová pandémia, ktorú vláda svojím "salarabamba" zaklínaním samozrejme nezvládla, dala prednosť svojim kšeftom s testami za stovky milónov, v dôsledku čoho zabila 12 000 ľudí. Krajina musela byť locknutá, finančný život väčšiny rodín ťažko utrpel, pol roka bol vyhlásený "núdzový stav", v base zavraždili prezidenta polície Lučanského.

Frustrácia z tohto všetkého sa vliala do nutnosti predčasných volieb, alebo minimálne referenda vyjadrujúceho nutnosť takej prirodzenej politickej veci. Hnev ľudí sa koncentroval na osobu hlavného zodpovedného, trnavského šaša a zdalo sa, že nie je možné spraviť nič, čo by tento proces nespokojnosti s ním zastavilo. Navyše sa skúsil zachrániť ruskou kartou, takže aj americká ambasáda ho zradila, bolo jasné, že celé sa má vybiť na jeho osobe. Nebolo možné spraviť nič, čo by Matoviča mohlo zachrániť, či aspoň čiastočne odľahčiť jeho ortieľ.

A predsa sa našla iná politická osoba, ktorá aj keď má od svojich pánov príkaz Matoviča odpísať, neodolala, aby sa ako sprosté teľa nebabrala vo vysokom napätí a celú tú rieku doslovne sračiek a hniloby, čo Matovič napáchal, nevyliala na seba. Ajhľa, Čaputová, zdurená jaternica. 

 

 

Že sú tu v politike takéto osôbky, doslovne sebavražední kreténikovia, to je asi svetový unikát. 

Matovič situáciu aj škodoradostne uvítal. Od radosti, že niekto na seba vylial jeho splašky, Čaputovej ešte pridal a od celej veci sa pohoršene dištancoval, aby to lajno zostalo pevne sedieť len a len uprostred jej ksichtu. 

Vybrala si.

Je možno pravda, že politicky primitívny slovenský národ sa možno bude viac vzrušovať nad tým, že musí platiť za testy alebo že mu stále podsúvajú vakcináciu, ale Čaputová napľula 600 000 ľuďom priamo do ksichtu. Pokúsila sa zastaviť nezastaviteľné, zobrala na seba vinu.

Nech sa nečuduje. 

Ešte aj Blaha jej okrem iného odkázal:

Vaše výhovorky sú trápne a úbohé. Snažíte sa na sociálnej sieti vyviňovať ako malý chuligán, čo práve rozbil loptou okno. Nepomôže vám to.
Nikdy nezmažete, že ste vo svojom podaní na Ústavný súd lobovali proti referendu. Skutočný demokrat by nikdy nespochybnil referendum. Nikdy by nevŕtal do vôle 600 tisíc ľudí.
Áno, máte rôzne právomoci. Môžete napríklad udeliť milosť Mikulášovi Černákovi alebo Mariánovi Kočnerovi. Ale sú isté veci, ktoré nikto normálny neurobí, aj keď môže.
Jednou z takých vecí je to, čo ste spravili Vy - že budete útočiť na vôľu 600 tisíc ľudí, ktorí sú zúfalí z toho, čo pácha hrôzovláda na Slovensku.
Vy ste to napriek tomu urobila - a to sa zapíše do dejín. Marička. Ste marička referenda. Stali ste sa symbolom zla

 

Niektorí píšu, že zrušila demokraciu na Slovensku. Je to možné. V každom prípade je to druhý človek po Matovičovi, čo na dlhé dlhé roky nebude môcť vyjsť na ulicu bez ochranky. A ani s ochrankou to nebude mať jednoduché, pretože ani tá nezastaví opovrhujúce pokriky. 

 
0
Roland Edvardsen

Včera krátko po rozhodnutí musel byť človek nasratý, ale keď to prejde hlavou, tak toto je to najhoršie rozhodnutie pre nich - jak pre vládu, tak i pre Čaputu, pre tú najviac ( a dúfam, že si pochovala šancu na znovuzvolenie). Opozícia dostala dobrú muníciu a tému referenda môže živiť dlho, aj po septembri. A frustrácia národa a jeho hnev na vládu sa prehĺbi ešte viac. Len sa bojím, aby to tu v septembri zase nešlo do stratena, aj s tým slniečkárskym Bergogliom, ktorý tu bude slúžiť zase na neutralizáciu populácie - však oni vedia, prečo ho museli sem dotrepať.

Norman

Musíme si pripomenúť, že Slovensko je množina malomestských egoistov, kde každá aféra rýchlo zaniká, podobne ako vec vhodená do stratopieskov či bažiny.

Preto tu nehovorím o väčšine v štáte, ale o zdravej menšine, ktorá si je stále dobre vedomá Lučanského, zmarenia referenda, umelej hanebnej kuciakoidnej hystérie a podobných vecí. Taká menšina tu je, neodvážim sa tipovať, aká veľká , ale je. A politiku robia VŽDY menšiny. Vždy ju cielene robia inteligentné morálne menšiny, samozrejme stavajúce na energii národa (ak ju má).
Nechcem robiť z toho nejaký sociálny elaborát, ale v každej spoločnosti jestvuje veľká množina rozvarených, krátkozrakých egoistických malomešťanov - ktorí sú beznádejný prípad. V moderných krajinách, kým je dosť zdrojov, takto rozvarených môže byť aj absolútna väčšina ľudí, bohužiaľ. Ale títo rozvarení tupci nie sú predmetom nášho záujmu, nič s nimi už nenarobíme. Až keď sa prepadnú zo svojej komfortnej zóny do problémov, až potom sa (potencionálne) preberú zo svojej kómy, ale ani to nie je žiadnou zárukou, že potom budú schopní rozmýšlať či dokonca mať charakter. Väčšina ich poškodenia je totiž nevratná, ba často dedična a už tak prišli na svet.
Ergo - nebavím sa prevažne o tejto rozvarenej kaši, ale o zdravej menšine, aj keby to malo byť naozaj len desať ľudí z milióna. Na povrchu teda aféry zmiznú z povrchu, ale jadro si ich pamätá.

Ema

Vraj vyhlási referendum, keď parlament blablabla.
Čo do toho tá divoká skládka mentálnych odpadkov pletie parlament. Nie parlament chce, ĽUDIA CHCÚ referendum.

Inak, v Afganistane teraz domáci kolaboranti s Američanmi pištia ako krysy a prchajú o život, americkí kamarátikovia ich nechali v štychu. Príde deň, keď tak dopadnú aj tí slovenskí. Ani to dlho nepotrvá.

slaven1

Je 19:20 a pomaly končí deň 08.07.2021, ktorý na Slovensku* patril Zuzane Čaptapútovej.

https://www.youtube.com/watch?v=smbG77cepTM

--
Iný kraj, iný vlastník dňa. Na Haity patril deň miestnemu prezidentovi Mošemu. Pre viac info článok "The West’s crocodile tears over the assassination of Haiti’s corrupt leader reveal the reality of life as a US vassal state" https://www.rt.com/op-ed/528708-haiti-president-assassination-west/

slaven1

Drgonec: To je aká alternatíva? Ústavný súd dal obyvateľstvu na výber jedinú možnosť – násilie
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/441962/drgonec-to-je-aka-alternati...

Ema

Marketingový špecialista Heger nám s plechovým ksichtom oznámil, že vláda predrbala počas pandémie 8 miliárd (!) eur a ako správny kreatívny kazateľ upozornil, že teraz prichádza čas na nepopulárne opatrenia. Ako keby sme si doteraz rochnili od slasti.
Ale že nás nakoniec čaká skvelá budúcnosť. To bude raj, splácať tých 8 miliárd.

Dusanbe

ma prekvapila tá neskutočná suma.
Veď to by bolo, napríklad, najmenej na 48 stíhačiek F-16 !
Rád si pozriem podrobnejší rozpis tej sumy - kam sa premrhalo také obrovské
množstvo peňazí - resp. kto a koľko miliónov na tom profitoval.

slaven1

Sa nechala počuť čaptapútová.

Ja dodávam: Jednoznačne áno! Ale Odstrašujúcim.

Odstrašujúcim príkladom ako si niektorí jedinci nechali naviazať samo-likvidačné kultúrne vzorce správania.

https://www.youtube.com/watch?v=SbLbd7SDhvc

sandro

Prave som videl nechutne znasilnenych hasicov, ktori museli vystat tuto prezidentsku atrapu po prichode z Grecka. Vsade okolo stali spickove hasicske vozy a technika, ktore obdivoval aj moderator Greckej TV v priamom vstupe v reportazi z ostrova Evia. Po Grecky trochu rozumiem, takze viem ako domaci cumeli a co hovorili. Pri pohlade na nasich si zufalo opakovali, ze oni zostanu v EU navzdy len krajinou 3.sveta. Kalinak nie je urcite synonymom poctivosti, skor naopak, ale vie si niekto predstavit, ze by sa nieco podobne podarilo za vlady tohto blazniveho panoptika? Ze by sa podarilo vypracovat takyto projekt, ktory nam s uznanim cely preplati EU? Ak sa niekto mohol naozaj so zadostucinenim pozerat na hasenie poziaru nasimi hasicmi v Grecku, tak to bol prave on. Namiesto toho ich musi privitat osoba, ktora ma za ulohu cokolvek svojbytne v tejto krajine sprznit.

nové