Televízia Barandov

Minule sme sa tu bavili o televízii Barandov a o tom, prečo tam Fico nešiel.

No, zrejme narazil na svoje hranice, zrejme mu niekto povedal, čo tam vysielajú .-)

Stále ale platí môj názor, že on veru má hovoriť veci na verejnoprávnej slovenskej televízii a nie na českej alternatíve. Otvorenú pravdu.

Ten Soukup z televízie je zrejme na jasnej vlne a nemieni zastaviť:

https://aeronet.cz/news/skandal-soukup-reditel-tv-barrandov-se-zastal-vi...

 

 

Bravo.

Bohužiaľ, aj keď u nás platí v oblasti alternatívneho internet rádia a televízie prvenstvo Lichtnerovi (a pár ľuďom okolo neho),  a boli sme aj pred Čechmi, zas sa proste prejavil ich väčší potenciál a kým sa Češi vyvýjajú, čo vidno aj na Prime, na Slovensku je všetko podvyživené a odumiera.

To len tak bokom, proste - na Slovensku je kopa buriny, asi aj lykožrútov. A tak zdravý porast má problém. Väčší problém, ako inde.

No ale nevadí, Slovensko nie je pupok sveta, nemôže byť prvé. U nás (zrejme) nie je priestor na alternatívne rádiá či televízie - treba sa presadiť v tých súčasných, aspoň vo verejnoprávnych.

 
Autor: 
forma: 
Náhodný okoloidúci

Čo s tým má spoločné TV Prima? :D

Norman

Tiež som sa čudoval, čo som to napísal, ale zbadal som to práve teraz sám :-)
Som sa ráno ponáhlaľ.

Ináč, nie je tých televízii nejako vela? Zvlášť tých českých.

Ľubov

pointa článku,že keď nemáme ako alternatíva dosť peňazí na takúto naozaj silnú tv (ak sa potvrdí,že TV Barrandov podporujú činske peniaze,bude to dobré?),tak naozaj najlepšie riešenie je,aby si svoje povinnosti plnila naša verejnoprávna televízia.Soukup spomína,že tá česká dostáva cez konsesionárov 7 miliárd ročne.Pekne celkom.

Koľko dostáva tá "naša"? Asi polovicu z toho,cca.
Ale Fico tam mal ísť,Soukup je naozaj veľmi populárny .Medzi našou krvnou skupinou..Teraz to vyzerá,že visí na šnúrke od lajčákových gatí. A možno aj visí... škoda.

Infovojne by prospelo viac peňazí,na nového redaktora do terénu,ale vďaka Bohu za Lichtnera s Huďom.
Myslím,že sa nezastavia Expedovali teraz min. 600 kníh od Jána Dudáša. To je doslova práca svetlonosov. Čoraz viac sa mi páčia aj poslucháči,ktorí tam volajú na konci relácie,okolo pol desitej večer.Sú takí pravdiví.

Norman

No, aj keď je to v korunách, je to vela.
Verejnoprávna tv by sa mala zamerať len na čosi ako spravodajstvo - na to by bolo treba menej penazí. Ale to je zbytočné písať, to je celé cirkus, len klamanie.
Čo sa týka Infovojny - minulý týždeň, keď bola demonštrácia pred pionierskym palácom, tá so žltými vestami, čo dopadla naozaj trápne, prišiel tam aj Huďo, vo veste. Revolúcia nebola, ale je to optimista.