Turecká pesnička sa začína meniť

Erdogan zasadne za stôl s Egyptom a Iránom (bez Saudov) a pohovoria o mierovom riešení Sýrie. Pozrime sa! No a kde si zbrojársky priemysel príde na svoje? Afrika je dosť veľká....

Francouzský ministr obrany po měsících neustálého lobování za iniciativu řekl, že africká intervence v bývalé kolonii Mali je otázkou týdnů, a ne měsíců. “Je to otázka týdnů, ne měsíců.” řekl Jean-Yves Le Drian v úterní televizním rozhovoru.

http://wertyzreport.com/2012/10/16/intervence-v-mali-je-otazkou-tydnu-fr...

 

N

Emericke plany su stale v procese naplnania. Tento clanok je v rustine, ale staci si pozriet obrazok 2 "krvave hranice plukovnika Ralpha Petersa".

http://www.fondsk.ru/news/2012/10/18/neft-uran-novyj-vostok-i-apokalipsi...

Mapka ukazuje rozdrobeny Blizky vychod , aky by ho chceli mat (rozdel a panuj).

Takze mela bude, ako naznacila sefka MMF Lagardeova v Tokiu 12.-13.10 na stretnuti MMF a Svetovej banky " в условиях отсутствия роста будущее мировой экономики в опасности», а размер государственного долга по отношению к ВВП «вполне соответствует уровню военного времени»,

co nejaka dobra dusa prelozila z ineho clanku : "V podmínkách, kdy je nebezpečí, že neporoste světová ekonomika, je dost možné, že nejvážnějším problémem bude dědictví giganického státního dluhu, který v současnosti činí průměrně 110% (autor dodává, že ve vztahu k HDP) hospodářsky rozvinutých zemí, což zcela odpovídá úrovni válečného období." 

 

 

N

-uspesny start Topola 

- ze Turecko sa ospravedlnuje za incident so zadrzanym lietadlom, kedze sa ukazalo, ze prevazany naklad bol legitimny a boli nespravne informovani o narodnosti cestujucich, inak by urcite pustili ruskych diplomatov k pasazierom......

Tak neviem, co Lavrov ukazuje hostom, ked odchadzaju ako vymeneni, pripadne ich menia za klony?  (Hillary, Erdogan, Davutoglu...)

Alebo aj nic , kedze Gazprom zvacsil Turecku dodavky na maximum. 

-Moskva je znepokojena planom izraelskeho ministerstva vnutra na vystavbu 797 bytovych jednotiek na okupovanych palestinskych uzemiach (pred par dnami predviedli zase" vzdusny utok ", cize humanitarne bombardovanie )

 

Redakcia

mas plne prístupové prava. Na stránke dole stačí kliknut na Aktuality a komentár umiestniť ako autorsky text.

Ema

Okrem Topoľa tu máme

- strategické bombardéry

- rušno na polygóne Čiža

Aj nejaké S-400 v bojovej pohotovosti.

No a Korotčenko povedal, že Rusko predá Iránu v dohľadnom čase zbrane za 11-13 miliárd dolárov.

Zatiaľ len toľko.

 

 

 

 

Ema

treba spomenúť to, o čom sa korporátne presstitútky iste nezmienia: po predošlom teroristickom útoku na turecko-iránsky plynovod v tureckej provincii Azeri sa podarilo rúru zreparovať a dodávky obnoviť. Až do včerajšku, kedy došlo k ďalšiemu útoku. Nakoľko Turecko začalo plynovod strážiť, takmer 30 tureckých vojakov bolo zranených.

Je to klasická ukážka usraelského energetického terorizmu. V tomto prípade je jeho cieľom naraz dodrbávať dva štáty. Irán z princípu, pretože ten vadí aškenázskym východoeurópskym primitívnym jelitám, ktoré chcú byť ako za čias šáha Pahlavího pánmi jeho obrovských zdrojov, a Turecko, pretože Erdogan sa stále myká a dostatočne nespolupracuje vo veci ovládnutia Sýrie.

Iste sa však tunajšie podkarpatské hlásne trúby zmienili o tom, že Európska únia (v ktorej nás reprezentuje taká významná osobnosť, akou je flašková pizda) uvalila na Irán ďalšie sankcie a po rope ide zakázať aj dovoz iránskeho zemného plynu. Ďalší hlboký zárez do konára, na ktorom sedí celá európska populácia. A keď si k tomu pripočítame tupé buzerovanie Gazpromu Európskou komisiou, asi budeme tu v Podkarpatí počas krutej zimy skurovať v pieckach spolu s osadníkmi zvyšky Slovenského raja. Alebo importovať jačí trus z Tibetu. Kým naň EK neuvalí sankcie, lebo je čínsky.

nonula

drahi moji- vsetko , ale naozaj vsetko sa odvija od toho, ako je vhodna genetika vhodne memetizovana- inak povedane posolstvo zdravej mamy, babicky-otca dedka je viac ako styri vysoke skoly...

snake_eater

Pohlad z druhej strany.

N

"Myslím, že každý, pokud se po tom poohlédne, najde spoustu těchto drobných i rozsáhlejších "dynamických procesů". Úspěchy jsou samozřejmě spíše tužbami než skutečností, ale jsou tu síly bránící celkovému nenávratnému zničení."

Vybrala som jedinu optimisticku vetu, kupodivu, po case  ukazujucu ,ako sa tuzby z roku 2002 stali skutocnostou v roku 2012.

 

http://www.zvedavec.org/komentare/2007/02/1936-jednotna-perspektiva-2010 

N

http://www.blisty.cz/art/65691.html

 

Kolegové přišli si do Luxoru nechat podepsat několik drastických fotografií z doby bosenské a kosovské války. Albrightová je za hrůzy těchto válek do jisté míry odpovědná. Účastníci akce chtěli, ať se tedy pod své dílo podepíše. Albrightová začala na aktivisty hystericky řvát: "Get out, get out!" A obrázky roztrhala. Ochranka se zachovala velmi neprofesionálně, začala aktivisty fyzicky napadat. Aktivisté Albrightové vmetli do tváře, že je "balkánskou řeznicí". Ta přešla do češtiny a označila je (jaksi nesmyslně) za "válečné zločince"!? 

N

nové