Policajti versus asociáli

Moldava nad Bodvou - došlo tam k incidentu, ktorý zas posúva situáciu v neriešení otázky širokých populácií asociálova a dementov do nových dimenzií. Došlo k tomu, že policajné zložky už nebudú ochotné tolerovať a znášať príkazy, ktoré im dávaju neschopní byrokrati z Bratislavy, o rešpektovaní rôznych astenických buzerantov z mimovládiek ani nehovoriac.

K čomu vlastne došlo?

1. Pre pár dňami, keď do osady prišla hliadka polície, jeden z policajtov bol zákerne odzadu napadnutý sekerou, ktorej úder smeroval priamo na jeho hlavu. Pravdepodobne len šťastie zapríčinilo, že sa úder sklzol a dotyčný nebol smrtelne zranený.

2. V stredu večer vrazila do osady úderka kukláčov a hladala nejaké podozrívé osoby, respektíve iné dôkazy.

 

A postoj asociálov? Sme píše, že zákrok polície bol "brutálny". Osadníci tvrdia, že bolo zranené 6 týždňové dieťa - vraj nemohlo dýchať. O podobnom zranení nemluvňaťa pri zásahu políciou som ešte nepočul - ale dobre, keď to tvrdia osadníci, kto by im neveril.

 

Nebudem tu rozoberať verzie a klamstvá jednej, alebo druhej strany. Isté a podstatné je jedno - tieto dve skupiny sa budú dostávať do čoraz väčších konfliktov. Ak si sorošovskí naladení blbečkovia v médiách myslia, že tento prípad použijú napríklad ako zbraň na Kaliňáka či vládu, môžu sa len kruto opáliť s reakciou spoločnosti.

Nerobím si žiadne ilúzie o policajtoch - čo dokážu, už zopárkrát predviedli. Ale ak si niekto myslí, že policajtom zviažeme celkom ruky, tak sa mýli. To ich môžeme rovno poslať do výslužby. Vlastne ... áno, to by bolo lepšie - v civile by mohli plne nastúpiť do radov domobrany a iných sebaobranných bezpečnostných zložiek. V podstate - čím viac budú na chlapov so zbraňami tlačiť, tým lepšie.

Ale tak ďaleko ešte nie sme. Nemyslím, že by niekto políciu naozaj vážne zažaloval. Valko je mrtvy a iná jemu podobná sviňa zatial ešte nenarástla. Alebo už takú poznáte?

 
slaven1

Prečo bol valko sviňa? Čo vieš? :-)

Nechápem, prečo si policajti svoje akcie nenahravajú, veď quadrokoptéry a podobné drony veľa nestoja. V každom prípade nám na Slovensku hustne atmosféra.

Norman

je hlavné Válkovo vymáhanie nehoráznych penazí za to, že bol obvinený a pár dni v base. Ale aj ostatnou činnosťou je jasné, že to bol hlavný kmotor ako dolnej, tak aj politickej mafie. Podobný vydierač azda ešte nedorástol - to bola v podstate otázka a vyjadrenie obavy.

Máš azda na to názor ako hlupák Srholec, podla kníh bývalý agent eštebák a v týchto dňoch čerstvý laureát Lángošceny, ktorý Válka na štátnom smútení nazval archanjelom?

Kľudne napíš, veď vieš, sloboda prejavu, ale potom sa nečuduj ! :-)

 
občan Ovčan
Pán Norman, dufam, že posledná vaša veta nie je vyhrážanie sa čitateĭovi.
Norman

Preto je tam aj ten znak lebky s hnátmi, tento:  :-)

slaven1

Čosi už dorastá. Objavuje sa nám jedna taká osôbka... hmm... osobnosť, schválne či si zachytil :-)

Neviem či by som osobu prirovnal hneď k mafošom. Združuje sa však s istom, nie veľmi otvorenom, "združení občanov".

Norman

Myslíš, či som autom nezachytil? Nie, autom som nikdy nikoho.

A kto podla teba kráča vo Válkových stopách?

 

 
slaven1

Je aktívny, činný a sú za ním výsledky. Má zázemie, skúsenosti a potrebné osobnostné vlastnosti. Búší do DÚSR, do Počiatka,... Ja ho mám na radare odkedy bol na SV:

Základ, že stále tu niekto nechápe súvis s platením daní a kvalitou zivota. Dane sa platia za to, že tí, ktorých ste zvolili budú vymýšľať a zavádzať normy také, ktoré Vám život uľahčia a nie sťažia. Ak to nevedia robiť, alebo úmyselne zavádzajú zákony zvýhodńujúce ich mecenášov a sponzorov - treba ich odstrániť a exemplárne potrestať, aby sa to viac neopakovalo! V tomto konkrétnom prípade nevidím dôvod, prečo by podnikatel nemohol sám vypísať svoje danové priznania - všetko je to otom, aby uživili skupinu danovych poradcov a podporili systémy SAP, ktoré sa majú zaviesť ako účtovný štandard. A čo stále nikomu nevadí, že súčasný Prezident Finančnej správy SAP na Slovensku zastupoval od roku 2006 do 2012 a jeho úlohou je práve implementácia SAP do štátu. A tak jeden z najbohatších nemcov, čo SAP založi,l tak bude ešte bohatší zo Slovenskych penazi - nie z rozumu, ale z korupcie, klientelizmu a predávaním nadhodnoteného software!!!!

Komentár Martina Daňa k článku HN Menším firmám hrozia problémy.

 

Otázky čo si kladiem, a so mnou aj skorumpované úradnícke hnidy, sú napr. - čo Daňo chce, čo ho motivuje, akú odmenu, zištnú či nezištnú, z tejto činnosti očakáva? Neviem si zatiaľ odpovedať, a tak mu držím palce. Pažravé potkany zo štátnej správy mi idú na nervy.

Norman

Dobrý zmrd, to si teda trafil. To sú oni, ozbrojení nezranitelnosťou, nekritizovatelnosťou - neustále robiť len jedno - rozbroje a presadzovať seba, seba a SEBA!

Očividne Bnai brith je už oficiálna ochrana - ruky preč odo mňa. Klasický cyklus - od zamlčovania, cez popieranie k priznaniu záujmov, k zdôrazňovaniu, pýšeniu sa .. až k masovosti .. a úpadku.  Mimochodom, existuje aj také niečo arijské, za ochranu arijských záujmov.. nie, to by bol nacizmus, že sa pýtam. Ba ani slovanské či slovenské záujmy nemožno ochraňovať. Vlastne, dnes už pomaly možno, tak rýchlo do toho.

 

Ale jeden detail - to, že rýpe napríklad do toho zákona, ktorým si chce "komora" privlastniť právo na podávanie daňových priznaní len svojimi špecialistami, to neznačí, že v tom bode nemá pravdu. No, to je tá jednoduchá zákernosť - že kým nie je naozaj hore, pchá sa do skutočných problémov. Takže na to bacha - ale to si napísal už aj ty, to o potkanoch v prehnitej štátnej správe.

 
slaven1

Dobrý zmrd, to si teda trafil.

- neviem, ja ho zatiaľ nazavrhujem. Jeho aktivity nateraz vyznievajú pozitívne

 

To sú oni, ozbrojení nezranitelnosťou, nekritizovatelnosťou

- veď toto, členstvo v B'nai B'rith je extra-kontroverzné. Združenie predstavuje silnú podpornú sieť a ľudí, kt. majú vedomosti (hra na opozíciu), zdroje a podporu. Do hlavy Daňovi ale nevidíme, a preto môžeme analyzovať iba jeho výstupy.

Poďme si zašpekulovať čo ešte okrem pozitívneho vyčistenia maštale dosiahne svojou aktivitou voči DÚSR? Bude dokonale poznať systém, ľudí, ľud jeho a bude populárny. V horizonte 4 - 7 rokov sa stane ideálnym kandidátom na riadenie DÚSR (a možno na vyššiu vládnu funkciu).

To sa priebežne zhoduje s časom určenom v Gerontovej predpovedi o demontovaní Izreala (Izrael ako projekt s podporou B'nai B'rith) + následný problém, kam 7 miliónom rasistických kuriatok umiestniť. Na Slovensku bude treba vytvoriť spoločenskú situáciu, ktorá takýchto ľudí akceptuje (USS Markíza už na tom pracuje), a niekoho, kto v zámke na bráne otočí kľúčom.

Rozkrádanie štátnej správy je každodenná realita. Zrušenie izraela je hipotetická situácia. Nevrhujem sa zamerať na realitu.

 

- Mimochodom, existuje aj také niečo arijské, za ochranu arijských záujmov.. nie, to by bol nacizmus, že sa pýtam. Ba ani slovanské či slovenské záujmy nemožno ochraňovať. Vlastne, dnes už pomaly možno, tak rýchlo do toho.

Tiež som sa včera zamýšlal, keď som si čítal - čo takto sofistikovane orchaňuje záujmi slovenského národa? Navrhujem zakaždým, keď sa SMEtiareň, alebo iné "plavidlo zahraničných námorných mocností" navezie do Matice Slovenskej vytiahnuť protiargument s činnosťou B'nai B'rith.

Norman

to je vážna vec, nie? :-)

Môj názor:

spozná v reále systém, spozná možnosti (na podvod). Kandidát na riaditela nebude, hm, ani právnik nie je, Valko to nebude ... jedine že by sa trocha posunul. Hlavne bude aktívny a ako tak známy ... no, hlavne ak ho jeho kontakty masmediálne nafúknu.

Ale možno je to len blbý amatér, ako ho tak sledujem na videu - nič moc - , hlavne že už založil kopu spoločností.

Demontovanie Izraela - na to ja zásadne neverím. To vieš, z núdze cnosť. Izrael ešte nepadá, ale Kissinger asi videl, že padá jeho podpora. Je to neudržatelné - ale to nie je ich zámer - to je dôkaz ich blbosti.  Keď píšeš o demontáži - je to ich podhodená lož, akože - tak sme sa rozhodli, už dáááávno, že to bude trvať len 100 rokov - proste typická lož.

Čo sa týka argumentu BnaiBrith - ono pomaly už netreba argumenty, načo sa s nimi hádať - treba mať jednoducho moc si spraviť, čo treba, čo je správne. A ako získať moc? Nuž, existujú vraj zázraky, ale existuje aj jednoduchá postupná koncentrácia. Tak, dá sa spoliehať aj na zázrak - ale hlavne je koncentrovať. Treba si uvedomiť, že Európou sa prehnali dve svetove vojny ktoré Európanom dali dosť zabrať. Sme na tom zle, to je fakt, treba postupovať na istotu.  Nájdem zdroje, použijem zdroje, nájdem zbraň, použijem zbraň, nájdem metódu, použijem metódu, nájdem granát, použijem granát...

Ale ja nie som žiaden vzor. Kto má viac dynamiky, môže aj zariskovať. V správny moment ... :-)

 

 
slaven1

Daňa by som k dnešnému dňu (24.6.2013) uzavrel takto: Zatiaľ sa mi páči čo robí, ako to robí a držím mu palce :-) To, že je členom BnaiBrith je dôvod na obozretnosť a bdelosť, pretože z toho môže všeličo vyvstať. Ako plus je, že členstvo neskrýva a verejne ho oznámil.

Porovnanie s Valkom by som dal v Daňovom štýle:

Nemôžeš vtúpiť dva krát do tej istej rieky.

Herakleitos, grécky filozof, 535 – 475 p.k.l.

Neviem, na koľko sa bude podobať na Valka. Okrem toho, ja Valka vnímam pozitívne, lebo mi médiá, Narkóza, TA3 či .týždeň, kedysi ukazovali jeho obrazy s pozitívnym komentárom. Aký Ernesto naozaj bol neviem - obrazom veriť nemožno a osobne som ho nepoznal.

Norman

že sa ti páči, ako to robí.

Veď áno, človek by podľahol omylu, že to môže robiť rovnako. To by bol ovšem omyl, ktorý by sa škaredo vrátil

Ale aby si nepovedal, dohodneme sa takto:

Keď teba pozvú do nejakej talkshou, aj keď už takej vyprchanej, ako Krausova - potom ti plne odporučím, aby si to robil rovnako, ako Daňo. Môže to byť hocaká menšia šov, nejaký taký zábavný program, nejaká politická debata. Keď sa ti to podarí, tak svet predsa len funguje. Sloboda, rovnosť, spravodlivosť ...

Ak sa tak nestane, čo sa asi nestane, tak je tu zrejme nejaký prudký rozdiel. Možno fakt ten diplom od Bnai Brith ... no ... bohvie ... tak si daj radšej pozor.)

Pravda, možno nemáš ten talent, ako Daňo,  že hej, to by oni radi, aby sa tvoje myšlienky uberali týmto smerom:-) Musíš skúšať, Daňovi a iní bnaibrithi ti predsa ukazujú cestu, problém je vraj iba vtebe - tak ti to denne hovoria  budú hovoriť:)

 

To, že sa ti pozdával Valko, s tým si začal, preto sme začali ten dialog. Na tom nie je nič čudné, ako hovoríš, média podávali ten obraz. Taký slušný človek. Aj premiérka ho chválila. Ale podstatné práťažlivé je asi iné - tá fikanosť, tá moc, tie prachy, veď to je talent, také niečo by našinec tiež chcel.  Tá právnická drzosť, tá arogancia - pardon, sebavedomie. Tá moc z pozadia - veď ani v politike už nebol, ani plebs na neho už nenadával, ako na iných bežných pandrlákov. Ako to len robia, títo ľudia?

Nuž, robia to tak, ako som napísal, nafukovaním odzadu. Nie Valko sa vypracuje, ale nejaká BnaiBrith si tu vystruhliká agenta vo Valkovi a napumpuje ho svojou medzinárodnou mocou. Je dobré, že si ich všímaš, je dobré, že ich analyzuješ. Len ich dobre sleduj.

Ale ak aj by si sa napojil na nejaké také siete, ešte je tu jedna vec, varovanie - tie figúrky musia byť schopní spraviť veci, že podľa mňa by si z toho mal zlé sny. Slovko mafia nie je len alegória. 

To neznamená, že raz nebudeš mať moc a vplyv, ako Valko. Musíš ale vsadiť na koňa, ktorý ti lepšie vyhovuje. Na svojho koňa - a dať si pozor na cudzích podvodníkov.

 

 
slaven1

Jaj tieto rotary klubylioni, bnaibrith... navrhujem zahrajme si na záver pesničku. Mám takú jednu tématickú. Zaujimavú nie pre hudbu alebo text, ale pre biele rukavičky. Už len šachovnicová podlaha chýba.

Norman

Znova pripomínam, nepliesť rotary, lionov a murárov, tieto krycie dobrácke spolky, s Bnaibrith a jej podobnými. To je ako poliesť si 12V s 220V, ba lepšie povedané, ako popliesť si užovku s tajpanom. Bnai sa ani netaja, ani na oko, že sú jedovatí.

Tie ostatné - to sú dnes už len koše na užitočných kolaborantských idiotov. Podľa tých neuvažuj ani na okamžik. To nie sú oni. To sú skôr ich obete, také úbohe zombie.

 
Ema

United Nations

At the United Nations since its founding conference in San Francisco, B'nai B'rith International is the only Jewish non-governmental organization (NGO) with full-time representation at the United Nations in New York and its agencies in Europe and Latin America.  It is also one of the few Jewish NGOs accredited by several U.N. bodies − the Economic and Social Council; the Department of Public Information; and the United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization.
slaven1

Aha, aha... ako 12V a 220V, ako užovka s tajpanom... no veď mi prídu taký smiešnučkí, keď čítam správy podobné týmto levickým: http://www.pohronie.sk/cena-paula-harrisa-zakladatela-rotary-internation...

Čo znamená, keď je NGO akreditovaná pri OSN? Ako to mám preložiť? Že je nejaká Capo di tutti capi NGO?

Ema

stráži na pôde OSN posvätnosť jediného pravého náboženstva tejto celosvetovej organizácie - holohohoveďviemečoho, dohliada na rešpektovanie židovskej rasovej nadradenosti (ktorej je sama príkladom svojím bezprecedentným postavením v OSN) a zabezpečuje netrestateľnosť zločinov spáchaných židmi.

No a hucká do vojen, aktuálne sa na pôde BR OSN horlivo angažuje v roztrieskavaní Sýrie. Drafty rezolúcii v tejto veci schvaľuje, zamieta, prípaden sama generuje. Dá sa povedať, že táto "NGO" sedí priamo v kresle tupého byrokrata Pan Ki-Muna (ten je zalezený pod stolom) a že BBI je permanentným tieňovým predsedom BR OSN.

Norman

A čo myslíš, že ten tupý pohlad pán čárterprezident rotary clubu  iba hra ? :-)

(zatial tvoj najlepší link, čarterprezident ma naozaj pobavil - i keď tá vážnosť ... to ho musel niekto učiť :-)))

 

 

slaven1

Tu je fursovov názor na B'nai Brit'h (organizácia ho má dokonca v názve).

koment pod článkom
KOB
Izraela je plánovanaá akcia. Príprava obyvateľstva prebieha už dlhšie ( prečo dostal Günter Wilhelm Grass takú megapublicitu v najvýznamnejších denníkoch po svete?). Oni si plnia svoju úlohu najlepšie roztrúsení po svete. Nie je v záujme Oka, mať ich skoncentrovaných na jednom mieste. Takéto závažné udalosti sa nedejú nikdy náhodou.
Kob
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yaOosoXc_RE tisícky židov v New Yorku preklínajú Izrael akcia je z 9.6. 2013 a organizovaná stovkami rabínov http://bulochnikov.livejournal.com/1051608.html
Norman

nik netvrdí, že sa Izrael nerozpadá, bohvie, ako bude, určite na tom nie je najlepšie a jeho obyvatelia mu asi sami veria najmenej.

Ale v žiadnom prípade jeho rozpad nie je plánovaný, nieto ešte tými, čo ho zakladali. To Rusi veria všetkému, čo povie Kissinger???

 

A ortodoxní vždy preklínali Izrael. Považovali ho, oprávnene, za akciu menej rozumných židov.

 

slaven1

Demonštrácia mi pripomenula túto historickú udalosť:

Ahmadinejad Greeted by Anti-Zionist Jews in New York

nové