Stretnutie nacionalistov v Miláne

Dnes, v sobotu, sa konalo v Miláne stretnutie nacionalistických strán,  o ktorom hovorili aj pred pár dňami v Bratislave. 

V Miláne som nebol, ale noviny hovoria, že tam bola Le Penová, Jörg Meuthen z nemeckej AfD, samozrejme Matteo Sallvini a - za Slovensko - Boris Kolár (Sme Rodina). 

Video zachytáva krátky prejav Kolára, ktorý na jednej strane správne dal prednosť nehovoriť z hlavy, ale všetko čítal. Menej správne bola Borisova snaha zatajit slabosť svojej angličtiny tým, že čital prejav v taliančine, ktorú, ako sam povedal, neovláda. To už si tam mohol doviesť tlmočníka - ak si myslel, že si vychutná reakcie davu a urobí dojem, tak zasa nie. Zasa nie, zasa zle prečítané, trápne, absurdne detinské.

Nuž ale tak je to, nacionalizmus na Slovensku zastupuje teraz Kolár a Krajniak. Ako sme tu už pred rokmi predvídali - ak sa vám zdá, že terajší chalani, chodiaci po uliciach a  hromžiaci na globalistov, sú nejaký problém, tak sa dočkáte oveľa horších vecí. A to samozrejme zbohatlík a mafiakamarát Kolár, či v Gorile sa vyskytujúci Krajniak, nie sú konečná stanica a rovno možno povedať, že veci na Slovensku majú ešte pred sebou mnohé zmeny.

Ale úroveň svojho pôsobenia v Miláne je pre Kolára aj tak nepodstatná - pre neho je podstatné, že sa na európskych nacionalistov pevne prisal a doma bude v EU voľbách zbierať hlasy na úkor iných, skutočne antisystémových strán.

Nie moc dobrý vývoj pre Slovensko, a ani pre Európu. Nuž ale žijeme v plutokracii, peniaze hovoria a vládnu, milionár si za peniaze z temného obdobia kúpil miesta v parlamente. Pravdupovediac, ani ma tak nemrzí to, že Sme Rodina je ďalší prvok deformujúci pomery na Slovensku - mne príde naozaj škoda, že takýto človek bude teraz prezentovaný ako nacionalista, človek antisystému či alternatívy.  A dokonca ani jeho čierna minulosť nie je hlavný problém - horšie je to, že je to politik len zdánlivo, že nemá pevné hodnoty, motiváciu  ani predstavy o dianí.

Ak na toto Slováci skočia, ak toto budú voliť do EU, bude to ďalší prípad štýlu Čaputová - dôkaz, o ich politickej negramotnosti a detinskosti.

Ale mám obavy, že na to skočia.

 

 

 
Autor: 
forma: 
mailer

Je možné, že ten Kolár je umelý nacionalista, vytvorený anglosionistami za účelom erózie a vôbec poškodzovania národných, alebo všeobecnejšie antisystémových hnutí? Ja chcem len poukázať na možnosť, že to nemusí byť z jeho hlavy, že je možné, že je to súčasť omnoho väčšieho plánu. Možno že doňho zainvestoval aj Šoroš (a jemu podobní). Áno, je to konšpiračná teória, ale nedivil by som sa, keby to tak bolo. Stačí si na chvíľu predstaviť myslenie diabla. Proste vidia, že nacionalistické hnutia silnejú, tak sa rozhodli, niečo proti tomu robiť. Pochopiteľne tou najperfídnejšou cestou. Ako inak.

Sinuhe

nielen pre jeho blízke kontakty s vyslovenou mafiou (on sám síce mafíán nebol, ale to len preto, lebo ani mafiáni mu nedôverovali...), ale aj preto, že v tej jeho pseudostrane má týoky ako Krištúfková (mafiánska milenka) a pod. Kto má tomuto produktu s oxymoronom v názve "Sme rodina" veriť?

Roland Edvardsen

Krištúfková je ešte celkom ok. To je úplne normálna (a dobre vyzerajúca) prostitútka, nič viac. To je v poriadku (aj keď vliecť to do politiky nie je veru najlepší nápad...). Horšie boli tie Kollárove pózovačky s Alex Vortex - úchylná štetina, z ktorej sa normálnemu človeku musí zdvíhať žalúdok.
A ten Kollárov prejav z Milána...uf, už si ani nepamätám, kedy som sa za iného človeka tak hanbil. Strašný klaun toto. Tu je jasné, že Kollár je len sprostá nastrčená figúrka a všetko to v skutočnosti koordinuje sionista Krajniak. To je reálny mozog.

Norman

Tu sa hodí ešte pripomenúť, že Kolár teraz priam zámerne šaškuje s kurvami, nie kvoli svojim mnohým ženám a deťom, ale kvôli tomu jeho smskovanie s 15 ročnou chovanicou ústavu o tom, ako sa "umrdajú do bezvedomi", či ako to presne bolo. TO je prúser, pretože to hraničí s reálnou pedofíliou a nemalo by sa na to zabúdať.
Proste zakrýva veľký prúser menšími prešlapmi.

Roland Edvardsen

Áno, normálny, dospelý chlap si nebude takto vypisovať s 15-ročnou fetkou - chovankyňou ústavu (myslím, že si viete urobiť predstavu aké typy báb tam končia). Prosím pekne, o čom sa môže normálny chlap, ak je teda vyspelá osobnosť, baviť s nejakou 15-ročnou fetkou z ústavu? Ale to sme zase pri tom, že reč nie je o vyspelom a normálnom chlapovi, ale o Kollárovi. Kollár je chlap, ktorý by si vďaka svojmu bankovému kontu mohol dovoliť tú najväčšiu "kvalitu", ale vidíme, že má akúsi slabosť pre vyslovene vulgárne, "trashové" ženy - na čo následne aj dopláca (viď kontakt s Kuciakovou vrahyňou), celkovo je u neho afinita ku kriminálnej spodine (mafiáni, prostitútky), keďže očividne on sám je tiež mentálna spodina - napriek tým miliónom.

nové texty