Epidémia kobyliek

Udalosti v Európe sa začínajú podobať presne tomu, čo predpovedali knihy science fiction. Konečne, povie si azda niekto, veď je druhé desaťročie po prelome milénia, a stále je všade rovnaká tupá technika ako pred sto rokmi. Lenže, zmena sa žial nebude týkať nablýskaných oblečkov a letov na Saturn - nie, bude sa realizovať iný druh sci-fi, ten takzvaný postapokalyptický. Ten, ktorý predpovedal, že ľudí bude ako sračiek, že sa budú biť nielen o zdroje, zem, energie, ale aj o vodu, a koniec-koncov aj vzduch. Ten, ktorý predpovedal, že chudobní a hladujúci ľudia tretieho sveta zautóčia či zaplavia Európu a Ameriku.

Dôkaz? Príklad?

Minulý rok prišlo len do Nemecka 755 000 chudobných prisťahovalcov. A to sú len tí oficiálni. A je vážna obava, že na budúci rok to bude násobne viac. Všetky hranice sú otvorené, aj geografické, aj politické, aj kultúrne zábrany - tie sú rozložené multikulti AIDSom. Momentálne niet politickej sily a vôle, ktorá by ich záplavu bola schopná zastaviť.

Tento problém dokonca už začína byť verejnou témou v masmédiach (Focus).

Samozrejme, v prípade Nemecka je to špeciál tragické. Nielen pre jeho osobité kvality, ale aj pre to, že sa do neho pohrnú skrachované vrstvy nielen z mimo Európy, ale z Balkánu, Grécka, Talianska, Španielska a Portugalska.

Je to ako keď sa stroskotanci nahrnú na posedný napoly potopený záchranný člnok. Utopia aj ten.

Náhodný okoloidúci
raz sa to už podarilo    http://sk.wikipedia.org/wiki/Reconquista
slaven1

Dvaja muži okolo 50 rokov a jedna 19 ročná maturantka (Margaret Molland Sanden) boli zabití včera na nórskom vidieku po tom ako muž ozbrojený nožom uniesol autobus, povedal policajný hovorca. Polícia zadržala 31 ročného muža (1982), ktorý je pôvodom z Južného Sudánu, žije v Nórsku a momentálne je ošetrovaný na rezné poranenia v Haukelandskej nemocnici v Bergen. Jeden zo zabitých mužov bol švédsky občan, zvyšné dve obete boli Nóri.

Margaret Molland Sanden - kultúrne obohatená maturantka
Margaret Molland Sanden - kultúrne obohatená maturantka

- https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_to_Norway#Immigrants_by_countr...
- http://www.thelocal.no/20131104/three-killed-in-norway-bus-hi-jack
- http://abcnews.go.com/International/wireStory/norway-killed-bus-hijackin...
- http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-24812042

nonula
povinne citanie na nedelu
Norman
nedávaj ho do predmetu komentára, ale aj tak sa nedá nájsť, lebo je to urezané

nové