Ticho pred búrkou

Realitu histórie nemožno zamlčať - existujú obdobia, keď ľudia odhodia pretvárku a celé konglomerácie ich kmeňov sa pokúšajú navzájom zničiť.

Bellum.

Treba povedať, že v minulosti sa to často aj podarilo - mnoho civilizácií zaniklo vo vojne. V poslednom čase to tak ale už nie je - kultúrne mémy sú rozsiahle a porazené národy žijú ďalej.

Mém Izrael skúša vyhladiť mém Irán. Mém Izrael sa cíti silný, aspoň čo sa týka vojenskej sily USA. Mém Izrael sa zbláznil. Je štatisticky veľká šanca, že preto zomriete.

Pripravte sa na to.

Norman

Tento portál je prirodzene postavený na pravdách overených stáročiami, ale  samozrejme sa ešte kryštalyzuje ako technicky, tak aj čo sa týka formy, nehovoriac osadenstva. Všetko to navyše závisí od situácie vo svete. Zaručujem ale, že tu bude pohoda na pokojnú prácu, miesta je tu dosť. Ak má ale niekto nejaké súkromné nápady či reklamu, nech to radšej pošle emailom.

PS. Krížovku ani iné rébusy uverejňovať asi nebudeme, kto chce objavovať tajomstvá, nech to skúsi so sudoku.:)

PPS. Takisto identitu niektorých autorov tu v žiadnom prípade nebudeme prezrádzať ani náhodou, to nech si sionistickí kolaboranti a iní ich podriadení nemyslia:)

 

nové