Americká invázia v Sýrii a výstavba americkej základne na Slovensku

Toto mi už 3 dni búcha o hlavu, takže je čas na archiváciu. Americkí banditi oficiálne vojensky vstúpili do Sýrie. Asad, vrchný predstaviteľ zákonnej vlády Sýrie, im nedal pozvanie a označil to za inváziu.

USA invázia sýria

Podľa medzinárodného práva je to invázia.

Vojnutvorci z USA v Sýrii

Pripomínam, že po zuby ozbrojení holubí šachisti sa chcú zabetónovať aj u nás na Slovensku: 

USA nám na Slovensku postavia základňu NATO. Už hľadajú odborníkov v stavebnom odbore.

Čo na tom, že Slováci si neželajú základne banditov na Slovensku. Americká piata kolóna v štátnej administrácii, neustále dopĺňaná novými absolventmi (učiteľským zborom dostatočne vypatlaná mládež) z FMV EUBAFMV UMBPolitológie z Trenčína..., si odrobí svoje.

A prečo vôbec píšem piata kolóna, keď administratívna správa v dnešnom Slovensku je apriori konštruovaná ako koloniálna administratívna správa - administrácia uspokojujúca v prvom rade záujmy metropole (Washingtonu). Chán sediaci v Bielom dome rozdáva kniežací jarlik.

 

Jedna vec je však dnešné rozloženie síl a druhá vec je dať oficiálny súhlas americkým vojnotvorcom s výstavbou americkej základne na Slovensku.

Takto to treba napísať: "výstavbu americkej základne" a nie "výstavbu základne NATO". Základne NATO tu už sú a je ich dosť. My sme (boli zavlečení) v NATO. Naše vojenské základne sú základne NATO.

Moja dobrá rada tomu, kto vo veci výstavby "americkej vojenskej základne" podpíše lajstre: zapýtaj si aj americké občianstvo (a buď pripravený platiť americké dane, ktoré sú vysoké, takže si zapýtaj veľa :).

Na záver varovné slová Asada:

Sú veľmi dobrí vo vytváraní problémov a v ničení, ale sú veľmi zlí vo vytváraní riešení.

 
Autor: 
slaven1

Asad:
Sú veľmi dobrí vo vytváraní problémov a v ničení, ale sú veľmi zlí vo vytváraní riešení.
Asad varuje Slovensko a Česko pred americkou armádov
 
Článok bol pôvodne komentár, ktorý je tu http://nadhlad.com/comment/22284#comment-22284

slaven1

http://www.csfd.cz/film/257593-cesky-mir/prehled/

o dvou letech natáčení a roce ve střižně představí svůj nový – neméně kontroverzní – film o české, občanské, mediální a politické válce, v níž se svedla bitva o americký radar v Brdech. Autoři film ČESKÝ MÍR ambiciózně nazývají „portrétem české společnosti 20 let od sametové revoluce“. Žánrově ho opět charakterizují jako dokumentární komedii a dodávají, že tentokrát bude navíc napínavá.

Náhodný okoloidúci

Hlavným cieľom USA, teda neokonov a anglosionistov, ktorí sú stále pri moci, je zabetónovať ich vojenskú a nielen vojenskú prítomnosť všade, kde sa dá. Viete niekto o štáte, z ktorého sa ich podarilo úplne vyštuchať a vyliečiť sa z ich škodlivého zasahovania?
Alebo - presnejšie povedané - zabetónovanie pozícií je prostriedok k udržaniu mocenského a ekonomického vplyvu v okupovanej krajine.

Sinuhe

http://www.srspol.sk/clanek-list-predsedu-slovensko-ruskej-spolocnosti-j...

Pripomínam, že 30.03. o 1700 h bude na Hviezdoslavovom námestí protestné zhromaždenie proti zločineckej organizácii NATO.

slaven1

Banditi zaútočili bez vyhlásenia vojny zo svojich lodí rozmiestnených v Stredozemnom mori 59 raketami na vojenskú základňu Sýrie približne 30 kilometrov juhovýchodne od mesta Homs.

Ako zámienku použili "údajný útok armády Sýrie chemickými zbraňami". Skorej všetkého však letectvo Sýrie zbombardovalo továreň rebelov na výrobu chemozbraní.

Krajiny, vazali a kolónie reagujú

Štátna TV Sýrie označila útok ako "americkú agresiu", píše Xinhua v článku, kde informuje, že zahynuli min. 4 vojaci. Putin to označil za porušenie medzinárodného práva. Iránci k info o udalosti pripojili koláž z-teraz-smiešno-vyzerajúcich statusov Trumpa v socsiety Twitter, kde kritizuje Obamov postup v Sýrii.

Vyhlásenie Trumpa o zásahu v Sýrii: 'No dispute that Syria used banned chemical weapons' - Trump on US military strike against Syria

Ako to prikryla propaganda na Slovensku?

Mimoriadne prosto. Večer pred útokom bandidov šla na TA3 reportáž o chemickom útoku v Idlibe, kde dobre živený mladý muž arabského vzhľadu tvrdil, že pri útoku - nepovedal (nepreložili) koho - prišiel o svojich rodinných príslušníkov.

Všetkých 25 (slovom "dvadsiatich piatich")! Redakcia TA3 túto povinnú jazdu vojenskej propagandy v tomto bode natiahla ad-absurdum :)

Nobelovka za mier pre OPCW za zničenie chem. zbraní Sýrie

Sýria nedisponuje chemickými zbraňami od 2013. Budeme to mať za-archivované aj v tu na Nadhlad-e. Toto mimochodom potvrdila aj Organizácia za zákaz chemických zbraní (OPCW).

Organizácia v 2013 dostala Nobelovu cenu za mier za zničenie sýrskych chem. zbraní, ktoré Sýria držala ako protiváhu k jadrovým hlaviciam Izraela.

Ako znie otázka?

Otázka znie takto: Prečo by Sýrske ozbrojené sily použili chem. zbrane a riskoval škaredú reakciu "medzinárodného spoločenstva" v čase, keď vyhrávajú?

Ešte niekoľko faktov

- na útok boli Rusi dopredu upozornení.
- nebol použitý systém S-400
- simultánne s útokom banditov zahájila ofenzívu voči pozíciám armády Sýrie aj Daeš.
- Činsky prezident Xi je na návšteve na Floride u Trumpa.
- Escobar večer pred útokom: Syria: The Toxic Meltdown
- Emir Kusturica o tom k čomu vedie nahradenie medzinárodného práva tzv."humanitárnym právom".