Chcete totálnu vojnu?

Chcete totálnu vojnu? Chcete, ak bude treba, totálnejšiu a radikálnejšiu, ako si dnes vieme vôbec predstaviť?
Tak oslovil Göbbels v roku 1943 davy v športovej hale, a ony mu s nadšením odpovedali, že chcú.

 

ukrajina total war

 

V roku 1914 člen tajnej organizácie podporovanej zo Západu zastrelil následníka trónu Rakúsko-Uhorska a jeho ženu, aby vyprovokoval zámienku na vojnu. Rakúsko začalo vojnu so Srbskom a po celej Európe chodili nadšené davy a volali po vstúpení do vojny proti Rakúsko-Uhorsku, po potrestaní Rakúsko-Uhorska a Nemecka. Všetci chceli vojnu, chceli potrestať "krvilačných Húnov", ako označovali prakticky všetkých na východ od Francúzska.

 

Treba viac analógií? 

Dnes vládne v Európe a Amerike hystéria po tom, aby sa začala vojna s despotom z východu. Korporácie sa balia do farieb Ukrajiny, nejaká mimovládka natrela do farieb Ukrajiny symbol slovanstva Slavín. Proti Rusom sa brojí viac, ako svojho času proti Židom.
Títo antiruskí radikáli nepoznajú hranicu, sú ako besní psi odtrhnutí z reťaze.


Napríklad aktivista Garri Kasparov vyzval mocnosti Západu:
"Rusko by malo byť uvrhnuté späť do doby kamennej, aby sa zabezpečilo, že ropný a plynárenský priemysel a všetky ďalšie citlivé odvetvia, ktoré sú životne dôležité pre prežitie režimu, nebudú môcť fungovať bez technologickej podpory Západu"

Tým otvorene vyjadril to, čo chcú mocenské globalistické kruhy: zničiť Rusko, tak, aby sa nemohlo brániť, a privlastniť si z neho všetky jeho zdroje. Zbombardovať ho do doby kamennej, ako svojho času chceli zbombardovať aj Nemecko a celú Európu. Niekto by mohol povedať, že Kasparov je len vyšinutý šachista, ale je to predseda strany "Iné Rusko", bývalý kandidát za ruského prezidenta. Rád o sebe vyhlasuje, že je žid, ale žida mal len otca, teda podľa izraelských zákonov je mamzer, bastard (matku má Arménku, ktorá si poruštila meno, pretože vtedy bolo pre podobných mamzerov výhodné byť "rusom", od Ruska totiž dostal aj bastard Kasparov všetku tú podporu, vďaka ktorej sa stal úspešným šachistom - ale očividne vďačnosť nie je cnosť týchto ľudí).

 

Ale nielenže padajú takéto šialené výzvy na genocídu Ruska, krajiny Európy aj reálne vo veľkom dodávajú jednej z bojujúcich strán zbrane. Jednoznačne platí, že každý, kto vyjadruje svoju podporu Ukrajine, je vojnový štváč de jure aj de facto. Aj podľa zákona, aj reálne sa každý, kto sa obalí do ukrajinských farieb, stal propagátorom vojny a dopúšťa sa zločinu proti mieru - so všetkými dôsledkami, ktoré z toho v budúcnosti budú vyplývať.


Každý jeden z modro-žltých fanatikov pripomína davy hlupákov, robiacich kanonenfutter v 1914-tom, pripomína göbbelsovské sfanatizované davy v športovej hale  1943. Lenže aj tie davy v hale už nemali na výber, vojna už bežala naplno - ale dnešní modro-žltí neužitoční idioti ničia mier sami pod sebou. A berú mier nám všetkým.

A tak dostanú všetci niečo, čo si naozaj títo blázni dnes nevedia ešte ani predstaviť.

 

0
Dusanbe

Vy jste opovrženíhodní Rusové. My už vás dál trpět nechceme. S vaší francouzštinou, která je lepší než u Francouze. Ne. Takže je načase to přijmout. A přestavět svůj život v tomto banditském světě, abyste přežili. Pokud chcete přežít. Nemáte jiné východisko. Lavrov má pravdu v jednom. Ano, přijde čas dialogu, ale pouze pokud vyhrajete vy. Jestli vás porazí, žádný dialog nebude. Jestli ustoupíte byť jen o milimetr, nikdo se s vámi bavit nebude. Dnes je jakýkoliv politický ústupek jenom rozehřeje a dá jim naději, že je vás možné zlomit. Že se zlomíte, ohnete. Takže jak chcete ustupovat? Oni ustupují kdy? Jenom, když jim dojdou síly. Když je někdo donutí. Kdy se v historii stalo, že by někdo dobrovolně vyšel vstříc Rusku? Kdy?

https://kob-forum.eu/2022/03/05/posledni-rozhodujici-bitva/

nové