Demonštrácia v Chemnitzi

Na dnes, 1.septembra 2017, je zvolaná demonštrácia patriotov v Chemnitzi.

Mnohí si od nej slubujú výrazné gesto smerom k systému. V Drážďanoch  malo byť nejaké zasadanie AfD, ktorí ho odložili, lebo chcú byť na ulici v Chemnitzi. Vláda zas zrušila druholigový futbal, ktorý sa mal v tom čase v meste hrať - tak veľký je ich strach, aby zhromaždenia neboli priveľké. 

 

Vo videu je okrem iného aj varovanie pred provokáciami. Vždy sa nájdu provokatéri, hlupáci alebo sami novinári, ktorí provokačne zdvihnú ruku na nacistický pozdrav - a potom sú zobrazení ako dôkaz absurdného spojenia s minulosťou.

Ale je to všetko boj s médiami. Tie majú na svojej strane všetku moc a peniaze - ale na druhej strane je objektívna nespokojnosť a nezlučiteľnosť rozdielnych kultúr, rozdielných etník, mentalít.

Do Chemnitzu sú zvolávaní aj farební - doslovne všetci možní privandrovalci, aby fyzicky rozbili demonštráciu domácich. 

Možno sa globalistom toto podarí zas na nejaký čas zahrať do stratena. Ale Európu čaká občianska vojna a po nej doslovne nové definovanie občianstva. 

Na Slovensku bude tiež občiansky mier len dovtedy, kým sa nestane niečo zlého.  Všetci len čakajú na vhodný podnet. Všetci čakáme.

 

 

Doplnenie:

chemnitz

Tichý pochod s obrázkami obetí stretu civilizácií.

Prvé desiatky obetí islámu a primitívnej negroidnej mentality (ako jú obsahujú nielen černoši).

 

 

 

Ema

http://www.politikversagen.net/livestream-demo-in-chemnitz-01092018

Merkelka posiela do Chemnitzu to jediné, čo má pre bioNemcov - Unterstützungskommandos, Reiterstaffeln, Wassserwerfer und Sonderwagen. Lenže Nemci z východného Nemecka majú odvahu - na rozdiel od západných Nemcov títo východní vedia, že režimy odchádzajú dopiče. Menej sa tiež boja - na rozdiel od ich západných bratov - o mastné korytá. Merkelka im žiadne nedala, len im poslala hnedoidných migrošov vyžrať aj to málo, čo majú. Schnauze voll!

afinabul

První kdo hajloval, a provokoval demonstranty k hajlování, byl fotograf na volné noze Thomas Victor. Ten pracuje např. pro Spiegel, Stern či Focus. Ten druhý je profláknutý "hajlovač" za prachy, pracující pro německou státní tajnou polici k diskreditaci demonstrantů.
https://www.eurabia.cz/Articles/32516-byly-hajlujici-osoby-na-demonstrac...
Například v Německu stále panuje strach z ultrapravice, z neonacistů. Snažili se tam postavit mimo zákon ultrapravicovou stranu NPD. Během soudních stání se však přišlo na to, že většina vedoucích členů strany byli ve skutečnosti infiltrovaní příslušníci německé tajné služby, kteří vyvolávali incidenty coby agenti-provokatéři. Na tyto incidenty pak vládní představitelé ukazovali: to je to nebezpečí ultrapravice, kvůli němuž je nutné zvýšit pravomoci policie! K něčemu podobnému přitom dochází i v dalších zemích. Neříkám ve všech případech, ale velmi často jsou tyto události výsledkem záměrných snah vlád upevnit svoji moc, vytvořit nové vládní úřady.
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/prijde-dalsi-a-vetsi-krize-rika-...

senil

Lidé v Německu jsou čím dál tím víc naštvaní a je jenom otázkou času, kdy tam vypuknou velké nepokoje. Rok, dva, deset let? Nevím, ale časem to praskne. 

Norman

doklad o stupni nefalšovaného hnevu.
okrem iného aj spomenuté, ako išiel Arab okolo pamätníka obete a odpluvoľ si s poznámkou "Scheis Deutsche".

https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/319319628862907/UzpfSTE...

Hnev a obranu národa nebude možno ignorovať donekonečna, niekde blízko je absolútna hranica, za ktorú sa nedá ísť. A tam už ľudia sú ochotní zabíjať a stopercent budú zabíjať tie rôzne špiny a debilov slniečkárskych. Bez váhania, rýchlo.

nové