Demonštrácia Stop likvidácii Európy alebo oslava Brexitu

Ako by už naozaj všetci mali vedieť, uskutoční sa v sobotu 25.júna demonštrácia či pochod proti imigrácii a problémom, ktoré súčasná Európa má. Začne o 15 00 na Hlavnej stanici a bude pokračovať na Námestí slobody.

Akcia by chcela nadviazať na minuloročný úspešný pochod, a medzi sionistickými radikálmi aj vzbudzuje mediálnu pozornosť (tzv. antifašisti dokonca preto zámerne zabrali v tom istom čase námestie SNP - koľká to rafinovanosť z ich strany:).

Ale veru nikdy nevstúpiš do tej istej rieky, pretože na akcii sa v podstate nezúčastní ĽSNS. Dôvody sú zrejme klasické - rozpory, rôzne ambície a u nových poslancov už aj strach z "prílišného radikalizmu" (viď video k tomu na Magátovom fasbúku).

Je to škoda, lebo ako sme spomenuli, príde aj Kamas z Čiech a Richter z Nemecka. Okrem toho, po včerajšom brexite je určite dobrá príležitosť na verejnú oslavu a ukázanie, že proti bastardizácii Európy sú nielen dvadsaťroční nazlostení chalani, že absolútna väčšina občanov je proti súčasnej totalite a kryptokracii. Všetci už majú dosť Bruselu, ktorý väčšinu populácie uvrhol do slepej uličky, a čo viac, nesplnil ani to, čo slúbil kolaborantom a našim zbohatlíkom.

V Bratislave sa tento víkend konajú tzv. Korunovačné slávnosti - taká tá každoročná dosť nudná až trápna fraška pripomínajúca korunovácie, konajúce sa pred dvesto rokmi v Bratislave. Skutočná zaujímavá historická slávnosť sa bude diať zajtra na Námestí slobody. Ak nebude dostatočne znieť, bude to premrhanie príležitosti a jedného pekného dňa. 

 

Ešte by som chcel dodať, že minulý rok prebehli tie akcie disciplinovane a bez nejakých násilných stretov. Došlo len k hádke s moslimskou rodinou pod stanicou a k stretom s políciou pod hradom, vyprovokovaným tajnými provokatérmi, ktoré zámerne narušili tie smiešne preteky mentálne nedospelých chlapcov z kopca. Viem, že teraz už nikoho neovplyvním, ale predsa len si treba uvedomiť: zásadne je zbytočne vykrikovať a niekomu nadávať, zvlášť ak sú to ženy. Ak nemám zámer ho potrestať tvrdšie, tak nikomu nenadávam, a ak mám, tak mu duplom nenadávam, ale to spravím nenápadne a rýchlo.

Čo sa týka druhého problému - naháňačiek s políciou - nikto nechce narušovať žiadne preteky a kaziť nejakým buzerantom ich dementnú radosť. Nedajte sa preto vyprovokovať políciou a neutekajte pred  ňou tam, kde vás chcú mať. Nie, zostante stáť respektíve chodte svojím smerom a nechajte, nech zdvihnú oni tie svoje neohrabané paprče. To je priam Gándhiovský postoj a v čase tisícov videokamier je veľmi vďačný. Vyhlasujem súťaž o najlepšie video ukazujúce demokratickú a liberálnu políciu v praxi.

Želám vám všetkým príjemnú zábavu. 

 

 

Autor: 
Ľubov

Dobrý postreh.Nebrať to kŕčovito,že keď demonštrácia,tak sa musia trhať žily na krku.
Urobme si z toho sviatok,včera sme zažili radosť,bolo Jána,čo je to málo na oslavu?

Tento jemne zmenený postoj by ich mohol zaskočiť.Antifašistov,nadržanú políciu,tzv.novinárov.Priatelia,ktorí ste meteosenzitívni,si radšej vezmite slnečníky.To ich úplne odrovná,:),včera mi v meste omdlela neterka z tepla,preto to píšem.Nejaký svetlejší dáždnik,to je všetko,kvôli istému komfortu skôr narodených.
Carpe diem !

Norman

Hej, slnečníky by ich mohli "odrovnať". Všetko je to len otázka tvrdosti hlavnej tyčky. :)

Náhodný okoloidúci

Čo by sa stalo, keby sa na takého demonštrácie chodilo v ľudových krojoch? Viem si živo predstaviť, ako by to na obrazovkách vyzeralo, keby polícia rozháňala krojovaný sprievod :D