Fico zatknutý - smútočný sprievod za demokraciu potvrdil totalitu

Smer zorganizoval smútočnú jazdu za demokraciou, jazdu okolo prezidentského paláca. Výborný nápad a ešte dokonalejšie prevedenie.

O dokonalosť sa pričinil ušatý minister vnútra, ktorý dal pokyn tesne red začatím akcie zadržať poslanca, vedúceho politika opozície Roberta Fica len z dôvodu, že organizuje protest. Akciu, ktorá mala dodržiavať všetky pandemické opatrenia.

Exhibícia sily režimu ako za starých komunistických čias. Ukážka hlúposti vedenia polície. Ďalší stupeň v radikalizovaní spoločnosti - opäť zo strany globalistických agentov (Mikulec, Naď, Heger, Matovič, Lipšic a mnohí ďalší).

 

A s Ficom to dnes určite neskončilo. Práve pozerám naživo, ako buzerujú Liptáka a Jurečku pred policajnou stanicou na Sasinkovej - lebo veď je zákaz vychádzania (je 20:30). Groteska.

 

 

Vyjdrenie Blahu priamo pred políciou, úprimné a presné o ťažkej politickej motivácii zásahov polície. "Ak sa prezidentka teraz neozve, tak môže už navždy mlčať".

https://www.facebook.com/watch?v=2717373545232288

 

Vyjadrenie strany Smer 

https://www.facebook.com/ereport.sk/videos/3177059292527539

 

Zhrnutia a videá na Pravde

 

Roland Edvardsen

Krútim hlavou nad debilitou tejto čvargoidnej koalície. Toto je tak tupo kontraproduktívne pre nich ako psychotické výlevy Jokera na FB. A ďalšie body pre Fica, až to miestami vyzerá ako by vlastne pracovali na tom, aby vyhral voľby. Ale nie, oni sú naozaj až tak strašne primitívni a tupí.

Norman

že to si azda Fico dal zorganizovať nejako sám.
Ale uzavrel som úvahu, ako hovoríš: tamtí sú naozaj takí sprostí a Smer zas až tak rafinovaný nie je, aby to tak premyslene spravil.

sandro

ich ochranka uz obsadzuje Sliac a Kuchynu, odterazu mozu vsetko a podla toho aj konaju. Nepomoze ani zmena pomeru sil po najblizsich volbach.

Norman

Prečo by odteraz mohli všetko?? Tamtí usáci sa budú starať len o svoju kuchyňu, ak vôbec, o kolaborantov bez moci si nik starosti robiť nebude. Ide len o to, aby sme sa my o nich chceli postarať.

nové