Klamár Krajniak o cenách energií v roku 2015

V roku 2015 sa poslancom a občanom prihovoril s radikálne znejúcimi sľubmi poslanec Milan Krajniak. Ubehlo šesť rokov a z Krajniaka sa stal minister. Dnes, keď sa tak veľa hovorí o cenách energie je video, ktoré nám toto vystúpenie p. Krajniaka pripomína, výsostne aktuálne.

https://www.facebook.com/nocommentsk.sk/videos/586755115856801

Takto prudko sa zmenili postoje, tak prudko sa ukázalo, že klamal - pretože teraz je pri moci, a ceny energii neklesajú, naopak prudko stúpajú.

Dávam to sem do archívu, ako pripomenutie toho, ako sa súčasná koaličná zgerba, zastupujúca  hlavne záujmy zahraničných korporácií, dostala k moci na základe sociálnych vzdychaní a sľubov. Krajniak sám napísal aj knižku o oligarchoch - a pritom vytupuje v Gorile ako jedna z hlavných postáv korupčníkov, za čo by vo fungujúcom štáte podľa môjho právneho názoru dostal nejakých dvadsať rokov basy natvrdo. Prirodzene, nielen on.

Ale nejde mi tu o týchto politikoch, ale znova sa zamýšlam, kde sú asi teraz voliči týchto strán a ako teraz hľadia na veci. Čakajú na sociálne byty? Sú až tak blbí? Alebo až tak amorálne primitívni?

Bezpochyby hlavne to posledné.

Nuž ale "demokracia" - rozhodujú peniaze, a za ne polepené média a populistickí šašovia. 

 

 

 

nové