Mafián Kováč stále chránený v diplomacii

Je to naozaj nevydarený paradox - práve v dobe, keď globalisti chcú zlynčovať každého, o kom sa Kočner len zmienil vo svojej komunikácii, tak prezidentka Čaputová vymenovala Michala Kováča ml., kamaráta a prvého kumpána obvineného Kočnera, za veľvyslanaca, tentoraz v Saudskej Arábii.

Kováč patrí za podvody do basy. Tej sa vyhoľ len vďaka tomu, že mu vlastný tatko, v tom čase prezident, dal amnestie. To je úpadok právneho štátu, ktorý tu nastolila podnikateľská mafia už v 90-tych rokoch.

A ešte namiesto toho, aby pandrlák zaliezol aspoň tak, ako to robí jeho protiklad Lexa (tiež synáčik mocného tatka, ktorý mu vyzametal cestičku), tak namiesto toho Kováč dostával fleky v diplomacii. India, Čína a bohvie čo ešte. Aj tam spôsoboval prúsery, boli rôzne podozrenia. Ale napriek tomu je v diplomacii držaný. A napriek kočneriáde je práve v týchto dňoch odmenený novým postom.

Poviem to takto: Lajčák ďalej účinkuje. Lajčáka si kedysi Smer vybral za ministra zahraničia, aby mu kryl bok pred útokmi globalistov. Ok, dalo sa to chápať, figúrky treba používať rôzne, nielen tie čisté, to by polo hneď po hre. Nekritizujem Smer za to, že nehrá ako v nedeľnej katolíckej škole  - kritizujem ho za to, že hrá blbo a dementne. Lajčák dnes Smer zabíja a spolu s ním aj politickú silu riadnej časti slovenkej populácie, slovenského elektorátu.

Blaha síce na FB stelesňuje dobrého policajta, ale Smer sa mu za chrbtom rúca takouto kolaboráciou s Čaputovcami. Pretože to nie Čaputová vymenovala veľvyslanca - to ho navrhol a podpísal mu to posratý Smer svojimi rukami.

Vyhodte Lajčáka, súdruhovia, vyhodte ho na ulicu, predhodte ho davu - a preferencie Smeru stúpnu zas na tridsať percent. Ak nie, tak páľte do riti. Tak čokoľvek, len nie vás.

 
slaven1

Michal Kováč ml., minimálne dvojnásobný zlodej - raz kradol s Kočnerom v Technopole, raz na Taiwane, dostal od Čapútovej miestečko na veľvyslanectve v SAE. Smejeme sa.

Kdeže to len bola definícia Čapútovej? Aha, tu:

Prihlúpla a nezaslúžene privilegovaná slniečkárka s prihriatym hlasom a otrepanými havlistickými žvástami.

Hlavne, to "prihlúpla".

Na snímke dezignovaný veľvyslanec SR v Spojených arabských emirátoch so sídlom v Abú Dhabí Michal Kováč počas odovzdávania poverovacích listín prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou

Na snímke dezignovaný veľvyslanec SR v Spojených arabských emirátoch so sídlom v Abú Dhabí Michal Kováč počas odovzdávania poverovacích listín prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou

slaven1

Stvora si všimol likvidáciu kultúry v ČR, tak si to sem ukladám:

Z dnešního programu televizních kanálů. Programy od ČT2 po Love od 20 hodin do půlnoci:

Kam orli nelétají (Film USA)
Záměna (Film USA)
Ant-Man (Film USA)
Na hraně zítřka (Film USA)
Policejní akademie 4 (Film USA)
Indiana Jones a Království křišťálové lebky (Film USA)
Srdce z oceli (Austrálie)
Batman a Robin (Film USA)
Wild Wild West (Film USA)
Constantine (Film USA)
Demolition Man (Film USA)
Dva a půl chlapa (Film USA)
Znovu (Film USA)
Přátelé (Film USA)
Námořní vyšetřovací služba (Film USA)
Lovci zločinců (Film USA)
Paní ministryně (Film USA)
Ordinace v růžové zahradě  (ČR)
Ulice (ČR)
Statečné srdce (Film USA)
Mythica: Soumrak bohů (Film USA)
Čekání na pomstu (Film USA)
Chirurgové (Film USA)

Za dob budování socialismu jsme žehrali na časté ruské filmy. Ovšem kde se hrabe komunistická propaganda na tu dnešní. Podle televizních kanálů to vypadá tak, že žádná země neexistuje kromě té jediné. Masírka je drtivá.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16442/

vrbovčan

stačilo nie len Lajčáka vyhodiť, ale deklarovať, že zakáže, áno zakáže, všetky politické mimovládky. A volebné percentá vyletia nahor. A ja si myslím, že tak sa stane. Lebo ich činnosť už sa kľudne dá nazvať zločinnou s pozadím amerického zbrojného kapitálu. Ešte raz pripomínam film "Mss. Sloane".

Ľubov

To je iba príslovie. Ktorý hrdý politik sa takto rozhodne.Odvolám lajčáka,zruším mimovládky,čaká nás tvrdé zníženie životnej úrovne.Nevadí,sme pripravení.

Ako viete, padol Salvini.Aj Taliani už budú mať vo vláde iba zradcov,tak ,ako aj my.

ps. Tak kedy to už začne?

nové