Muž zneužil šesťročné dievčatko: Dostal len podmienku!

Včera odsúdil súd v Nemecku 27-ročného Pakistanca, ktorý znásilnil 6-ročné dievčatko! Keď sa jej otec na ubytovni snažil zabrániť tomuto činu a v ruke držal nôž, polícia ho pri zásahu zastrelila! To dievčatko zažilo peklo a ešte jej aj zavraždili otca. Obvinený Pakistanec tvrdil, že medzi šesť ročným dievčaťom a ženou nevidel rozdiel a konal spontánne. Je mi to jasné, keď ich chorá islamská viera povoľuje svadby s 8-ročnými dievčatkami. Toto sa deje vďaka nemeckej imigračnej politike na ubytovniach, kde sú ubytovaní imigranti. Toto je krutá realita liberálneho myslenia....

https://www.cas.sk/clanok/511302/muz-zneuzil-sestrocne-dievcatko-dostal-...

Stále su ale takí, čo neuznávajú antagonizmus týchto kultúr a rás. Sú takí, čo sa o toto nestarajú, nič to pre nich neznamená, je to buď náhoda, alebo niečo, čo neprešlo vedeckým konsenzom, takže nevidia, čo je na tom neobvyklé a zlé. Ťažko povedať, čo takých ľudí v živote zaujíma viac, aké majú hodnoty, asi kecanie na reddite alebo podobne detinskosti. Možno ich viac zaujíma to, či niekto poprel, alebo nepoprel holokaust, alebo to, či niekto šíri, alebo nešíri nenávisť. Samozrejme, na webe - lebo realita ide ceľkom mimo nich.

 

 

Autor: 
téma: 
Dusanbe

má plné ruky práce so skutočnými zločincami:

http://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2017/02/25318.jpg?x14340

Neverím, že väčšina tích ostrích chlapcov zo zásahovej jednotky si nepripadá,
ako úplní - no veď vieme čo....

Naozaj nemám rád "kuvikanie" - ale keď vidím za čo a akým spôsobom odvádzajú "šiltovkáči" do ostrej väzby tú mladú, hlúpu a zrejme psychicky nie celkom v poriadku, devčicu - tak mám veľmi silný pocit, že takto to veru ďalej ísť nemôže.