NATO dalo ústami ministra Káčera rozkaz na alokovanie 5000 vojakov na Slovensku

To, čo bolo pred rokom konšpiračná teória, sa dnes zas ukázalo ako pravda. NATO už nechce len akýsi práapor, chce mať na území Slovenska mnohotisícovú brigádu. Presnejšie 5 000 zabijakov, a to je už slušná základňa (ak by sme to prerátali na dĺžku hranice na východe, bolo by to viac vojakov ako na horúcej línii frontu Rusko-Ukrajina.

Bývalý minister Káčr samozrejme kváka tak,ako mu USA prikázali. Na Slovensku vôbec nie je sila, ktorá by toto dokázala zastaviť - do úvahy pripadá iba opozícia Smer, Republika, Hlas. Fico, Uhrík, Pellegrini. Hm, toho posledného si vlastne neviem predstaviť.

Udalostí sa deje mnoho, väčšina je viditeľná, len niektoré dôležité sú akoby stratené. Mimoriadne dôležité je napríklad vystúpenie Lavrova v ruskej TV, kde verejnosti priam oficiálne povedal, že zásahy USA do vojny na Ukrajine znamenajú, že Rusko a USA nie sú v nejakej studenej vojne, ake sú už v horúcej fáze vojny. Ako vieme, vojny sa už zrejme nevyhlasujú depešami a nótami, ale verejnými prejavmi.

A podobne dôležité pre Slovensko je toto Káčerovo kvákanie. Je predpoklad, že do septembra tu na Slovensku bude veľmi zvláštny, možno až výnimočný vojenský stav. V takom prípade zostane vládnuť nejaká dočasná vláda, určená US ambasádou: Heger, Naď, Káčer zvládnu vlastne všetky ministerstvá. Slovenský triumvirát. 
Zvyšok administratívy - tlačenie lístkov na potraviny, povolávanie kaviarenských idiotov do zbrane  a podobne, to zvládnu bežní úradníci.
 
slaven1

Uvidíme kedy sa konečne vnútorne konsoliduje Rusko, Dúfajme skorej než UK/USA začne kŕmiť ich delá naším - slovenským - mäsom.

--

Iná téma. Bukovského video "Slovensko sa počas covidizmu začalo meniť na totalitnú spoločnosť tak rýchlo a tak nebadane, že mnohí to stále nedokážu pochopiť ani pripustiť" má trefný názov. Je to tak.

Ľudia fakt, že na Slovensku (a u susedov, dokonca v Rusku) prebehol pokus o zavedenie fašizmu na medicínskom základe,. Mnohí vec vtedy prijali a teraz vytesnili.

https://www.infovojna.bz/article/video-slovensko-sa-pocas-covidizmu-zaca...

Teraz zavádzajú ďalší na základe nenávisti k Rusom: Arizácia ruského majetku. Zákaz ruskej kultúry (autorov divadlách, ruských režisérov, ruských kníh)… Liberalizmus skrachoval.

Truhlík

Vládne tu chunta.
Inak sa to ani nedá nazvať. Vláda bez mandátu vyhlásila vojnu inému štátu. A všetko odobrené Serešovou sukou v prezidentskom paláci.
Narodil som sa v totalitnom režime, zažil pár rokov slobody a umriem v totalitnom režime. Ale za komunistov sme aspoň tie vojny neviedli a civilizácia neupadala.

kali

Slobodu si nikdy nezažil, bola to len dočasne povolená reťaz pre otrokov aby iný otrokár vytvoril predpoklady pre získanie ich dôvery a teda ich mohol následne naďalej držať v otroctve. Po rozpade komunizmu ľudia uverili rozprávkam o prosperite, blahobyte, vysokej životnej úrovni ktorú mal predstavovať západný životný štyl a to cele malo byť zosobnené v akomsi volnotrhovom usporiadanie sveta, ekonomickej integrácii čo mala zaštitovať ideologická dogma o slobode a demokracii. Otrok vždy najlepšie otroči vtedy keď si myslí, že je slobodný.

Jeden skutočný národný socialista v bunkri v Berline v roku 1945 s rozčarovanim konštatoval, že aj tak po porážke Nemecka sa bude musieť viesť vojna Anglosaskeho imperialneho bloku proti v tej dobe komunistickému Rusku. Dnes už komunizmus v Rusku nie je ale to nie je podstatné, dôležité je, že tá vojna sa vedie a tieto prorocké slová sa do bodky naplňaju. Je to prírodný zákon, na smetisku nemôžu byť dvaja kohúti a skôr či neskôr si to budu musieť rozdať.

Hovorí sa tomu thukididova pasca, keď jeden hegemón prestava byť hegemónom a stoj čo stoj tomu chce zabrániť. USA už dohrali svoju hru v dejinách a čaká ich rozpad, Rusko ale nebude ten kto ich nahradí, splní len svoju špinavú robotu aby z ďalekého východu povstala veľmoc s totalitným režimom a ideologiou rovnako dogmatickou. Keď človek sleduje toto https://www.youtube.com/watch?v=m5vpNUz2jHo tak mu musí byť jasné kto bude dominovať. Nakoniec sa ale všetko vráti do pôvodného stavu lebo celý stredovek bola najväčšou veľmocou vo svete Čina a v prírode sa všetko buď točí v kruhu alebo v cyklickej špirále...

Truhlík

Sloboda, aj keď dočasná a divoká, ale bola. Aspoň pocit slobody bol. Aj trocha úľavy, že nastal koniec Česko-Slovenska. Hoci to bola asi tá chyba uvoľniť sa.
Samozrejme vtedy MI6, Sereš a US ambasáda zbierala svoju piatu kolónu po prehratej bitke - kresťanských demokratov, židoboľševikov, presstitútov a komediantov. Zdalo sa to smiešne, že takýto hnoj môže vyhrať. Stačila farebná revolúcia (Modrá je dobrá), veľa USD, masmédiá, volebný podvod v 1998 a - máme tu, čo sme nechceli.

kali

Niektorý majú ale pocit slobody práve dnes a za toto presvedčenie sa budú biť až do krvi. Sloboda je realitivna a pri tomto si istotne pochopil, že je to skôr pocit a teda emočný stav. A emócie sa dokážu navodiť rôznymi psychologickými trikmi a manipuláciami.

Preto radšej používam výraz nezávislosť. Potom je ale potrebné sa opýtať, ako moc je tvoj život nezávislí od existencie a rozhodovania druhých ľudí?

Truhlík

Sloboda je stav človeka vo vnútri.
Aj otrok môže byť slobodný.
Táto filozofická otázka je dosť zložitá.

Ifka

Maďarský msmstrím, píše , že Ukrajina se v Rumunsku stala horkým bramborem, hned z několika důvodů
https://magyarnemzet.hu/velemeny/2023/04/forro-krumpliva-valt-ukrajna-ro...

Ema

...ešte horšie sucho ako minulý rok.

Európska komisia na čele s latou z americkej latríny si už robí zásobu balených minerálok a korporáty sa rýchlo sťahujú do svojho epicentra za oceánom.
Bez vody sa nevyrobí nič, a navyše nebude čo žrať. Toxínmi a americkými "hnojivami" vylepšené zrno a GMO mckukurica z besnej Chochlandie to nevytrhnú.
Málo je platné utešovanie v Nature, že takéto katastrofálne suchá sú "normálne".

slaven1

"German investigators have found traces of explosives on Andromeda, the yacht linked to the Nord Stream sabotage, the New York Times reports"

No a teraz ako je to naozaj: Pajáci žijúci zo štátneho v kolónii Nemecko dostali príkaz aby vyprodukovali dôkazy, že Severný potok vyhodili chochli na plťke z bombou. No a americkým záujmom oddaný hovnomet, New York Times, rozmetáva tento príbeh prekrývajúci štátny terorizmus USA do sveta.

USA rozjebali dôležitú životnú tepnu (vtedy) hlavnej krajiny Európskej únie, beznádejnej kolónie Nemecko. Defacto začali s liečbou Nemecka

https://www.rt.com/news/574361-nord-stream-sabotage-yacht/

Truhlík

Severný potok znova poistený. Neviem, čo to je za komédiu, ale nemecké poisťovne znova poistili Severný potok (Nord Stream).
Scholz sa zobudil ? Nemecké korporácie sa rozhýbali ?
Je to jasný znak, že Nemecko v budúcnosti ráta s plynom z Ruska. Európa bez ruských energií NEPREŽIJE.

Ema

...že oni na nič také ani nepomysleli.
Ako pokus overiť si, do akej miery ešte americká administratíva hryzie, to nebolo zlé.

Truhlík

Hlavne vzniká otázka - Ako chcú opraviť plynovod dlhodobo zaliaty morskou vodou ? Pravda, jedna vetva žije.

Norman

to je otázka: či to ide alebo nie. môj laický názor je, že by to mohlo ísť.
V každom prípade je to zločin, ktorého negatívny význam pre USA neustále rastie. Ak sa také niečo nedá opraviť (čo je teraz dosť oficiálny postoj), tak je to megasvinstvo USA, ktoré by malo znamenať koniec povojnovej éry.

Truhlík

Čo srdce nevidí, to srdce nebolí.
V masmédiách to nie je, tak to neexistuje.
Pritom je to najväčší teroristický útok na Európsku úniu v histórii.
Takže žiadny útok USA na EÚ NEBOL.

Norman

kto má moc, má aj právo, a tak na nordstream ešte dôjde.

Truhlík

Putin predložil ruské požiadavky na mierový plán. Sú tvrdšie ako ruské ultimátum z decembra 2021. Presne podľa modelu správania sa Putina.
Som ich čítal po bodoch. Keď na to znova natrafím, tak to sem postnem.
V princípe ide o Putinov model z Mníchovskej bezpečnostnej konferencie v 2007. Jeho prejav sa dá nájsť na internete.
https://www.youtube.com/watch?v=cuYjkaMZv4c
Nemecko je von z hry. Potom ako Merkelka priznala, že Minské dohody II nikdy nemyslela vážne. Že to bol ojeb na Rusov. Rusi ich z mierových rokovaní VYLÚČILI.
Nemecko je čím ďalej von z hry. Presrali celú svoju hegemóniu v Štvrtej ríši. Baerbockovú v Indii na letisku vítal smetiar. Ursula a Scholz v Číne boli ignorovaní. Predniesli svoje prosby a mohli ísť nach Hause.
Toto je tretia svetová vojna.

Norman

len či Nemci v nej nehrajú teraz (konečne) úlohu toho, čo sa pozerá, ako sa dvaja bijú, aby na konci zlízal smotanu.
No, v každom prípade Nemecko nechce hrať jedného z tých dvoch bijúcich sa blbcov, ako to bolo v minulosti (pod slovom Nemecko myslím širší koncept, nielen BRD, ale proste nemecky hovoriacich, alebo dokonca celú strednú Európu).
Nemecko stratilo svoju silu tým, ako sa jasne ukázalo, ako veľmi sú len neslobodný vazalský štát USA. Čiže Nemecko ani tak nprehralo svoju silu, len sa ukázalo, že je to len klam a že big brother chce teraz držať Západ nakrátko..

Ema

Videl si, za aký stôl usadil Si Ťin-pching párik európskych úchylov Macrona a Leyenovú, ktorí prišli škemrať, aby to celé zastavil?
Bolo im povedané, že pod veľký vojnový konflikt EÚ besne podkurovala od roku 2014 - a teraz, keď si proamerická elita v EÚ konečne všimla, že im horí vlastný dom a americká administratíva s nimi vydrbala, utekajú hľadať niekoho, kto ich bude ratovať. No, nebude.
Situácia je o to zábavnejšia, že sa do pasce dostal aj Izrael. od ktorého, mimochodom, prevzali chochli a celá EÚ geniálny židovský spôsob "riešenia konfliktu", ako to predvádzajú už nekonečné desaťročia s Palestínčanmi. Chochli a chazarská háveď okupujúca Palestínu veď aj sú rovnaká etická subnorma.

Lavrov včera k vzťahom s Washingtonom povedal «ждать осталось недолго». Z USA sa ozvalo roztrasené - čo ste tým mali na mysli? A Lavrov sa zatváril úplne ako ...ako Poseidon. Hm.

Truhlík

Ten stôl som nevidel. Zato Macrona súdruh Si pozval na recepciu a Ursula sedela v hoteli.
Zábavné ako všetci slobodní a demokratickí kapitalisti a liberáli prosia súdruha Si aby sa pozhováral so Zelenským. Len akosi názov Motor Syč nepadne.
Ukrajina teraz = zhidobanderotsy. Tak to aspoň nazvali v Jewish Telegraph Agency. Keďže nestíham všetko, tak som nepochopil dôvod mlátenia Cachalu moslimov v Al Aksá. To si teda našli ten správny čas.
V internete (youtube, telegram) sa rozmohla čatruletka. Čo mi ponúka algoritmus youtube tak sú to diskusie Rusov a Ukrajincov. Samozrejme v ruskom jazyku. Nejdem to rozoberať ale jeden je zvlášť zábavný. Typu keď komediant Zelenský robil sitcomy o ukrajinských židoch.
https://www.youtube.com/watch?v=my0_HuGVgX8

Ema

http://paper.people.com.cn/rmrbhwb/html/2023-04/07/content_25974258.htm
Leyenová nemá mandát od voličov. Pre Čínu je NIKTO. Čína si ctí princípy demokracie. Preto od uvítacieho okrúhleho stola mašírovala rovno na izbu.

Izrael má vládu čističov, nevedia sa ovládnuť.

Dokonca aj z krajinky, ktorá si zvolila do čela okresného psychopata Matoviča, je patričná otázka: to čo sú chochli za schujencov, že majú ako hlavu štátu židošaša, ktorého kyjevskí nacikovia pravidelne po risku dopĺňajú americkým fentanylom?

Norman

izraelské vojny boli zaujímavé tým, že odhalovali pravú tvar anglosionistického režimu - v čase, keď ešte na belochov ceril svoj falošný šker šibnutého jokera. Dnes, keď ukázal svoju pravú podstatu aj samotný veľký behemot, tak už šialenstvo izraela je menej zaujímavé.
Takisto anatómia izraelského rozkladu je menej zaujímavá, a menej prehľadná. Proste sa im zrútili tie lži, ako je Izrael demokratická a humánna spoločnosť - buhehe (ako hovoril starý Buhehe).

Norman

nejak už nie je na tom linku tá fotka, aspoň u mňa už nie,
tak link priamo na obrázok:
http://paper.people.com.cn/rmrbhwb/images/2023-04/07/01/rmrbhwb202304070...

slaven1

Z návštevy dua Mikron a vakci-grófka som videl len video ako čínsky fotograf cepoval Mikrona aby si pri spoločnom fotení so Si vytiahol ruku von z vrecka :)

https://t.me/s/MIrvMomente/23280

Stôl vidím prvý raz. A prečo bol modrý? Vie niekto? Moja domnienka je: modrá je farba liberalizmu, bankárov. Na nich sa orientovala tá časť elity Číny, ktorú „socialistické“ a „nacionalistické“ sily čistili (a vyčistili) Covidom-2 (Konsomol je silný vo Wuhane, tu vznikol). Modrým stolom informovali euroduo, že ich pokladajú sa liberálne kádre a teda sily čo prišli a moc (skrachovali)… a tak páľte do zadku. Takže prečo stôl modrý?

Inak umiestnenie prekrásne: Si obrazovo v strede. Metaforicky, že Čína teraz riadi Eurozväz resp. Európu. Tak priznajme, že aj Si potreboval "držhubnú" fotku pre tých svojich. S Taiwanom to nejde podľa plánu. Zaváhali a asi sa bez vojny nepodarí. Chceli čakať do miestnych volieb, no USA dávajú jasne na javo, že hlasy počítajú oni.

Ešte inofoška, že vakci-grófka odišla z ČLR cez bežný terminál vrátane bežnej kontrole batožiny a pasu :) Ja Čínu aj chápem, je to už vyše roka čo sa Eurozväz rozpadol. Asi sa v nekrofílii nevyžívajú.

https://t.me/s/MIrvMomente/23309

Truhlík

Je zaujímavé, k čomu vedie vojna USA proti Číne. K vojne USA proti Rusku (to jest Ukrajina kontra Rusko, EÚ kontra Rusko). Sankcie proti Rusku vedú k IZOLÁCII Európskej Únie !!!
Na prvý pohľad smiešne. Na druhý už nie. Nesvojprávna entita, bez vlastnej vôle, vykastrovaná, vymierajúca, s civilizačným úpadkom, padá.
S Macronom ešte je ochotný hovoriť aj Putin (no možno, v decembri 2021 bol) a Si. Macron sa už nechal počuť o svojprávnosti Európskej únie. Zrejme v Číne zobral tú správnu medicínu.
Nemci sú na vedľajšej koľaji. Hoci nemecké korporácie, zdá sa, začali javiť známky života.

Ema

o čom bola v Číne reč. Tak sa nám dnes povyhrážali, že nechajú Európu napospas Chochlom. V tomto kontexte sa asi nedá brať na ľahkú váhu varovanie Nebenziju, že čierny trh EÚ je plný zbraní, ktoré dostali Chochli na iný účel než kšeftovačky. Ani nečudo, že Poliaci už začali od včerajšku kontrolovať každý jeden vagón s tovarom - nielen s obilím.
Nám možno prídu takto naspäť húfnice Mrochta, ak ešte žijú :) Použije ich trnavský Joker v predvolebnej kampani hnutia plného obyčajných ľudí a nezávislých osobností, keď mu už nedovolili rozdávať päťstovky.

Ema

Nie je to v Číne farba častá, páč nie je obľúbená. Vraj symbolizuje pohreb, čo by teda zodpovedalo situácii v EÚ.

Escobar zozdieľal milé videjko - príbeh o priateľstve špeciálne pre Macrona
https://vk.com/pepeasia

slaven1

Zdrojové video tu:
http://kremlin.ru/events/president/news/70868/videos

Článok tu:
https://www.infovojna.bz/article/video-putin-novej-americkej-velvyslanky...

RT tu:
https://www.rt.com/russia/574236-putin-us-kiev-coup/

Dôležitá a nepreložená veta článku:

Russia’s actions will be guided by its internal priorities, but also the awareness of its “special responsibility for maintaining stability and security at the global and regional levels,” Putin said, citing the recently updated foreign policy platform.

Hlas rozumu na rozdieľ od médií ovládaných podpaľačmi z Washinktonu.

nové