Nedovoľme, aby Slovensko zhnedlo - buja, buja!

V internetovej Pravde dnes začala kampaň proti "šíreniu nenávisti na internete". Je vizuálne veľmi agresívna, celá stránka ma hnedý farebný tón, na titulnej stránke je neodstrániteľný pás s veľkým sloganom "Nedovoľme, aby Slovensko zhnedlo".

Keď si na to kliknete, zjaví sa vám okrem iného aj pyšné konštatovanie, že "Proejekt je spolufinancovaný z prostriedkov Európskej Únie vrámci programu Európskej Komisie Predchádzanie a boj proti kriminálnej činnosti". Ergo - prostriedky nie sú investované proti zlodejom či násilníkom, ale na ideopolíciu. Bravo, to treba.

A samotný obsah?

 

V prvom bode "Prečo kampaň vznikla" sú uvedené anonymné výroky o židoch, pričom je tam vložený aj starý známy výrok Mariána Magáta o Hitlerovi ( o tom, že to bol človek so srdcom na správnom mieste, určite to všetci poznáte, nebudem tu opakovať pochvalné texty o ríšskom kancelárovi). No, spájanie anonymov s konkrétnym človekom - to je veľmi rafinované. Ani Magát by to lepšie nevymyslel, keby chcel nadávať na židov a pritom zostať právne čistý. 
Mimochodom, v tomto kampaň môžeme podporiť, aj ja som našiel niečo také na webe:
"Židia ovládajú financie USA aj medzinárodné a spôsobia jeho zničenie"  Porkodustin, facebook.
"Holokaust je nové dogmatické náboženstvo, ktoré popiera slobodu slova" Jarnika Chíľová, facebook.
 
A mohol by som pokračovať, som ale zhrozený z toho, čo tí ľudia všetko nenapíšu. Nemal by sa ten facebook zakázať?
 
 
V druhom bode "O čo v kampani ide" sa definuje, "prečo sa o Moslimoch, Židoch, Rómoch, LGBTI ľuďoch píšu tie najodpornejšie veci, aké klávesnica unesie". Nuž, ja keby som bol L, G, nebodaj B alebo T či I, tak by som nechcel, aby som bol spomínaný v jednej vete spolu s moslimami, židmi a cigánmi. Ak by som bol žid, nechcel by som byť spájaný s moslimami - s tými bandami, ktoré teraz robia útok na Európu a kvôli ktorým vzniknú občianska vojny - s tými by som nechcel byť spájany, veru nie. Ale autorom projektu sa dávanie židov na jednu úroveň s moslimami a cigánmi zrejme páči  (znova si myslím, že to vymyslel osobne Marián Magát).
Ďalej sa spomína, že obete cyberhate vyjdú na svetlo. Brr. Tak ako to si radšej ani nejdem predstavovať. 
A že "9.9. 1941 prijal slovenský štát represívne zákony", preto aj teraz prijmeme represívne zákony. To určite pomôže.
Takže preto sú niektoré portály hnedé - Sme ale nie, alebo sa mýlim? Opať varovne skonštatujem, že ak by Marian Magát chcel osláviť Hitlerove narodeniny, nemohol by to spraviť lepšie, ako zhnednutím dôležitých internetových portálov. Ja by som toho chlapa nepodceňoval, takto ich zmanipulovať. Ľudia vidia - hnedá je dobrá - a už sú z nich nacisti. Ajajááj.
A tu vidím zoznam: Pravda, Aktualne.sk, Hospodárske Noviny a portálu Zenyvmeste.sk. (zenyvmeste.sk nepoznám, tak som klikol - a nie sú hnedé. zaujímavé, súdružky nepochopili úlohu? Takto do pôrodnice ten israel nevybudujeme!)
 
Tretí bod je už len samochvála "Kto je za tým". Znova mi to príde prehľadne, Marian Magát publikoval zoznam zradcov národa - a ešte mu to Európska komisia aj zaplatila. 
 
Potom sú videá. Vraj ľudí, čo "prežili holokaust, perzekúcie a násilie." Tu už naozaj prestáva sranda - tvrdiť, že sa tak ľahko dal prežiť holokaust, aj perzekúcia a násilie a dožiť sa ďalších 70 rokov - to je jasné popieranie holokaustu. Keď sa príde na to, kto toto naozaj vymyslel, mal by byť potrestaný podľa zákona, ehm.

Nakoniec je výzva, aby sme sledovali web. 
No, to robím aj bez kampane, ale dobre, budem ďalej sledovať.
Som rád, že som sa mohol spoluúčastniť takej humánnej akcie (aj keď si naozaj myslím, že to je hlavne reklama na Mariana Magáta).

Vrámci boja proti hnedej:
Príjemný biely deň prajem!
Autor: 
slaven1

Scéna z prvej časti seriálu Sedemnásť zastavení jari: Heinrich Himmler a jeho pomocník, Walter Schellenberg, práve dopozerali United News, propagandistický filmový týždenník Američanov, a Deutsche Wochenschau, propagandistický týždenník 3. ríše.
Himmler (H) hovorí Schellenbergerovi (S): A vy ste hovorili, že bojovať už nedokážeme.
S: Máte pravdu, ešte sa môžeme drať, ale je najvyšší čas začať jednania so Západom. Toto otálanie je smrti podobné, Reichsführer. Je jar 1945, nie jeseň 1941.
H: Ďakujem za upozornenie, ale do kalendára pozerám z rána každý deň. Čo [filmový týždenník] tam máte ešte?
S: Ruská kronika: Konferencia na Malte...
Prečo to píšem? V článku ma zaujala táto veta:
A že "9.9. 1941 prijal slovenský štát represívne zákony", preto aj teraz prijmeme represívne zákony. To určite pomôže.
To som nevedel, že Slovenský štát prijal "nejaké zlé zákony" jeseňou '41. Zrazu tu mám udalosti zo dňa na deň. Postupný vývoj, nie "iba" hotový celok.
Ukazuje sa mi ako asi premýšľal vtedajší človek, ktorý nevedel čo bude zajtra, na rozdiel od nás (vieme čo bolo "zajtra" 10.9.1941, na jeseň 1944 či na 8.5.1945).
Na jeseň 1941 bola 3. ríša (zámerne nepíšem Nemecko, lebo to sú 2 rozdielne veci) na vrchole svojej moci. Mapa ich vplyvu vyzerala takto (Krym nebol Ruský :-):
3. ríša na vrchole svojej moci
Neprijať nejaké zákony, ktoré od Slovenska, ako od svojho satelitného štátu, 3. ríša požadovala by bolo "smrti podobné". Niečo ako keby Potkan (M. Dzurinda) odmietol súhlasiť s preletom amerických bombardérov v 1999. Spojené štáty, dnešný hegemón, boli na vrchole svojej moci.
A tu niekde je aj odpoveď na otázku, či slovenská satelitná koloniálna administratíva teraz prijme represívne zákony"? Áno, prijme. Pekne po vzore svojich predchodcov, ktorý boli v ich funkciách na jeseň 1941. Sily, ktoré stáli za vzostupom 3. ríše sú tie isté, ktoré v dobe písania tohto komentáru ovládajú náš domov, a ešte neoslabli.
Je jeseň 1942. Stalingrad je za nami.

Norman

Sily, ktorá stáli stáli za vzostupom 3. Ríše nie sú tie isté, ako tie, ktoré dnes ovládajú Európu.
Práve naopak, sú ich protikladom. Tie, ktoré dnes vládnu, sú tie plutokratické, fialové http://nadhlad.com/node/2668

Len to tu chcem pripomenúť, že s tebou nesúhlasím - aby si niekto nemyslel, že trpíme schizou, že máme inkonzistentné predstavy a nevieme o tom. Nie, len je tu vo faktických veciach naozaj sloboda slova a názoru.

Pravdupovediac, len sa posunuli tie hranice a ako bolo v minulosti Nemecko, tak je dnes Rusko predmetom útoku, ako aj objektívne je to úplné iné Rusko ako v roku 1941 a dnes obsahuje ono pozitívne prvky - a preto je dnes "zlé, dobyvačné, militantné aj fašistické" ono.
Nuž, treba dodať, že dnes znáša karmu aj za svoje minulé chyby, omyly a zločiny.

slaven1

Bojujú proti hnedej hnedou* - také poriadne zombifikované.

 

Hnedá "Pravda"

Hnedá "Pravda"

Hnedé HNonline

Hnede HN

Modré Aktuálne

Ja som hnedé Aktualne.sk nezastihol. Buď kampaň vypli, alebo splnili podmienky (zásah určitého počtu ľudí). V čase mojej návštevy Aktualne.sk bojovalo "Za zisk v systéme zdravotníctva" a Pentu.

* v mysliach niektorej časti populácie my mohla vzniknúť s hnedou farbou zlá asociácia. Tak pre ňu uvádzam: Farby sú apolitická a neutrálna vec (sú v tom nevinne). Hnedá je farba dreva. Je to pekná, teplá, prírodná farba.

Grigoriy-Ilmoran

Spomínam si, že svojho času som čítal članok o jednej brutálnej vražde v Španielsku.
Dvojica psychopatickych degeneratov si v nočnej hodine na ulici celkom náhodne vybrala pre nich neznámeho starca, a úplne bezdôvodne, len pre zábavu, ho ubila päsťami na smrť.

Vypátrali ich, a mali z toho súd.
Sudca po skončení súdneho procesu povedal, že je zhrozený nielen z toho, čo sa stalo, ale hlavne, akým spôsobom jeden z degeneratov priebeh vrazdy opísal, aký postoj k tomu zaujal.

Vraj:

- Neverili by ste, pán sudca, koľkého odporu bola tá stará sviňa schopná na záchranu svojho zasraného života, koľko nám to trvalo, kým sme ho konečne dorazili.

Spominam taketo zvrátene myslenie preto, že mi to pripomína niektoré diania okolo nás dnes.
Parazit, ktorý by chcel žiť z našej životnej energie sa sťažuje:

- Predstavte si, že tie svine sa bránia nášmu parazitizmu, nechcú nás, a ešte sa aj sťažujú, rozprávajú sa o nás a našom parazitizme. Sú to proste skurvení extrémisti a hnedí fašisti.

Psychopat je preto psychopat, že jeho mozog absolútne nedokáže chápať podstatu vecí, podstatu morálky, hodnôt a ľudskej decentnosti a ušľachtilosti. Psychopat sa nedokáže vžiť do pozície svojej obete, nemá ani poňatie, čo je zľutovanie. Psychopat, ktorého ste v živote nevideli ani nepoznali, dokáže prísť nepozvaný do vášho domu, a obviniť vás, že ste voči nemu nepriateľsky naladený, že ho diskriminujete, že proti nemu kujete pikle. A všetci ostatní paraziti ho v tom ešte aj podporia.

Slav

We are the Trumpians my friends:
https://www.youtube.com/watch?v=HZRsTGrvFVM

we're beating up shitlibs til the end
ubijeme zasratých liberálov až do konca

Dabog

...že keď ho zlikvidujú, Európa zhnedne.

Truhlík

Ani ja nechcem Slovensko hnedé.
Ja ho chcem biele (Andrej Hlinka hát).
Ja nechcem aby židofašistická sviňa Albrightová/Korbelová, ktorá zabila 500.000 irackých detí bola vítaná v Slovensku a oceňovaná Slovenskou transatlantickou cenou.
https://www.youtube.com/watch?v=5t2mB73Hc5w