NO WAY

Zemeguľa je plná, homo sapiens zabral všetku jej plochu. Ale niekoré oblasti sa zahustili v nedávnej minulosti naozaj expanzívne, a sú to práve tie najbiednejšie.Práve z tých sa teraz davy ľudí tlačia do štátov, kde sa ešte - aspoň dočasne - dá akotak prežiť.

 

Všetci vieme, že cieľové oblasti migrácie sú práve dnešnou domovinou bieleho človeka. Za prvé je to preto, lebo tento dokáže pestovať kultúru (a teda aj to, čo potkany volajú "bohatstvo"), a za druhé preto, že biely človek je taký sprostý, že si to nechá (na rozdiel napríklad od populácií Aziatov, hlavne Japoncov, Hanov a Kórejcov, ktorí rôznych cudzincov bez zaváhania vykántrili v minulosti a nehabia sa ich vytláčať ani dnes).

Kedže už ale dochádzame na kraj priepasti, práve periférie bieleho človeka, teda Austrália, Amerika a Rusko, už začínajú viac presadzovať otvorene izolačnú politiku. Európa, v akomsi delíriu šialenstva, že takéto riešenie nepotrebuje, ale hlavne preto, že je absurdne znásilnená práve spomínanými perifériami, túto politiku ešte nedokáže presadiť. Preto Európe hrozí, že skončí ako staré Grécko, ktoré sa stalo z krajiny staviteľov Partheonu krajinou cigánskych chatrčí.

Najviac sa ochranárska politika začala presadzovať v Austrálii. Asi z dôvodu, že je najmenšia, je len v podstate zrnko v mori cudzincov, ktori by ju zaplavili, ak by sa otvorila. No, oni ju zrejme zaplavujú aj tak, a práve preto sa začala kampaň.

Nikdy, v žiadnom prípade, nebudete mať v Austrálii domov - hovorí chlapík na videu. Vo vojenských maskáčoch, aby bolo jasné, že je to myslené vážne a akými prostriedkami sa bude operovať.

Vyhodíme vás k Papuáncom, vyvezieme vás "za austrálske vody" (zrejme ich tam hodia žralokom, ťažko povedať, ako to myslel). NO WAY - toľko po anglicky už dnes rozumie pomaly každý. Po slovensky to znamená: ANI BOHOVI. Ani Alahovi, ani Jahvemu, ani Višňuovi, ani všetkým ostatným bohom.
 
 
Hovoril som vám vždy, že raz k tomu bude musieť dôjsť. Je to ako prírodné zákony, to nie je o vôli či nevôli nejakých blbcov, to je nevyhnutné.
Podobne nevyhnutné, ako mnohé veci, ku ktorým dôjde v Európe. Áno, aj tu sa veci zmenia, a z globálneho hľadiska prakticky za zanedbatelný čas. To je kauzalita, sme na karmických koľajniciach, niet inej cesty.
Stačí si zapáliť fajku a v pohode sledovať.
 
 
Autor: 
téma: 
Dusanbe

boli oficialne kvoty na imigraciu do Australie napr. zo Slovenska, spocitatelne na prstoch jednej ruky - radsej si nechaju prevalcovat svoju kulturu kdekym....

Ľubov

Mám obavu,že väčšinu našich trápení, a to je jedno,či osobných,alebo tých národných,spôsobuje tolerancia.Dobre to poznám zo života. Ukážte ochotu pomôcť a slušnosť,okamžite máte najviac roboty a najmenšie odmeny. Takto to funguje,neviem prečo.

Norman

Tolerovať sa dá iba pomalosť zlepšovania. Ak niekto ide pomaly, dá sa to tolerovať, hlavne, že ide a raz dôjde. Tomu možno pomáhať a gratulovať, keď pochopí.

Ale ak sa veci zhoršujú, nemožno to tolerovať,
Je to úplne jednduché, nie? Aj keď zobereme do úvahy vlastnú omylnosť, aj tak platí, že voči zlu niet tolerancie. Možno ešte tak odpustiť minulé hriechy, ten prepych si možno niekedy dovoliť, ale určite nemožno tolerovať budúce zlo.

A prečo je to tak? Prečo loď, ktorá si navrtá vlastný trup, naberie vodu a ide ku dnu?
Nuž, to je ozaj len rečnícka oázka.

Ľubov

Vidíš a predsa ho tolerujeme .-(.V každom,čo ako konvenčnom a chladnom pozdrave človeka,o ktorom si myslíme,že je k.A veľa ďalších príkladov.

Norman

Tolerujeme, lebo sme slabí. Nie sme žiadni páni sveta, náš osud je v podstate osud vorvaňa padajúceho na planétu, s tým sa treba zmieriť.
http://nadhlad.com/content/vedomie-jeho-moznosti

Ale treba aj rozlišovať medzi toleranciou a metódou . Prestať zdraviť kurvu je ako dať mu varovanie - to by bol práve zlý postup.

Správna metóda je ťažká tématika, nechajme to teraz tak, buďme radi, že si uvedomujeme, že si máme chrániť vlastný trup, aby nám nik nerobil do neho diery. Potom zrazu to budú ich problémy, tam vonku, vzdialené a nie tak nebezpečné.
Takto to treba občas viedieť, ináč sa človek nevyspí.

baloo

Austrália je zamorená hlavne číňanmi a inými šikmookcami. Už sa raz udialo, že z totalitárnej Číny režim pod kobercom vypustil hromadu mladých "emigrantov", amíci ich celou svojou slepou liberálnou láskou prijali, vyškolili na najlepších univerzitách, dávali im rovnaké šance... a potom Strana doma zavelila a v priebehu pár rokov sa všetci emigranti nasťahovali doménko, so všetkými znalosťami, čo vonku získali.

Austrália, ako americký spojenec je nepriamo nepriateľom Číny - ergo čínski migranti sú pre nich hrozbou (viď koncentráky pre japoncov počas II. sv.v.). Moslimovia a černosi v Európe nie sú hrozbou, ale nástrojom na dezintegráciu európskej civilizácie a ich ďalší prílev je vítaný (akože z anglocion/svetovládneho hľadiska). Je to rovnaký paradox, ako v Európe nacisti sú zlí, na Ukrajine dobrí. Tu ich treba utláčať, tam podporovať. Takže tipujem, že sa ku nám táto vlna nedostane.