Núdzový stav je absolútne prehnaný

Priebeh pandémie Covid-19 je so svojou druhou vlnou v Európe, či v časti Európy, tak trocha podozrivý. Podozrivý z lajdáctva, hlúposti, podceňovania ale aj zlovôle. Druhá vlna už nie je len o prírode a medicíne, ale výrazne o záujmoch.

Napriek tomu, že je podozrenie, že je druhá vlna nákazy priam zámerne spôsobená (vedomým) ignorovaním vodcov a (hlúpym) anarchizmom časti populácie, rovnako platí, že vyhlásiť na Slovensku výnimočný stav je vec neúmerne prehnaná.

Nebudem sa rozpisovať, povedal to už na štvrtkovej tlačovke napríklad Fico, alebo bol dnes článok v Pravde (Igor Daniš)

Stručne: tresty za akékoľvek delikty sú teraz absolútne neprimerané, teraz, týmto pravným stavom sú obyvateľom naozaj odobrané "ľudské práva", ale aj keď vynecháme túto etickú slamu, teraz sa všetci občania Slovenska naozaj pohybujú pod akousi právnou gilotínou a neuvedomujú si to. Matovič a jeho štáb bláznov vo vláde a v strane - nemyslím ľudí v pandemických komisiách, ale nových pseudopolitikov a "obyčajných hlupákov" - tí všetci naozaj nevedia, čo robia.

Núdzový stav, ak, tak mal byť vyhlásený len na zdravotníctvo - to je všeobecná mienka a nezodpovedný premiér si zas minul kus nie takej tej voličskej dôvery, ale vôbec schopnosti, že vládne nariadenia budú akceptované. Matovič je typický sedlák, ktorí si myslí, že viesť ľudí je maličkosť, pretože sa niekde dočítal, že ľudia sú ovce - lenže pravda je taká, že je oveľa ľahšie viesť vlkov, ako ovce. A on samozrejme nevie ani jedno, ani druhé.

Núdzovým stavom dosiahlo Slovensko nový míľnik. Blázon môže dať zavrieť do basy prakticky kohokoľvek, a bude sa pri tom škeriť tým svojím typickým psycho spôsobom. Z tohto stavu, v ktorom sa ocitla republika, už veru nevyjdú všetci bez šrámov. A niektorí nevyjdú vôbec.

 

 

Autor: 
forma: 
buko

Nekompetentny blazon, Psychopat, Placko, Poloblazon, Igiot, Matelko, Šašovič, K*kot Sk*rveny, Bambus,...
a to je len par z mnozstva prezvyvok ktore stihol dostal za polrok svojej exhibicie tento clovek. A schytava to zo vsetkych stran - cez hardcore Slnieckarov, Smerakov, ex-smerakov, liberalov, krestanov az po Kotlebovcov a alternativu.
Jedine sekta Svedkov Igorovych odolava, ale v coraz mensom pocte.

Ved aha:
https://youtu.be/tI4Kok3gu4s
nepochybujem ze este aj ta moderatorka v studiu by bola poctivejsi a lepsi premier ako je on.

buko

"GLOBSEC, GLOBSEC über alles, über alles in der Welt"
- smrtiaci virus nemoze zastavit USA - NATO vojnovych fanatikov.

https://www.hlavnespravy.sk/blaha-znicili-kulturu-a-sport-ale-konferenci...

nové texty