Proces o zákaze ĽSNS

Začal súd o zákaze politickej strany ĽSNS.

Ako viete, podnet z generálnej prokuratúry je ešte z roku 2017, čiže je starý dva roky. Teraz naň došla rada a tak sa to včera rozbehlo. V prvý deň trval proces mnoho hodín, k záveru ale nedospel a odročil vec na 29. apríl - súd sa očividne nikam neponáhla.

Základné informácia spísali napríklad  Hlavné správy. Ja som priamo na procese tiež nebol, ale išiel som okolo, keď sa demonštrovalo pred generálnou prokuratúrou. Demonštrovalo sa na tom mieste, lebo právnici ĽSNS dali asi správne prednosť kľudu pred budovou sídla Najvyššieho súdu - a tak  asi tristo priaznivcov zišlo dole pred budovou Generálnej prokurátory podľa určitej logiky, že prokuratúra je v prvom rade zodpovedná za toto šikanovanie. No, na Námestí SNP by to mali vždy lepšie (a bližšie). Ale počasie bolo výborné, hrala tam živá muzika, chalani niečo porečnili, my sme niečo porečnili medzi sebou (Buheh vás nechal pozdravovať ... no, tak nejako :). 

Zamyslime sa ale aj vážne a úprimne.

Za prvé - zakazovať politické strany je vec dosť neobvyklá. Deje sa tak iba v totalitách, obhajovať zakazovanie práva na zoskupovanie a politický prejav je najväčšie svinstvo, čo môže režim vykotiť. Ale náš anglosionistický režim, pobočka Slovensko, sa zrejme nehanbí ani toho. Konieckoncov, jednu stranu Pospolitosť, tiež spojenú s osobou Kotlebu, už zakázal v roku 2006. Vládnej ideológii to ale nepomohlo, nacionalisti si kúpili inú stranu a pokračovali. Prečo teda to system urobil vtedy a skúša aj teraz?

Otázka je to dôležitá. A nie je na ňu jednoduchá odpoveď, aspoň by sme sa so žiadnou prvoplánovou odpoveďou nemali uspokojiť.

Lebo ľahko je povedať, že sú proste židoaktivisti takí sprostí, že si nerozmyslia, kedy a čo zakázať. Nie, až takí sprostí predsa len nie sú.

Dalo by sa povedať, že to prokurátor Čižnár osobne nevie čo robí. Ale prokurátori robia iba to, čo im režim prikáže, a Čižnár v prvom rade. A toto je už druhý prípad zakazovania politickej strany - to nie je vec náhodnej osoby.

Vadia nacionalistické strany až tak niekomu? Nuž, dostali sa do parlamentu, ale tam zatial  nikoho ich prítomnosť nebolí. Nik si nijako moc nesťažuje - len prožidovskí aktivisti Dostál a Dubačová sa mohli predviesť so židovskou hviezdou - ergo kotlebovci v parlamente slúžia skôr im, globalistom.

Dostal Dubacova

Dostál a Dubačová majú svojich nepriateľov-fašistov v parlamente, sú radi, s nadšením môžu ukazovať svoje žlté orgány.


A tu je krízový bod.

Komu poslúži cirkus okolo procesu s politickou stranou? Nikomu, len práve tej strane.

Znova sa pýtame, ako už mnoho rokov, prečo systém propaguje práve kotlebovské hnutia ako hlavný nacionalistický prúd? Aby ich mohol ukázať ako najviac fašistické? Aby ich mohol ukázať ako najviac tupé? Lebo ich má najviac prelezené fízlami a najviac kúpené?

Netreba to brať ako spikleneckú teóriu - ak strčíte jablko do mravenisko, za krátky čas je prelezené mravcami, vyžraté a zhnité. Je to zákonité a očakávať niečo iné by bola fikcia. Každé ovocie po čase odhníva, dá sa použiť len relatívne krátko, len kým je čerstvé. Otázka nie je, či je ovocie už nahnité, ale to, do akej miery.

Podľa skutkov poznáte ich. Nedávno skončili prezidentské voľby, jeden z významných stretov síl na politickej šachovnici. Nejde ani o to, ako dopadli - vždy jeden vyhrá a mnohí prehrajú - ide o to, ako ten boj prebiehal. Nejde o to, že vraj aj Harabín sa odmietal nejako dohovoriť (Harabín nie je až tak z tohto pohľadu zaujímavý, je to len neistý jedinec, ktorého nik roky nevolil) - podstatné je, že práve kotlebovci ani len nenaznačili schopnosť politickej hry. Akoby za Kotlebom stál starý žid a našepkával mu, ako má otŕčať gamby. Ak by tam naozaj stál, nemohol by to robiť horšie.

Kotlebovci výrazne odhalili svoju slabosť a tak zrazu niekto zas pribehol, aby ich vniesol na stránky médií. Je to za odmenu? Ak nič iné, mám dojem že kotlebovci mesiace či až roky neusporiadali normálnu demonštráciu v Bratislave. Včera teda dostali príležitosť v centre mesta.  Pred eurovoľbani to určite príde vhod. Je vôbec až podivuhodné, ako sa kotlebovci vyhýbajú Bratislave. Áno, nemajú v meste moc podpory - ale tú stovku ľudí by vždy našli. Je absencia demonštrovania nacionalistov v hlavnom meste tiež nejaký typ ich dohody s bratislavskou kaviarňou, aby sa táto vo svojej metropole necítila ohrozovaná, aby táto príliš nepochybovala o moci bruselských idiotov, ktorí ich stále ešte platia?

V histórii je veľa prípadov užitočných idiotov.  Je to bežný jav. Aj pestovaní užitoční idioti sú jav, ktorý je častý. Netreba z toho ani robiť nejakú drámu či tragédiu - proste to treba vždy prekonať. Včera štátna RTVS s radosťou pripomenula pochody kotlebovcov v uniformách modrých poštárov. Tie zábery, to je dar, ktorý ak by židia nemali, tak by si ich museli sami natočiť, museli by najať nejakých hercov, čo by to za tridsať strieborných urobili - aby to režim mohol ďalších sto rokov ukazovať, akí sú "nacionalisti" nebezpeční. 

Ak sa história opakuje, z drámy je fraška - ale toto ani nie je opakovanie, to je len umelý pátos, ktorý anglosionistické podsvinčatá doteraz zneužívajú na celý slovenský národ. 

 

Špecifikom slovenskej politckej scény je okrem iného to, že ju robia nadmerne exhibicionisti a primitívni karieristi bez ideí a charakteru. Vo všetkých možných politických smeroch a hnutiach nájdete v prvom rade takých, veď ich poznáte aj menovite. Je to proste taká etapa toho procesu, pred nástupom naozaj ťažkých problémov a vážnych činov klesne politika  na úrveň pojazdného blázinca. To ale neznamená, že  máme klesnúť spolu s  ňou. To neznamená, že väčšina slovenského národa má klesnúť s nimi, že nemá inú voľbu, ako medzi nejakým židovským rádoby hipsterom alebo nejakým dedinským poštárom. Ako mincu s dvoma stranami vníma svet len kšeftár - v realite je omnoho viac oveľa lepších možností.

 

 

 

 

 

 
Autor: 
0