Prvé úspechy v kauze Gorila

Na kauzu Gorila spoločnosť zareagovala prvými pozitívnymi zmenami - je vidno, že moderná demokratická spoločnosť dokáže opravovať svoje chyby.

Podla posledných medializovaných informácií sa totiž zmenia procesné postupy odpočúvania SISkou - zrejme pre to, aby sa už nikdy nestalo, že bude odpočúvaný nejaký pán velkomožný. Vidno, že pán Lipšic tento problem utekal riešiť ako prvý - veď to je najpodstatnejšie. A predpokladám, že sa zároveň zúrivo pátra po tom, kto Gorilu vlastne vypustil a kto ju dokonca hodil na web - aby títo skurvení fašisti a rozvracači demokratického kapitalistického poriadku boli oprávanene potrestaní.

Určite dobrej atmosfére pomôže aj nedávno prijatý zákon o zvýšení pokút za "urážku" politikov. Odteraz už nemôžete o nich napísať, že sú to čuráci, zlodeji, neschopná banda bezcharakterných chrapúňov.

Hm, ktovie, či bude možno povedať či napísať na bildboardy opak urážky, napríklad: "Malchárek určite nie je korunovaný vyjebaný zlodej. Určite nie je".

 

PS. Komunistický potrat Radičová práve v rozhlase s neskrývanou radosťou už najmenej osem krát pripomenula, že všetky zvukové a obrazové záznamy gorily podľa zákona určite boli zničené, takže nič nemožno vyšetriť. Skutočne sa človek pýta, prečo táto blbá krava sa verejne teší z predstavy o nepotrestatelnosti najhrubšej korupcie. Opakujem, nečudujem sa, že radičbaba je skorumpavaná svina obhajujúca toto svinstvo, čudujem sa, že to robí verejne v masmédiach.

PPS. Nezabudla dodať, že treba "transformovať tajné služby". Viď vyššie - všetkým ďalším vyšetrovaniam treba zabrániť, alebo aspoň nahnať všetkým pracovníkom strach, aby už nikdy nič podobné neskúšali. Opakujem - šorošbaba Radičová nehovorí o svinstve politikov, ale naopak zdôrazňuje potrebu prešetriť tajné služby, ktoré pravdu sprostredkovali.

Som zvedavý, kedy začnú ľudia týchto politikov vešať. Nikdy totiž nie je príliš neskoro. Odstúpenie bez trestu v demokratickej spoločnosti totiž nestačí!

 

Autor: 
Dusan

začo JHWHE trestá taký Irák, Afg, Sýriu, Lýbiu...? To k obrazu svojmu naozaj vyprojeektoval len onú júdeokresťanskú demokraciu anglossaského typu -permanentné čachrárstvo, lúpežníctvo, šmelinu a lichvu?! Kde to, preboha, žijem? V "Levočsko-šaštínskom Mariánskom kaftanáte  GORILLA?", veru - veru : Fuj, fuj, fúúúj!

 

Predator

Nerad propagujem tyzden, ale toto je neodolatelne

http://www.tyzden.sk/nazivo-doma/t-nicholson-bubenikova-sa-predo-mnou-rozplakala.html

Uboha vystresovana teta Anicka :p

Pandravy spinave, aj s gulatohlavym Hascakom.

ema redaktor

V špeciálnom tíme sú dvaja veterinári s praxou v národnom parku Szerengeti, jeden biológ so špecializáciou etológia primátov a hovorca Danko.

http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/daniel-lipsic-gorilu-vysetria-specialisti.html

Lipšic sa mi tam javí nezdravo opuchnutý. Možno by mali špecialisti vyšetriť aj jeho.

N

Tired with all these, for restful death I cry:
As to behold desert a beggar born,
And needy nothing trimmed in jollity,
And purest faith unhappily forsworn,

And gilded honour shamefully misplaced,
And maiden virtue rudely strumpeted,
And right perfection wrongfully disgraced,
And strength by limping sway disabled,

And art made tongue-tied by authority,
And folly, doctor-like, controlling skill,
And simple truth miscalled simplicity,
And captive good attending captain ill.

Tired with all these, from these would I be gone,
Save that to die, I leave my love alone.

 

.....

 

Znaven tím vším, já chci jen smrt a klid,
jen nevidět, jak žebrá poctivec,
jak pýchou dme se pouhý parazit,
jak pokřiví se každá dobrá věc,

jak trapně září pozlátko všech poct,
jak dívčí cudnost brutálně rve chtíč,
jak lidskou slušnost korumpuje moc,
jak zchromlá vláda na nás bere bič,

jak umění je pořád služkou mocných,
jak blbost zpupně schopným poroučí,
jak prostá pravda je všem jenom pro smích,
jak zlo se dobru chechtá do očí.

Znaven tím vším, už chci být, lásko, v hrobě,
jen nemuset tím sbohem dát i tobě.

 

Na toto som dnes narazila , prekvapena autorom: William Shakespeare (1564-1616) 

ema redaktor

od neznámeho autora v dobrej viere, že sa v tom nájde.

A čo urobil Shakespeare? Drbol pod to svoj podpis. Ako obvykle.

Buheh

Euroval, galko a iné gorily, ktoré sa objavujú teraz pred brutálnym nástupom dôsledkov tzv. krízy, majú spoločného menovateľa: opotrebované politické garnitúry treba odstrániť, lebo už im ľudia neveria. Všetko je už príliš jasné, voda sa už nedá ďalej mútiť, kal je príliš ťažký a klesá ku dnu, kde je jasne viditeľný. Treba novú nádobu s novou mútnou vodou - kým si aj tí inteligentnejší dajú dokopy kto je kto a odkiaľ fúka vietor, prejde zas nejaký čas - a to je presne to, čo potrebuje ten, kto veci v skutočnosti riadi.

Samozrejme, ľavica (resp. strany tváriace sa, že reprezentujú obyčajných ľudí – nie tých mentálne Obyčajných s veľkým O, ale tú mlčanlivú väčšinu, čo má mesačne 300 evrí) ako primárny nepriateľ bude týmto mediálnym cirkusom aj priamo poškodená, ale cieľom je oslabiť ju najmä z dlhodobého hľadiska. Táto hra je v prvom rade totálnou obnovou tvárí v rámci "pravice" – majitelia zemegule tu potrebujú opäť niekoho dostatočne silného, kto by niesol vlajku „pravice“ – čiže otvorene robil nadnárodnú politiku v štýle „pánov si vyvolil boh, ich majetok a moc sú posvätné a žobrota nech zdochne.“ Lebo Dzurinda s Miklošom jednoducho už za žiadnych okolností nemajú šancu dostať viac ako 15 % voličov – skrátka, treba ich bezodkladne vymeniť. Preto, s veľkou show, ktorá má zastrieť ich skutočnú podstatu, sú do tejtokrajinky nenápadne inštalovaní noví skvelí sulíkovci, miškovovci, matovičovci a iní geniálni „podnikatelia“, ktorí si po školení v zahraničí poctivo zarobili tote peňeži a teraz aj oni chcú chvíľu menežovať firmu Slovak Tunnel, s.r.o.

BTW, čo tak čítam a počúvam naše, prepytujem, médiá, všetci sa akosi mocú okolo toho, že opica je buď úplne autentická, alebo úplne falošná. To je ďalšia chyba v uvažovaní, ktorú nám ktosi podsúva. Opäť sa spýtam: Kto z opice bude mať úžitok? Prečo by ten (nepochybne čestný) človek publikoval materiál v neskreslenom znení? Som presvedčený, že časť opice je pravdivá a časť je ešte vylepšená, aby bol zhovadený ten, koho zhovadiť treba. Skôr si položme otázku: koho opica ušanovala najviac? Odtiaľ fúka vietor – teda ak to je vietor a nie diabolský dych veľkého gorilieho samca.

 

Predator
Dusan

Ľudkovia milí - ak som to dobre pochopil, toto je prvá (a zrejme mnohými nechcená) lastovička v krízou zmietanej euro-atlantickej civilizácii, ktorou by sa racionálne mohol začať vymetať augiášov chliev dôsledkov neoliberálneho kresťanského kapitalizmu na účet (a s patričným výsmechom a ponižovaním) pospolito sa trudiaceho plebsu! Adorujú to smutné prostituujúce všeredakčné postavičky v našom mediálnom mienkotvornom pristore  - alebo to aspoň zaregistrujú!  TEDA :

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1983302/italske-urady-bojuji-s-masivn...

 

ema redaktor

prinesieš daňovému výberčímu obálku a on ti v zmysle jej obsahu upraví výšku dane, ktorá ide štátu. Je to pekná grécka tradícia a deti tam už od malička túžia byť nie kozmonautom alebo kominárom, ale daňovým úradníkom.

(Dušan, dovolila som si vymazať duplicitný komentár)