Rusko si zvolilo slobodu. Čo si zvolí Európa?

zapnite si titulky

Autor: 
téma: 
Buheh

http://cz.sputniknews.com/politika/20150723/772139.html

"Hned po francouzských poslancích přijede do Ruska „skupina přátel“ Ruska, kterou založili poslanci Evropského parlamentu z několika zemí, oznámil RBK. Skupina se hodlá zapojit do boje za zrušení sankcí.

Jak řekl poslanec Státní dumy a spolupředseda ruské delegace v Evropském parlamentu Vasilij Lichačov, je členem skupiny 15 lidí. Skupina, která dostala název Za nový dialog s Ruskem, byla vytvořena v Evropském parlamentu koncem června.

Podle slov její vedoucí, zástupkyně strany Nicolase Sárközyho Republikáni Nadine Morano jsou členy skupiny francouzští poslanci, Italka Elisabetta Gardini, zastupující stranu Silvia Berlusconiho Vpřed, Itálie, několik jejích kolegů z italské delegace a také zástupci Velké Británie, Německa a Portugalska."

Kde je, kurva, Beňová?! (nie som si istý, či som dal dobre čiarky, prípadne si to opravte)

Více: http://cz.sputniknews.com/politika/20150723/772139.html#ixzz3gjWIeStb

Náhodný okoloidúci

Zachraňuje tresky.

Ľubov

Pred časom sa objavili v jednom časopise rozhovory s našimi hercami,herečkami,spevákmi a pod.,že čo si myslia o imigrantoch. Do nohy mektali niečo také,že ehmmm,ehm,mám málo informácií.Dokonca aj mačo Ráž ma navždy sklamal,bol veľmi opatrný,vraj to asi nie je správne riešenie. No a ďalej,zas na inom mieste sme sa mohli dozvedieť,čím sa vlastne živia tieto naše hviezdy.Bolo to napísané jasne,bavia bohatých na ich rôznych ,napr.narodeninových večierkoch a závidia si. Výborne,to ma v podstate potešilo,hlbšie sa už klesnúť nedá. Podstatné však je,že mlčia kvôli peniazom,o ktoré by mohli prísť,ak by povedali,čo si naozaj myslia. Jediný,kto sa neživí škriekaním na večierkoch,Boris Kollár,to povedal naplno a vraj sa kvôli tomuto názoru aj "rozišiel s dlhoročnou kamarátkou"M.Beňovou.
Prepáčte,že som vôbec spomenula tieto mená,viackrát sa mi to nestane.Je nám aj tak jasné,že za xenofíliou sú v prvom rade peniaze a nič iné.Buheh,niekedy s čiarkami plytvá a na prídavné mená zabúda.