Vraj svet ovládajú Židia. Nie nie, to je konšpiračná teória – svet predsa ovládajú Bödörovci.

Na Novej Guinei má jeden kmeň podivný obrad – zabijú mladú sviňu, dlho nad ňou spievajú, bedákajú, zavýjajú. Potom šaman kmeňa namočí svoje ruky do krvi nešťastnej svine a s takýmito rukami naháňa ľudí, hlavne vyššie postavených mužov. Koho zasiahne a zašpiní ho prasačou krvou, obviní ho zo zločinu a chce aby zaplatil pokutu, alebo ho inak trestá, prípadne vyženie z dediny. Zvyšok kmeňa pritom poskakuje, rehoce sa, opíja sa  a onanuje.

Podobné rituály sa konajú aj v moderných spoločnostiach. Prvou obeťou bol Kuciak a jeho krvou sa snažili zamazať vedenie sociálnej demokracie. Hystéria bola nekonečná, trvala dva roky, plebs poskakoval na námestiach.

Druhou symbolicky zaklanou sviňou bol Kočner.  Jeho krvou – údajnými kontaktami - sa snažili zamazať každého, kto sa k nemu čo len trocha priblížil – samozrejme, zas len z radov nepriateľov. Kočner je vyskúšaná obetná dvojtvárna figúra – reprezentant toho najhoršieho kapitalizmu a agent zahraničných sietí poslúžil už roku 1998 ako „okupant Markízy“ – a dosiahla sa tak volebná prehra Mečiara – ktorý, nech bol akýkoľvek, sa odmietal podriadiť otroctvu plutokratických globalistických korporácií. Teraz Kočner slúži ako obetné prasa na  zdiskreditovanie sociálnodemokratickeho hnutia, najmä Smeru, a to vrátane Fica.

Keďže prípd Kočner nestačil, vytiahlo sa tretie obetné prasa – Bödör.  Norbert Bödör ako symbol, Bödör a jeho akýsi čierni diabli, nik ho síce nepoznal , nik nevedel o jeho „hrozných zločinoch“, nik ich nejako necíti a nevidí dodnes, ale už banda inkvizítorov s krvavými rukami behá ako posadnutá a natiera kohokoľvek, na koho dosiahne, koho dostihne. Zabite Slánskejo, zabite Horákovú, upálte ich.

 

Slovenské tragické kocúrkovo

Amerika chce na Slovensku vládnuť cez média a súdnictvo. Média rozkrútili cirkus po Kuciakovi, a potom rozkrútili cirkus okolo súdu s Kočnerom. Teraz média rovnako bohorovne tvrdia, že Bödörovské zločiny sú jasné a snažia sa urobiť najväčší politický proces, aký tu nebol pol storočia. A polovica slovenských oviec prikyvuje, idúc na porážku. Nie, nechcem hodnotiť vlastnosti národa a nechcem ho ani zatracovať – ale kedže v tom žijeme, nedá sa toľká evidentná politická tuposť ignorovať. Lumíci by sa viac bránili, lumíci by skôr pochopili, čo sa na nich chystá, kam smerujú.

Proamerické média už vytvorili „zločineckú skupiňu“ a jej hierachiu.

 

Polícia :

prezident zboru Tibor Gašpar

Prokuratúra:

Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik

 

NAKA:

riaditeľ Peter Hraško,

riaditeľ národnej protikorupčnej jednotky Róbert Krajmer

zástupca riaditeľa Národnej jednotky finančnej polície NAKA Milan Mihálik,

riaditeľ odboru podpory riadenia NAKA Marián Zetocha

riaditeľ Národnej jednotky finančnej polície NAKA Bernard Slobodník   (spolupracuje s políciou)

riaditeľ Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovít Makó, (spolupracuje s políciou)

referent expozitúry NAKA-Západ Milan Źáčik

referent expozitúry NAKA-Západ Ivan Bobocký

zástupca riaditeľa finančnej jednotky NAKA, funkcionár finančnej polície Vladimír Bisták

iné

šéf finančnej spravodajskej jednotky Pavol Vorobjov

riaditeľ ekonomického odboru ministerstva vnútra Martin Fleischner

 

Títo ľudia boli najprv odstránení politicky, odvolaní  a následne začali byť kriminálne prenasledovaní.  Tak to robili len komunisti.

Nie sme naivní, prirodzene vládne aj v slovenskej polícii korupcia – ale toto je monstproces v prvom rade motivovaný politicky, a potom vybavovaním si účtov práve s neposlušnými. Aj podľa čiastkových obvinení možno práve za to, že vypátrali skutočných finančných zločincov.

Vidím, že väčšina obvinených sú z NAKA, z jednotky, ktorú si všetci tak pochvaľovali, že im pomôže zničiť politických nepriateľov. NAKA, slovenská ČEKA, analóg s Gestapom. Verím, že v tomto jedovatom hadovi kvitla korupcia. Ale všimnime si – hnis z NAKA je podivným spôsobom zavesený na dve politické osoby – Gašpar a Kováčik. A teraz majú rovnako podivne pribudnúť Kaliňák a Fico. Nuž, aj keď je Kaliňák politicky hlupák a charakterovo nula, aj keď sa zrejme on s nadšením hral s jedovatým hadom NAKA a teraz ho jednoducho stíha karma, aj za Šarišské Michaľany 2009  aj tak nemožno súhlasiť s takýmto stalinistickými spôsobmi, aký tu vnášajú proameričania

 

Šarišské Michaľany 2009

 

Konšpiračná teória

Predstava, že v pozadí národných aj svetových dianí sú siete rôznych siekt, je vraj „konšpiracná teória“, teda nezmysel. Predstava, že na Slovensku všetko riadi nejaký Bödör a premiér Fico je krstný otec – to už nie je konšpiračná teória. Pretože premiér zrejme nemá dosť svojej moci a musí sa utiecť k nejakým lokálnym zbohatlíkom, aby dosiahol ... čo aby dosiahol? Čo údajne teda dosiahla strana Smer cez túto „zločineckú skupinu“? Niečo konkrétne, politické chcem počuť. Alebo chcem počuť, že tie vily a lietadlá, čo vlastní Robert Fico, sú zločineckého pôvodu. Ako, že žiadne nevlastní? Aha. Tak na čo by pre Smer bola dobrá „zločinnecká skupina“ a ako sa presne prejavovala?

Oficiálne je to len všeobecne:

Spolčovanie, zneužívanie moci, branie úplatku – typické obvinenia používané v socialistickej totalite. Gratulujem k návrate do starých časov.

Že nevedia nič presne ani na prokuratúre a preto vyzývajú dodatočne ľudí, aby ktokoľvek, kto obvinených neznáša, si prišiel vyliať žlč a povymýšľať si obvinenia. Nuž, Urválek by bol nadšený s takýmto postupom.

A to všetko skryté za megacirkusom okolo „plošného testovania“ , v čase vyhlásenej núdze, takže ľud ani nemôže prejaviť svoj názor na demonštráciách. To takisto nie je náhoda a tento fakt treba vziať do úvahy, keď sa bude posudzovať „zločinecká skupina“, ktorá toto zosnovala.

 

Politická justícia sa už uplatnila voči predsedovi strany ĽSNS Mariánovi Kotlebovi, ktorý je na prvom stupni odsúdený. Je to hrubý a chrapúnsky spôsob, ako zničiť jedno celé politické hnutie. O tom hnutí si môžete myslieť čokoľvek, ale desatina populácie s ním sympatizuje. Teraz chcú zas takto absurdne zničiť Smer. Myslíte si niekto, že sa tam zastavia? Myslíte si, že na Pellegriniho a Hlas nedôjde? Myslíte si, že Sulík napríklad nebude potrestaný za svoju kritiku? Ja byť ním by som si nebol tak istý. A čo Sme Rodina, strana patriaca do medzinárodných patriotických štruktúr. Ja viem, že sú to kolaboranti a agenti, ale čo ak si niekto zmyslí, že treba aj tam predviesť očistu a ak nie cocksucker Kollár, tak proforma protimigrant Krajniak upadne do nemilosti. Alebo ktokoľvek iný, aj zo strany  Oľano.

Ocitli sme sa v procesoch, ktoré nik plne neovláda. Amerika oslabuje, ale o to viac začína okolo seba kopať. Proamerické svine tu založili skupinku : Lipšic, Matovič, Šanta, Krajčí, Heger , Naď a podobní  - ale riadenie z USA možno nebude, spiaci Joe bude zdochýňať a tak lokálni blázni si možno zmyslia, že sa môžu odtrhnúť a založiť si banánovú republiku ako niekde v Latinskej Amerike. Veď obyvateľstvo je tiež katolícke, rovnako poslušné, tak prečo to nevyskúšať, že.

 

horakova

Fotka z najznámejšieho súdu proti "zločineckej skupine", proti členke nacionálno-socialistickej strany Milade Horákovej. Historía sa opakuje.

 

 

Zdroje

https://www.postoj.sk/65221/co-povie-robert-fico-ked-za-nim-pridu-vysetr...

https://gurtlervlado.blog.pravda.sk/2020/11/06/ako-participovali-tajne-s...

Nadácia Zastavme korupciu žiada Mazáka o vytvorenie „výberových komisií“, ktoré budú odstraňovať politicky či inak nepohodlných sudcov. Komunistická totalita v plnej sile.

https://www.justicnamafia.sk/odpoved-predsedu-sudnej-rady-slovenskej-rep...

https://www.justicnamafia.sk/uznesenie-naka-o-obvineni-akcia-ocistec/

 

 

 

 

 

 

 
0
Roland Edvardsen

Hej, všemocný Bodor, o ktorom koľko ľudí pred takými, čo ja viem, 3 rokmi, vedelo niečo povedať? Nehovoriac o tom, ako sa často (a aj účelovo) zamieňa tatko (Bonul) so synom, že áno.

Inak zrovna za Kaliho by som veru ruku do ohňa nedal (tú slabosť, ktorú mal pre neho Fico nikdy poriadne nepochopím, obzvlášť, keď to už začalo citeľne poškodzovať stranu), to bol odjakživa pochybný, "kšeftársky", typ pohybujúci sa v " bažinách", ale aj tak je to hnus, čo sa robí (dokonca i vtedy, ak by všetci obvinení aj boli reálne vinní z nejakej trestnej činnosti - takto sa to proste nerobí, účelovo pred, dopredu informovanými, novinármi a tak že sa najprv spíše zoznam mien a následne sa špekuluje, kde by sa čo našlo). Banánová republika a rozvrat akých takých základov právneho štátu.

nové