Hliňatan sa zberá na dvor vyvešať vypraté prádlo

Zajtra, v utorok 25.11.2014, bude v Bratislave demonštrácia "Pochod proti korupcii", ktorú organizuje Alojz Hlina (jeden so štyroch mušketierov).

Demonštrácia je o... čom? Oficiálny popisok hovorí iba: "PRIDAJTE SA 25.11.2014 O 17:00 K POCHODU PROTI KORUPCII Z NÁMESTIA SNP V BRATISLAVE, K BUDOVE NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!!". Takže sa musíme dovtípiť sami. Asi bude proti Ficovej nenažranej vláde, ktorá v tandeme s finančnými skupinami rozkráda budúcnosť Slovenska, a zo slovenského národa robí kolóniu nadnárodných spoločností.

Ale prečo teraz? Teraz, keď (strednú) Európu obchádza strašidlo veľkej vojny? Krajina v chaose je to posledné čo potrebujeme! Rozkradnutá bola aj Ukrajina. Ľudia si mysleli, že to nemôže byť horšie. Potom USA spravili vojnu a bolo to horšie.

Boj proti úplatkom (korupcii) je obľúbená zástupná téma Washinktonu pri organizovaní farebných revolúcií, ktoré sa otvorene snažia rozpútať v susednom Česku a Maďarsku.

Čo chcú Hliňatan a 4 mušketieri dosiahnuť? Chaos a predčasné voľby, kde SMER zase vyhrá a s KDH vytvorí novú vládu? Alebo zase niekto z nejakého veľvyslanectva vytvorí pravicový zlepenec ako vo voľbách v roku 1998? Tento krátko to už nebude o vzdušnom priestore pre bombardéry.

Kam to chce Hliňatan demonštratívne dotiahnuť? Uvedomujú si 4 mušketieri stav okolitého sveta? Z môjho pohľadu činnosť 4 mušketierov smeruje na šach mat Slovensku aj v prípade výhry aj v prípade prehry pohodu.

Škoda energie. Podporme radšej zdravé, občianske aktivity ako je http://www.funkcnereferendum.sk/

Norman

Len ich nechaj, to je pokračovanie tej predošlej demonštrácie zo 17.11. Povedali, že pôjdu za Ficom a ak ich neposlúchne, zvolajú novú demonštráciu - a tak ju zvolali :-)) Nech si nové deti vyskúšajú, ako funguje demokracia - frustrácia ich môže len a len vyliečiť.

A pochod k parlamentu takisto len prospeje:) Niet nad pochod do kopčeka - aj keď len krátky, ale mohli by pokračovať okolo víl všetkých tých zlodejov.
Ešte nie je tak zima, ešte ich môžu korytnačky aj trocha pooblievať. Alebo týchto nebudú môcť? Demonštrácia pred parlament vedená poslancami parlamentu - toto stádo o sebe nemôže dať lepší dôkaz tuposti. Bez smajlu.

A čo v iných mestách - nepridajú sa? Hm, nie, nepridajú. A čo umelci? charta 77, charta88, charta 99, charta 00 ... neviem, také už nie sú? Nejsou prachy, nejsou lidi.

Ale to nevadí, Hlavne, že sa Hlina pozabáva, pokecá si.

Norman

tie témy s veľkými písmenami, ako SPOLOCNOST, sú myslené ako súhrnné, zhrňujúce, tie sa samé priamo nepoužívajú. Preto som to posunul.

Ľubov

Umelci? Iste ste si to nevšimli,aj ja len náhodou. Asi pred mesiacom krstil R.Muller niečo nové,nejaké piesne zrejme,za krsného si pozval jeho excelenciu dokonca.Boli tam kamery aj Z.Studenková. Tá obidvoma rukami dlho vrúcne držala pravicu pána Andržeja,také silné neverbálne gesto to bolo. Takže ešte nejakí sú,len skutočne treba byť pozornejší. Nie veselý úsmev.

Prasiatko

Německo: V lednu 2013 prohlásila Bundesbanka, že repatriuje 674 tun zlata, které mělo být uloženo u amerického FEDu a u Francouzské centrální banky. O rok později přišlo druhé překvapení, že z pouhých 84 tun zlata, které vydandala u obou institucí, se jí podařilo dovést jen 37 tun, z toho 5 od FEDu a zbytek z Francie. Prý je to tak lepší, protože transport z Francie je jednodušší a navíc zlato z Francie už je vytaveno v cihkách se skosenými hranami podle londýnského standardu, kdežto to americké je ještě ve starých cihlách a muselo by se přetavit. A kapacita tavičů je vytížená, prohlásili v Bundesbance. :-D

A tento rok přišlo další šokující oznámení z Bundesbanky:

Německo se totiž rozhodlo, že jejich zlato je v amerických rukou v bezpečí. „Američané se o naše zlato dobře starají,“ řekl v interview rozpočtový mluvčí parlamentního bloku Merkelové Křesťanských demokratů. „Objektivně neexistuje absolutně žádný důvod k nedůvěře.“

:-D :-D :-D

Může být lepší důkaz, jak hluboko Německo kleslo a jak těžkou kolonií Ameriky se stalo?

slaven1

The Stôl

Voľné pokračovanie blogu na http://medzicas.sk/7-rokov-od-sarisskych-michalian/ ktorého závery sú takéto:

 

- Za brutálny policajný zásah, nebol dodnes nik potrestaný, teda ako konkrétna osoba nie.
- Starosta Šarišských Michalian, ktorý počas policajného zásahu šiel policajtom “po ruke” najprv čelil referendu o odvolaní, aby onedlho v komunálnych voľbách skončil.
- Smer stratil nejaké to % voličskej priazne a o rok nato šiel po voľbách do opozície.
- Dovtedy málo známy Marian Kotleba sa v ten deň  stal súčasťou slovenskej politickej scény.
- Trvalo však 4 roky, kým sa etabloval v rámci volieb do VÚC a takmer ďalšie 3, kým zasadol do parlamentnej lavice.
- Slovensko však už 9. 8. 2009 bolo o niečo inou krajinou, ako v predošlý deň.

 

Slovensku tejto éry sa dobre vládne - nechal sa dávnejšie počuť jeden štátny predstaviteľ. Sme pokojný národ. Koloniálna administratíva nie je zvyknutá v krajine na odpor. Keď nastane, tak naučená hlavne na svoju bežnú zlodejskú tendrovú rutinu vyplašene koná "pápežskejšie ako pápež".

Aký význam malo poslať 100 ťažkoodencov do "takmer trojtisícovej dediny"? Čoho sa obával minister vnútra Kaliňák, obyvateľ bratislavského Starého mesta?

Závery z Medzicas.sk ma zaujali natoľko, že som si musel napísať tento komentár. Ukazuje sa v nich, že vyhráva ten, kto v živote postupuje čo najviac v súlade s pravdou. Ten kto žije pravdivo. Treba pravdivo žiť, inak nebudeme.

Na Slovensku tejto éry štátny predstavitelia k Cigáňom vo všeobecnosti pristupujú veľmi nepravdivo. Dôvodov je viac, vymenujem aspoň 3:

- okupačné média distribuujú skazenú informáciu o stave vecí

- ideologický vplyv mimovládnych organizácií - zahraničných agentov

- rozhoduje sa v Bratislave a rozhodujú Bratislavčania, kde cigáni nie sú (resp. žijú tam cigáni do spoločnosti dobre zaradení) - 80% administratívy v Bratislave jednoducho nemá skúsenosti

nové