Výsledky EÚ volieb 2019

Voľby sa skončili a výsledky na Slovensku sú už dosť známe.

V prvom rade treba povedať, že sme realisti a vieme, že situácia je ako chemický proces, ktorý postupuje svojím smerom. Voľby sú len ako konkrétny prieskum síl, podpora obyvateľstva - a tá sa vyvíja svojím smerom a bude sa meniť podľa skutočných vážnych udalostí v budúcnosti. Ak niekto zajtra vynájde nekonečný zdroj energie a vyrieša sa aj iné globálne problémy, utopisti prevládnu a všetkým bude dobre. Ak sa perpetum mobile nevynájde, a ono sa nevynájde, povedú utopisti svet ďalej do fatálnych problémov a sami skončia už čoskoro veľmi zle. Na tom voľby nič nezmenia. Ale systém zareaguje a pomôže si aj za cenu ťažkej očisty, azda sa mu tak podarí zbaviť choroby.

Toľko môj známy ontologický optimizmus - procesy sa vyriešia bez ohľadu na to, či ľudstvo bude alebo nebude chcieť.

Na pozadí tohto optimizmu si ale môžeme povedať otvorenú pravdu o týchto EÚ voľbách. Na Slovensku sa skončili zle a potvrdili, že slovenské politické povedomie verejnosti je na úrovni debility. Debilita nie je zlý výraz - znamená "bezmocnosť", "slabosť". Je nepodstatné, že volilo "len" okolo 20 % ľudí - tých zvyšných 80 % ignorantov vec nijako nezlepšuje.

Je jasné, že na Slovensku naďalej trvá kŕč, ktorý sa prejavil aj pri zvolení neznámej bezprizornej baby na post prezidenta. Teraz, pri voľbách do EÚ, sa ten efekt prejavil výsledkom či výhrou tzv. Progresívneho Slovenska (nebudem používať jeho plné meno aj so skratkou druhej strany tej koalície, za to mi nestoja). Progresivisti sa vezú na tejto vlne a aj keď je od prezidentských volieb ešte krátko, predsa len už sú to dva body, cez ktoré sa dá preložiť krivka a tá krivka neveští pre Slovensko nič dobré. Ešte neviem, ako dopadnú voľby v okolitých krajinách - myslím, že tam dopadnú lepšie - ale pre Slovensko, konkrétne pre túto krajinu a len pre túto krajinu, z týchto výsledkov vyvodzujem zlé predpovede.

Pri prezidentských voľbách som to nazýval "čaputa efekt". Musím ale tento výraz upresniť, pretože tento proces nemá nič spoločné so žiadnou osobou z Pezinku, tá ho takmer nijako neovplyvnila. Tento proces má jediné pravé meno, a tým je "Kuciak efekt". Jeho vznik a vývoj je daný vraždou, ktorú politickí zločinci spáchali, aby dosiahli revolučnú situáciu. Je daný miliónmi dolárov, ktoré po Kuciakovej smrti investovali do mnohomesačnej revolučnej aktivity a s ňou spojeného širokoplošného premývania mozgov občanov Slovenska, zvlášť takmer neplnoletej mládeže. Slovensko bolo otrávené Kuciakovou mŕtvolou a takto o tom treba hovoriť, pretože to je skutočná príčina toho mizerného stavu, tejto nekrózy, v ktorej spoločnosť pod Tatrami v týchto časoch je. A ktorá si vyžiada mnoho skutočných obetí.

Táto infekcia nám znova pripomína, že toto nie je hra. Pripomína, že náš nepriateľ je tvor bez svedomia a že dobrosrdečnosť či ľahkovážnosť ľudových hnutí, alternatívnych médií a podobne, vedie len k ťažko zaplateným prehrám v jednotlivých stretoch. Dobre rozvinutá alternatíva a povedomie o nebezpečenstve plynúcom z invázie hnedoidov spôsobil učičíkanie, ľahostajnosť. Alternatíva sa zamerala na ľahšie zástupné boľačky, ktoré s reálnymi nemajú skoro nič spoločné. Alternatívne média sa zamerali na problematiku potratov a farárskych prešlapov,  čím si vyslúžila aj pochvalu kiskovskej moci - lebo globalistom vyhovuje bezzubá opozícia. Alternatíva sa zbabelo vyhýba základnému jadru problému - anglosionizmu a jeho vláde v USA a Európe. Kto tieto témy nepomáha odhaľovať, je len zbytočná škodná, ktorá zaberá mesto a odvádza cennú energiu a zdroje do stratena. Týka sa to novo vytvorených pseudoalternatívnych médii (napr. portál Postoj a viaceré iné), ale rovnako aj Hlavných správ, Infovojny či Slobodného vysielača a im podobných vyklieštených veselých projektov.

Hovorím, situácia je z nadhľadu v pohode a len kolíše tak, ako to vždy robila. Dokonca to len potvrdzuje naše správne rozhodnutie, že s obyvateľstvom sa nedajú robiť zázraky a že špecifikum Slovenska v tejto historickej etape neumožňuje robiť v našej republike to, čo si budú môcť dovoliť robiť alebo už robia susedia. Je dobre, že sme neboli naivní a nemali veľké oči. 

Ale aj tak mi to nedá, aby som nepovedal, že mi to pripomína dosť známy vtip o Sučanoch. To sú takí nešťastníci, ktorých každý považoval za ťarbákov a dosť sa im ušlo aj nadávok. Aby situáciu zmenili, zašli za Kristom na kríži a pýtali sa ho, čo majú robiť, aby im už ľudia sprosto nenadávali, často aj do kokotov a podobne, aby mali lepšie meno. Kristus sa zamyslel a vo svojej veľkodušnosti povedal:

"Snímte ma z kríža a ja vám poradím, čo vám pomôže".

Sučania boli nadšení, rýchlo našli kladivo a začali vyťahovať klince na rukách Krista, ktoré ho držali na kríži. Keď vytiahli klin z ľavej aj z pravej ruky, padajúci Kristus vykríkol:

"Vy kokoti, najprv nohy!"

Toľko malé podobenstvo. Kto chápe, nech sa ním riadi. 

 
mnkr

mam trochu iny nazor. Tieto volby boli len saskaren, s ohladom na pocet hlasov SR a aj na celkove nastavenie toho akoze parlamentu, inak bezzubej a zbytocnej zasivarne odlozenych politikov ci profi poslancov...ale mas pravdu, tie trendy su znepokojive...Caput vlna sice opadne ale preplach mozgov bude pokracovat az do volieb....myslim parlamentnych...a aj potom. Otazne je, kedy si volici vytvoria rezistenciu a ci uz nebude neskoro

Ľubov

Napriek tomu,že apatia voličov aj v týchto volbách nás už nemohla prekvapiť,aj tak si myslím,že by mal Fico odísť,presne ako si hovoril,zo zdravotných dôvodov. Veď aj objektívne ich aj má,ako už naznačil Aman .

Je 22 rokov v politike,po jeho chrbte sa hore vyšplhalo kde-čo. Po sebe ,vyzerá to tak,už upratať nedokáže.
Nech dopraje progresívnemu Slovensku a jeho voličom to definitívne víťazstvo.Čo môže stratiť? Čo môžeme stratiť my?

Náhodný okoloidúci

My môžeme stratiť VŠETKO. Vlasť, zvyšky národného bohatstva, kultúru, zdravú rodinu, národnú a etnickú identitu. O to všetko nás chcú "progresívci" pripraviť v mene ich úchylnej ideológie.

Roland Edvardsen

Smeru môže opozícia prospieť (aj v minulosti mu zvykla prospieť), keďže by sa v nej musel jasne vyhraniť voči PS a zároveň by nemusel robiť rôzne vládne kompromisy a kolaborácie. Ale či bude Fico vládať tú stranu skonsolidovať i v opozícii je vzhľadom k jeho stavu samozrejme veľmi otázne. Súčasný zmätočný stav Smeru je totiž dôsledok dezorganizácie, toho, že tá strana dnes nie je riadená tak, ako by mala kvôli Ficovmu alkoholizmu (a s tým spojenými absenciami, výpadkami). Keďže Fico je často neprítomný, tak zvyšok buď nevie, čo má vlastne robiť a fungujú nejakou zotrvačnosťou, event. si tam začali robiť veci po svojom - a výsledkom je chaos, nečitateľnosť tej strany.

Roland Edvardsen

A len k PS: výhoda tejto strany je, že je celkom ideologicky čitateľná na rozdiel od rôznych tých mišmašov ako Oľano, SaS, vlastne aj KDH a pod. Vieme celkom dobre, čo sú oni zač a čo presne budú presadzovať. Len nech si užijú vládu, najlepšie aj s kiskou. Dal by som tomu maximálne 2 roky pri ich vláde s kresťanmi. To bude len otázka času, keď sa v tom zlepenci (a to teda bude iný mega-zlepenec) začnú biť kvôli embryám či autogynefilom, ktoré PS rado propaguje. A my si môžeme zobrať len pukance s kolou. :-)

Náhodný okoloidúci

Ak sa osoby Poliačikovho razenia dostanú ku kormidlu, za jeden deň sú schopní napáchať také ťažké nevratné škody, o akých sa nám ani v najhorších snoch nesnívalo.

Ľubov

Na prvom mieste,treba sa naozaj zbaviť akejkolvek dobrosrdečnosti.

Pravda,stále je tu to ruské príslovie Čakaj horšie,dúfaj v lepšie. A ešte zázrak,každý máme o ňom svoju predstavu.
Norman,že sa odtajnia projekty na voľnú energiu,mne by stačila aj okamžitá exkomunikácia F. z RCK.

Ale to sa takmer s istotou nestane.Bola som pár krát aj na omši,v kostole,či tam zachytím Ducha vzdoru.
Vonkoncom tam nebol (((. No,dejú sa aj dobré veci.Príroda stále žije,ukazuje sa skvelá úroda višní, bude 5 l griotky , dedkova studňa je plná vody a studňa je zatial stále naša.

To aby sme zaznamenali aj niečo optimistické.

Norman

žiadne projekty na voľnú energiu nie sú. A pre istotu, aby som náhodou nebol zle pochopený: ja nočakávam, že sa nejaká voľná energia objaví, ja sa práve vysmievam, že čakať také niečo nemá zmysel, že je to ako dúfať na objav perpeta mobile (ktoré je fyzikálne vylúčený).
(je to trocha ako s lotériou - každý týždeň síce niekto vyhrá milióny, ale bolo by naivné počítať s tým, že teraz to budem ja - je to možné, ale nič také sa nestane).

No ale to je jedno, blahoželám ku studni :) a odporúčam ešte niekde zohnať jeden z tých samopalov, čo Galko kretén a zločinec, predal po jednom Eure. Ale neviem, kde by sa dali zohnať, teraz by sa ale určite hodili. Nehovorím o strielaní - zbraň najefektívnejšie pôsobí aj bez toho, aby ju človek použil. Je fatálny rozdiel v nestrielani bez sapíka, a v nestrielaní so sapíkom. :)

Norman

počul som už tieto reči, ale kto ich šíri? Hovoriť na Slovensku o nejakom alkoholizme ... alebo aj vo svete, keď sa pozrie na Junkckera, ale u iných to nebude lepšie ... to je dosť odvážne. Dnešná mladá progresívna svoloč je najebaná každý týždeň do nemoty (o iných drogách nehovoriac) - a to ide vyčítať niekomu alkoholizmus?
Absurdné.

( aby som neobhajoval pitie alkoholu, tak by som pridal disclaimer, že ja dám teraz tak pár pív mesačne, víno je u mňa šťanka a ostré je otravná nuda(teda jed, speed kills), ale kedže Hitler bol abstinent, tak nechcem byť obvinený z propagovania nacizmu, takže obhajobu abstinencie radšej nenapíšem)

U Fica je zrejme iný problém, a to nezáujem. Moc si to berie, je to proste stále len dobrý chlapec z Topolčian, sväzáčik (funkcionár SZM). Je tam už naozaj 30 rokov a zaplietol sa do zväzkov s Beňovou, Zalom, Maďaričom, Rašim, Kažimírom, kaliňákom a podobnými sviňami - nečudo, že to nezvláda. Takže sa naozaj plne zhodneme, že to má položiť. Mať voličov, ktorých 80 000 zakrúžkuje Beňovú - to radšej nemať nikoho, s tými to už nevytrhne.
Keď ho Híd nepodržal po Kuciakovej vražde, mal to celé položiť už vtedy a odísť. Kisku síce trocha odrbal, ale za akú cenu: On Fico vtedy asi vážne myslel, že tým Slovensko zachránil pred nejakým chaosom alebo čo - dnes je myslím jasné, že to je blbosť. Buď odísť so štítom, alebo na štíte - porážka sama o sebe nie je hanba, ak sa človek nespráva ako zbabelec.
Ale stále má ešte čas odísť dočasne do opozície.
Myslieť si, že to o rok Smer môže vyhrať, je asi nielen nerealistické, ale aj keby sa to podarilo, bolo by to aj pre nich bezcenné. Treba to nechať zas celé padnúť do chaosu, aby sa aj Slováci prebrali a videli, že musia chodiť buď k voľbám, alebo vedieť strielať. A kedže strielať nevedia. ... LSNS dostala 100 000 hlasov, Kotleba v prezidentských 200 000, a to sa o hlasy delil s Harabínom (ďalších najmenej 200 000). Takže zo 400 000 opozičných hlasov pred mesiacom prišlo teraz voliť len tých 100 000 - tomu sa povie úpadok, nie úspech, ako sa dnes Kotleba vytešoval do médií. Neboli predstavy, že dostanú 20% hlasov? Kde sú? Výrazne odpudil ľudí nielen od LSNS, ale od politiky vôbec. No to je teda úspech.
Takto zdravé národné sily naozaj neuspejú ani o rok. A dobre tak, treba ten huráboľševický duch progresívcov nechať vyhorieť a postaviť proti nemu inú, vyššiu kvalitu.

Roland Edvardsen

Naozaj nechcem zrovnávať Junckera s Ficom. Ale je dosť možné, že Juncker si môže skôr dovoliť pijatiku než Fico. :-)
Hlavne nechcem, aby to vyznelo, že popisujem Fica ako nejakú prechlastanú socku a moralizujem nad tým. Predovšetkým, v hre je tu viacero faktorov, a je blbosť to zužovať len na nejaký alkohol.Určite nie. Fico má isté zdravotné problémy a ak k tomu pripočítame súčasnú ťaživú situáciu, tak mu to určite zhoršuje aj duševný stav. Určite by sa mal vyvarovať alkoholu - to on dobre vie.
Inak sledoval som Fica nedávno v Ta3 a zdalo sa mi, že on aj dnes chce ísť do opozície, hoci samozrejme musí oficiálne tvrdiť, že "strana má záujem vyhrať voľby".

"Je tam už naozaj 30 rokov a zaplietol sa do zväzkov s Beňovou, Zalom, Maďaričom, Rašim, Kažimírom, kaliňákom a podobnými sviňami - nečudo, že to nezvláda."

Veď hej, ale bol by bez týchto ľudí Smer Smerom? Pozri sa, tí ľudia nám nemusia sedieť nejako ideovo a niektorí porobili nejaké tie sviňačiny,, ale niečo si tam asi aj odmakali, nejaké dobré dôvody Fico mohol mať, keď sa rozhodol zrovna pre týchto (a hlavne tí ľudia sa všelijako vyvíjali. Boli tu časy, kedy bol Zala proti-cigánsky a proti-maďarský, a Maďarič bol jeden z hlavných tvorcov nacionalistickej orientácie Smeru, ktorá sa výrazne začala prejavovať od r. 2010, kedy Smer začal pohlcovať Slotových voličov). Bez akejkoľvek srandy, ono je dosť možné, že lepšie ako toto ani nebolo na výber.

Inak k Beňovej. Moja prvá reakcia, keď som zistil, že ju dal ako jednotku na kandidátku bola pochopiteľne odmietavá. Ale on to jednak robí aj preto, že EP je dosť aj odbytisko pre vyslúžilcov, a v prípade Smeru možno aj istých ľudí, ktorých nechcel veľmi ukazovať na Slovensku. A potom je tu aj tá stránka, že my poriadne do tých vzťahov vo vnútri Smeru nevidíme. Môže to byť nejaký revanš za minulosť, aj voči Flašíkovi a tak. Beňová je taká aká je, ale ja mám celkom dobrú pamäť a nie som ani tak mladý, aby som si nepamätal jej začiatky. A to čo si pamätám bola dobre vyzerajúca, energická baba, dobrá aj v diskusiách, v ktorých sa prezentovala celkom patrioticky. A pamätám si, že istú dobu ju ľudia, voliči Smeru, naozaj mali úprimne radi. Ja len, že nebola to vždy taká puča ako dnes, ale ten EP očividne vie ľudí spracovať. A to je aj odkaz smerom ku kotlebovcom: že často to nie je o tom, že vy zmeníte systém, ale systém zmení vás. :-)

vrbovčan

s tým Ficovým alkoholizmom? Ja som si na ňom nič také nevšimol. Ale v týchto veciach nemám skúsenosti. Na jednej tlačovke sa mu chvel palec. Ale to je vec stresu. V tej chvíli (chvíľach) u R. Fica pochopiteľné. V takých vypätých chvíľach sa stávajú infarkty.

Roland Edvardsen

Dobre, úplne otvorene o tom hovoril Matovič a iní opozičníci nad čím by sa dalo asi mávnuť rukou nebyť jednak tohto videa, ktoré spomínaš a kde pôsobí dezorientovane a ešte aj videa v čase, kedy Fico zablokoval to hlasovanie o ústavných sudcoch, vynadal novinárom do zločincov a vyprával o tornádách na Kube. :-) Hej, pôsobil, že bol opitý. A potom sú tu ešte správy od niektorých investigatívcov ako je Jakub Filo zo Sme, ktorý možno má nejakých insiderov...Takto, samozrejme, že je to dosť v rovine špekulácií a samozrejme, že tieto veci prichádzajú od tých, ktorí Smer a Fica zrovna 2x v láske nemajú, a preto treba mať pred tým istý odstup či nedôveru, ale...môj osobný dojem bol tentoraz taký, že by na tých rečiach aj niečo mohlo byť. A ak teda nie alkohol, tak isté problémy psychického rázu tam asi budú. Tu ide o celkovo o dlhodobý dojem z Fica ako nahnevaného, frustrovaného a inokedy zase rezignujúceho a nekomunikujúceho človeka. Samozrejme, nikto by sa ani nemal diviť tomu, že takto dopadol.

Roland Edvardsen

Inak o alkoholizme sa hovorilo aj v súvislosti s Radičovou a tiež tu boli isté zábery, ktoré tieto reči mohli legitimizovať. :-) Áno, tuto tomu celkom verím.

vrbovčan

S tými psychickými problémami to je iné. Ani nie je divu. Skôr sa divím, koľko vydržal. Pýtam sa preto, lebo aj problému s alkoholom sa dá uveriť. V určitom veku, kto má na to dedičné dispozície tomu môže podľahnúť. Ja som ale na ňom nič také nepozoroval. Veľa záleží na partnerskom zázemí. Úspešní muži majú často manželky, ktoré sa vzdali vlastnej kariéry a za svoju kariéru považujú starať sa o zázemie svojho muža. A vyzerajú často s touto kariérou spokojné, keď sa darí jej mužovi.

Roland Edvardsen

Vrbovčan, veď ťa ani nepresviedčam, ale píšem o tom, prečo je myšlienka, že Fico má problém s alkoholom plauzibilná. Pretože nejaké indície tu sú k tomu, aby si to niekto myslel. To je všetko.
Inak Fico má (vraj) zase problémy so srdcom, a preto išiel na operáciu do Izraela - údajne. Ma hneď napadlo, či inde nemajú lepších kardiológov. Alebo treba v tom hľadať nejakú zvrátenú symboliku? :-D
Tak či onak, príde na Slovensko a môže ho tu rovno poraziť. :-)

Náhodný okoloidúci

Ficov údajný alkoholizmus je oveľa menší problém ako charakter Dzurindu, ktorý nechal bombardovať srbských civilistov. Fico je predovšetkým vyhorený. A Smeru by prospel ani nie tak pobyt v opozícii, ako skôr deratizácia od liberálov a korupčníkov. Otázkou je, koľko členov by potom v Smere zostalo.
Ale keď už je reč o psychických problémoch verejne činných osôb, spomeňte si na Procházku, v akom psychickom rozpoložení dobehol pred pár rokmi na povolebnú debatu do telky. A potom sa z verejného života stiahol.

Norman

Máme tu systém založený na "stranách" - to značí, slušne povedané, jeden skurvený mafiánsky systém. Každá strana má tendenciu nasávať všetku špinu z blízkeho a dalekého okolia, zvlášť keď má moc. Keď moc stráca, špiny utekajú (ako sa deje teraz - Kažimír, Maďarič, Kaliňák (sám odišiel z parlamentu a stratil sa)). Strana sama o sebe nie je hodná vela, ale voliči, respektíve ľudia, ktorí si cenia tento druh svetonázoru, tu zostávajú. Tá strana sa môže rozpadnúť, ale, bez akéhokoľvek pátosu, tie myšlienky a určitá tá soc-dem značka, tu zostávajú. Nepočítať s týmito ľuďmi a myšlienkami by bola chyba. A nielen kvôli voľbám, ale tí ľudia sú zdravé jadro tejto spoločnosti - ak to chce niekto zničiť a nalákať na iné, tak si píli konár pod sebou samým.

Norman

v skutočnosti sú len tie zábery Fica z volieb do Ústavného Súdu. To bolo myslím po celodennej ťahanici, keď sa hlasovalo až večer, v každom prípade to, že mal Fico vypité znamená skôr to, že to nebral až tak vážne a dôležito.
Hovorím, je skôr s podivom že na Slovensku nie je viac záberov politikov, ako sú pripití - lebo na Slovensku je úplne oficiálne alkohol bežná záležitosť. Taký Dzurinda, ak by nenabúral hlavou do lampy či smetného koša :), tak by sa ani nevedelo, že išiel nadrbaný ako štolverka cez Košice - ale nemyslím si, že by alkohol bol jeho problém. Naopak, u Radičovej to bude typické chorobné samostatné pripíjanie, dávanie si frťana na povzbudenie - toto je presne to, čo sa u nej dá predpokladať. To je ten skutočný negatívny alkoholizmus, lebo neustále je pripitá, oťapená, nekontroluje svoje emócie...

na Fica už nakydali všetko možné a je to ako v tom vtipe, kde prešiel ako Kristus suchou nohou cez Dunaj a na druhý deň vyšli v novinách titulky: "Fico nevie plávať".

Toto je presne ten štvavý štýl hejtovacieho žurnalizmu, ktorý treba zničiť. To sa netýka len Fica, to ohrozuje kohokoľvek, to je ťažká nefér hra. Prestitúti sú hlavná ruka sionistického molocha zo zahraničia, a tak s nimi treba jednať. Nie s bubnom na zajace, ale každému jeho karmu.

Ľubov

Dnes by som výnimočne pridala tento článok z HS : Ľudová vojna
https://www.hlavnespravy.sk/americanom-zaiskria-oci-cina-vyhlasila-usa-l...

Zlepšil mi náladu,musím sa priznať. Kiežby aspoň niektorí z nás pochopili silu toho,čo sa volá bojkot.A keby sme toho už schopní neboli,v tomto verím Číňanom,že to krajine A nedarujú.

Príde ten deň a doláre nebudú.Kabátiky pripravené, osobnosti?

Norman

Samozrejme, tí ľudia mali kedysi svoje konkrétne pozitíva, je jasné, že ich výber mal dôvod aj keď to boli kompromisy, ja chápem ako k tomu došlo - len hovorím, že je to dlho, zmenili sa (k horšiemu)... veď to vidíme.

Čo sa týka Beňovej - možno je (len) ťažká ľahostajnosť vedenia Smeru voči širokej verejnej mienke. Ale ... skôr si myslím, že je to ukážka toho, ako naozaj ktosi drží Fica nakrátko, ako na neho príliš vie.
A to - to je reálne horšie, ako nejaká neschopnosť. Proste to celé Fico naozaj nedostal zadarmo a nemá všetky možnosti, ako by sa nám mohlo zdať.
Ale to je pre neho a pre budúcnosť Smeru ešte horšie znamenie. Ak tam má "Beňovej" frakcia stále ešte také slovo, tak som proste znechutený. To sa proste potom nedá.
Zvlášť, keď Beňová prejavuje jasné snahy prebehnúť ku globalistom a progresívcom, čo v skutočnosti beztak vždy bola.
Smer môže prežiť - ale ako značka. Sociálne istoty ľudia naozaj potrebujú a len štence si myslia, že nie. Štence skončia zle. Smer - teda myšlienka, môže pokračovať. Na to sa mali ľudia s ním spojení zamerať. Aby Slováci mali nejaké reálne pozitívne tradície.

V podstate sa teda Fico nemusí vzrušovať a nervovať. Smer už určite vytvoril najväčšiu stopu za posledných 30 rokov novodobej éry. Aby som zas citoval bibliu :) Dokonáno jest :-)

Ľubov

Inšpiroval si ma,opäť. ))

Spomenula som si na istú paralelu,ktorú sme mali kedysi dávno v SNS. Potom sa Anka zoznámila s Belousom a bol to naozaj sympatický muž.
Nedá sa nespomenúť pravdaže na Mečiarove poradkyne. Nagyová bola dôvodom jeho rozchodu s Čarnogurským .Nemal ju brať do Vatikánu,no nemal.

Beňová sedávala po Ficovej pravici,hovoril vtedy,vraj preto,aby ho nikto neobviňoval zo zlého vkusu.Mladá,atraktívna Beňová naozaj mala sympatie publika.

Je to takmer vždy rovnaké. Najskôr láska,potom nie. Máme tu však aktualitu,Čaputová a Rizman.Nevyčítajme jej to,že chce poradcu,ktory ju už naozaj dobre spoznal-)).

Nech je to tak .Muž a žena navždy.Pridávam kvoli ikonickej skladbe a ešte sa mi páči,ako sa na konci všetci radujú
https://www.youtube.com/watch?v=OKYZLPqLWgg

Roland Edvardsen

Belousov bol sympatický muž? Ja si to pamätám inak. Pamätám si ako Anče začalo vtedy totálne preskakovať a strana sa rozbila. Moji starí rodičia, voliči SNS, si vtedy klepali na čelo a pýtali si čo to s ňou ten pochybný Rus porobil.
Anča je samozrejme Anča, ale dnes je práveže o čosi normálnejšia, kľudnejšia - oproti minulosti.

vrbovčan

U Obyčajných ľudí prebiehal súboj Remišovej a Matoviča. Remišová podporovala Šipoša a Matovič Poláka. Ani jeden z nich nepodporoval celú kandidátku ako takú. To znamená, že zvolením Poláka, Remišová prehrala. Rozkol v strane je otázkou dní. Remišová odíde Kiskovi a OĽaNO sa chvala bohu po parlamentných voľbách rozpadne.
Matovič tvrdí, že Polák je prvý Róm v europarlamente. Ma napadlo, že ako je to s Nicholsonovou. Onehdá sa Danko o nej vyjadril ako o cigánočke.

Ema

pracujúca chudoba - nešlo voliť, pretože bruselský megaplat a závratné benefity sú proste pre slovenské biedne pomery príliš, naozaj ich nedoprajú nikomu. Navyše ľuďom, ktorí sú im v eurokolektíve zboristov platní jak mŕtvemu pyžamo.

Zúčastnili sa najmä nabudené teľatá omámené potkaním algoritmom Otrubana: makám na sebe - dostávam odmenu - konzumujem.
To pre nich definuje dobrý a naplnený život.
A sú, samozrejme, zástancami čierneho Fluchtu - čo najväčšieho počtu hnedoidov v EÚ, pretože títo blbí otroci túžia sami zotročovať. Kým oni budú "makať na sebe", hnedoidi budú makať na nich. Smetiari, vyplachovači kanálov, roznášači balíčkov z e-shopov na eurorikšiach, variči street foodu...

Náhodný okoloidúci

Danko by mal vzhľadom na katastrofálny prepad SNS v eurovoľbách odstúpiť z miesta predsedu SNS. To isté Kollár. Obaja mali bobkov ako koza rečí a nič z toho, výsledok biedny a hanebný.

nové