Hlúpučká ukropská propaganda

pri vystúpení politikov na VZ OSN je sála rôzne plná či prázdna. V poslednom čase napríklad aj nemecký kancelár Scholz vystúpil pred takmer prázdnym auditóriom. Rovnako aj Zelenskyj. Pred jeho vystúpením mnoho delegátov demonštračne odišlo.
Ukrajinská televízia však prázdnu sálu pre Zelenského "zaplnila" zábermi, keď bola ešte plná - ale nevšimla si, že v publiku na daných sekvenciách sedel sám Zelenskyj (viď 15. sekundu tohto filmíku). Takže to vyzeralo, akoby počúval svoj vlastný prejav.
Toto je horšia demagógia (klamanie ľudu), ako za socializmu.

https://t.me/neuesausrussland/16202.

Ema

vystúpenie Sergeja Lavrova v Bezpečnostnej rade OSN:

https://karlof1.substack.com/p/lavrovs-devastating-unsc-presentation

Lavrovovo svedectvo poskytuje historikom iný pohľad na vznik OSN, ktorý sa týka celého obdobia po 2. svetovej vojne. Jediný kritický bod, ktorý Lavrov neuvádza, je, že Charta OSN bola porušená jej hlavným autorom hneď, ako vstúpila do platnosti v októbri 1945, a tá istá entita ju neustále denne porušuje, čím sa stáva najväčším svetovým zločincom a nemôže byť pre žiadneho morálneho človeka svetovým lídrom.

Jozef Novak

To je skutočne skvelé! Presne ako to tu niekde Norman vystihol, že podla propagandy Anglosionistov ukrajina je žiarivým a následovaniahodným vzorom Demokratizmu pre celú Európu. Prinajmenšom pre tú východnú. Učia to naše deti odmalička na školách, je to na wykypedyji, z mejstrímu to ohlasújú, rozhlasujú každý deň od rána do večera. Ale vážne: na PROTIPROUD -e uviedli že podla politiky a propagandy ktorú vedú, Slženicinovo Rusko je pre nich neprijatelné. Mnohé z tých figúrok ktoré sú na čele Európskeho sojúza, alebo ich členských štátov, volakedy pracovali vo svojích štátoch ešte za existencii Sovietskeho zväzu v rôznych mierových organizáciách kde si priam líhali pred kasárňami z ktorých mali vychádzať konvoje vojenskej techniky prevážajúce zbrane. A je verejným tajomstvom, že za tú činnosť dostávali peniaze zo Sovietskeho zväzu. Dnes bezškrupulózne posielajú zbrane Kyjevskému režimu. Správajú sa proste tak, akoby pre nich bol nástupníckym štátom po ZSSR ukrajina.

nové