Kotleba a diskusie na Sme

Takzvané mienkotvorné média neustále sledujú pohyb jedného župana. Stále čakajú, kedy sa ukáže, že má kopyto, rohy a chvost. A on nič.

Tentoraz mal banskobystrický kraj zasadanie v Jelšave. O obsahu 4-hodinového sedenia média moc nepriniesli, vraj sa nič moc nedohodli, ale aj tak je zaujímavé vidieť, ako sú teraz pre Sme poslanci za Smer na strane tých "dobrých". Ktovie, či naša meštiacka či lepšie povedané  bratislavská pravica nebude ešte raz podporovať Fica, aby zabránil chaosu, anarchii a fašizmu. Možné je všetko. Možno aj noviny premenujú na Sme-r.

Takže hlavná informácia bola, že ochranná sužba mala čierne uniformy. No, ružové alebo dúhové ich mať nebude. Po tom, čo extrémisti z nejakej antify podpálili Kotlebovi auto je nutnosť silovej zložky nespochybniteľná. Tešíme sa na ďalšie pokračovanie tohto komiksu.

O inom som ale chcel hovoriť. Zdá sa už definitívnym faktom, že diskusie na Sme boli, sú a budú zrušané prakticky k akýmkoľvek politicky relevantným témam - cigáni, sionizmus, reformné sily na Slovensku. Aj k tomuto článku o Kotlebovi diskusia nebola umožnená. Sloboda slova už naozaj nie je hodnotou, verejnosť sa už nemá dozvedieť, čo si čitatelia Sme myslia o téme?

Redaktori v Sme chcú hlavne zatajiť, že ich propaganda totálne zlyháva. Ak by sa to dozvedel platiaci sionistický chpáč v pozadí, dal by celú redakciu vyhodiť, respektíve prestal platiť - to je hlavný dôvod, prečo sa na Sme nesmie prajaviť verená mienka.

 

zdroj: sme

 

 

 
Truhlík
Cenzúra v diskusiách na SME je vysielanie románu Georga Orwela 1984 naživo v priamom prenose. To ako meniť minulosť a prítomnosť a tak určovať budúcnosť tak ako to robil hlavný hrdina románu 1984 si každý môže overiť na vlastnej koži v diskusii na SME. Cenzor SME brutálne núti diskutérov k autocenzúre, politickej korektnosti, modloslužobníctvu k holokaustu, nekritickému prijímaniu akejkoľvek korporátnofašistickej lži. SME jednoducho presviedča otroka, že najlepší systém je otrokársky. Každému odporúčam si diskusiu na SME vyskúšať. Neodporúčam tam ale zotrvať dlho. Vedie to k narušeniu psychiky.  
Náhodný okoloidúci
A ja naopak odporúčam SMEti nekupovať, nečítať a nechodiť na ich stránku.
Ema

v akom stave je Slovensko.

"Zvyšky tzv. pravicovej „reformnej“ opozície sú v parlamente, vo verejných úradoch, či v súkromnom sektore vystrašené na smrť potenciálnou možnosťou začať spätne vyšetrovať ich korupciu, tunelovanie štátu v predchádzajúcich obdobiach, teda procesy, z ktorých tzv. spis Gorila zachytáva reálne tak možno 5 percent.

SMER – SD s nimi hrá hru „mačky s myšou, aj to ešte umelou“ – ponecháva im veľkodušne nejaké minimálne zdroje – napr. Bratislavský VÚC. Po zvolení Fica za prezidenta sa tento okruh moci v štáte (zákonodarnej, exekutívnej, justičnej a prezidentskej) prakticky úplne uzavrie.

V tejto situácií SMER – SD nemusí robiť nič systémovo ani populisticky ľavicové. Spolieha sa na povestnú trpezlivosť občanov SR a neexistenciu reálnej ľavicovej alternatívy, ktorá za súčasnej situácie vystrašeného navzájom sa hašteriaceho plebsu s cca 250 Eur na hlavu a neexistencie takmer žiadnych nezávislých intelektuálov, nemá vlastne ani ako vzniknúť.

Je to politika bez politiky, totálne divadlo, kedy centristicko – elitárska strana vypúšťa frázy o istotách a rozvoji a všetci ostatní jej preventívne nadávajú do „komunistov – boľševikov“, aby ich náhodou nenapadlo zaviesť reálne progresívne zdanenie príjmov, progresívne zdanenie majetku a dedičstva a zrušiť vyberanie renty v zdravotníctve a penzijnom systéme."

Le Bleu
Link mi poslal môj minister pre bulvár. A pre takého nepripraveného čitateľa-nevoľníka to môže byť dosť maso. "Na Slovensku sa kríza kombinuje s faktorom, ktorý si neuvedomujeme. A to, že sme po cca. 20 rokoch ekonomickej transformácie vyčerpali všetky rezervy, ktoré sme mali naakumulované industrializáciou. Renty, verejné statky napríklad zdravotníctvo, dôchodkový systém, sieťové odvetvia... To všetko sme odovzdali zopár šťastlivcom, zopár vyvoleným, zopár zahraničným investorom. Táto krajina je v stave bezbrannosti, pretože ako hovoria nemenovaní politici, keby sme nemali eurofondy, tak zdochneme." "Tak prečo tieto radikále reformy tak ľahko prešli?Z troch dôvodov. 1. Presne sa časovo zhodovali s celkovým konceptom neoliberálnej globalizácie, pre ktorú je kľúčový rok 1995, kedy MMF presadil prakticky absolútne voľný pohyb kapitálu a neobmedzenú konvertibilitu. 2. Prispel k tomu nemalý záujem zahraničných subjektov, lobistov a integračných zoskupení o reálne konkurencieschopný slovenský priemysel a sieťové odvetvia presadzovaný i prostredníctvom podpory mimovládnych organizácií drístajúcich frázy o blahodarných účinkoch globálneho kapitalizmu pre všetkých. 3. Napokon, rozhodujúca bola absolútna servilnosť, oportunizmus a častokrát aj priama zaangažovanosť domácej tzv. intelektuálnej sféry t.j. akademikov, ekonómov, právnikov a pod., ktorí za žiadnej vlády nedokázali prísť ani s najmenšou podstatnejšou kritikou týchto procesov."
slaven1

a stojíš vôbec za niečo? :-) Najlepšia volebná upútavka akú som kedy videl. Mezenskú budem voliť hlavne vďaka Vaskému. Prvé kolo je v 15.3 (56 dní) - bude ešte veselo.

Unikát do posledného chlpu

Štýl prejavu - "Vaský stajl"
Štýl lásky - "Vaský stajl"

Vysoká koncentrácia pravdy - oddychové video na nedeľu

Norman
trocha dôstojnosti. Od Vaského. Odporúčam voľiť Mezenskú v prvom kole - nech sa ukáže prípadný kotlebov efekt. Funkcia prezidenta je aj tak nepodstatná. A konieckoncov, ani Ficovi by nezaškodilo, ak by ho nezvolili. V niečom má Vasky pravdu - Mezenskú si šorošovci okrútia okolo prsta a iných svojich údov kedykoľve a akokoľvek budú chcieť. Veď už aj dnes je na ich strane. V podstate je to len nula, venujúca sa blbostiam. Ale hovorím, v prvom kole je to z rôznych dôvodov najlepší kandidát. Nič iné si systém nezaslúži. len výsmech. Keď už komédia, tak chcem vidieť prestitútky ako propagujú v druhom kole voľbu menšieho zla - Mezenskej. Nuž, keď mohli propagovať Vašáryovú a Radičovú, určite dokážu aj toto. Hej, Mezenská je vážne najlepší kandidát prvého kola.
vrbovčan
Tiež nad tým premýšľam, že ju budem v prvom kole voliť. Niekoho, kto je pre modrých voličov, čo najmenej príťažlivý. A nie že sorošovci okrútia. V Slobodnom vysielači povedala, že niekto za ňou bol a prehováral ju, aby kandidovala. Nechcela povedať kto. A prezident náhodou dôležitý je. Pre toho, kto chce urobiť bordel v spravovaní štátu.
Norman
Vhzľadom na to, že zatial prezidentovali len objektívni (politickí) hlupáci, ktorí ale nič moc nepokazili, je v podstate prejavom všeobecného dúfania, že je prezidentská funkcia nepodstatná. Niektorí veria, že prezident môže niečo pozitívne spraviť - len to nik zatiaľ neskúsil. Ja tomu moc neverím. Ty si ale správne upozornil, že existuje aj opačná možnosť - že prezident môže robiť riadny bordel. To tiež ešte nik neskúsil - ale je to pravdepodobnejšie, to je fakt. Myslím, že je jednoznačné, že občania preferujú Fica aj vo voľbe prezidenta. Tu sa zas všetci jednoznačne zhodujeme, že v prvom kole treba voliť Mezenskú. Znova treba pripomenúť: našinec si nemyslí, že voľby niečo moc zmenia. Môžu ale niektoré veci odhaliť.  
vrbovčan
Určité kruhy ju forsírujú. Napríklad už na tomto portále spomínaný Daňo. Následne sa v diskusii na facebooku pod jeho popdporným článkom objavil ktosi, so slovníkom Vaského s nickom Cocot Cocotojevič a spomínal akéhosi Kuracinu. Zbrojára.Taký prezident môže vetovať zákony ako na bežiacom páse a potom vyjednávať s vládou pod hrozbou takýchto obštrukcií o čomkoľvek. Napr. aj o licencii na vývoz zbraní. 
Norman
Áno, ten sa spomína, že ju podporuje. http://www.klubvtn.info/reklama_01.htm http://www.sme.sk/c/5162630/kuracina-kradnu-tak-ze-to-ani-nezakryvaju.html   Ale to je skôr pozitívny selfmade man, nie? Aj domáce ručné zbrane sa vždy hodia.
Truhlík
Môžem sa mýliť. Keď Mezenská odovzdávala podpisy tak som tam videl pri nej Jaroslava Kuracinu, konštruktéra zbraní a majiteľa fabriky Grand Power na výrobu pištole K100 ale môžem sa mýliť. http://www.youtube.com/watch?v=PSKEtGOpDJk http://www.youtube.com/watch?v=s85SDNln4lI&list=PLwRsUiXa6K-cKf3ddD3KvCN...    
Norman
Domáce priemyselné sily a financie sú dôležitejšie, ako to, kto bude robiť politického panáka. Kde sú slovenské respektíve domáce reálne sily? Kde sú domáci podnikatelia, ak nerátame rýchlych zbohatlíkov, ktorí nielen že spáchali zločiny, ale, aj keby sme to prehliadli, sú mentálne úplne mimo realitu a ich charakter je nulovy? Politika je o reálnych silách. Ešte aj Kotleba zaznamenal úspech asi hlavne pre to, že sa spojil s reálnymi peniazmi toho jeho podnikatela a nespoliahal sa už (len) na rotu svojich dorastencov. Je zbytočné sledovať politikov, sledujte "podnikatelské" ksichty. Nejde teda o to, ako dlho vydrží napríklad nejaká Mezenská, ale o to, či sú za ňou nejaké zdravé sily.    
vrbovčan
Ja sa len obávam, aby to nebol Haščákov panák. Ešte som si všimol, že dr. Fišer povedal: "Bol za mnou jeden gen. riaditeľ veľkého podniku a povedal mi, že my sme sa ROZHODLI, že budeš kandidovať." Nechce sa mi tomu veriť, že taký skúsený človek by sa nechal Pentou riadiť. Potom veľa hovoril o zdravotnícstve. Mimo iné o rušení nemocníc.
Norman
Čo sa obávam, to je to, že tie čísla, ktoré majú rôzni hasčákovci, tie milióny a miliardy, udusia akéhokoľvek súčasného panáka, aj keby si ho nekúpili. A to nespomínam čísla svíň vo Frankfurte, Bruseli, Londýne a Neworku. Každý, kto hrá s nimi túto hru na volby, je ich panák. Je to stále to ich divadlo. Ide len o tú možnosť, že niektorý ich panák bude tak nemotorný, že im tie kulisy zrúca. Tomu sa žiadna hra nevyrovná - vždy je najviac zábavy, keď padnú kulisy bábkového divadla ... Zatial ale všetci panáci v tomto zlyhali.
elle
CHLAP, co by mu vytal po hube? Hodte nanho plachtu ! Myslela som, ze Nora Mojsejova z Peresa je na dne zumpy, ale mylila som sa. Fuj...