Hysterka na balkóne

Minule doviedlo Olano na balkón parlamentu skupinu provokatérov, 13 februára 2014 neznáma hysterka skúsila hodiť na poslancov z balkóna stoličku.

http://www.teraz.sk/slovensko/nr-sr-schodza-incident-stolicka/73852-clan...

 

Podobní blázni, ak nie priamo zámerní provokatéri, len vyhovujú systému, aby sa mohol ešte viac zabarikádovať. Parlament je síce vďaka IT technológiam sledovatelný, ale mnohé iné akcie, diskusie či podobné príležitosti, bude systém pod zámeinekou "obavy z násili" uzatvárať a znižovať tak možnosi na dialóg, na prejav konfrontácie. A ten je potrebný ani nie tak pre to, že sa tým dosiahne nejaká priama zmena, ale pre poučenie, minimálne vlastné.

Na politikov sa nesmie ísť krikom, ale naopak, ich treba dostať do stavu ako Flašíkovú-Beňovú, keď sme jej na ulici pripomenuli, že jej komunistickí rodičia išli do riti a že aj ona pôjde za nimi (a to sme ani nemuseli použiť tie vulgarizmy) - a už aj hysteričila.

 

 
Neprihlásený
pretože z balkónika si môžes fotiť takého fotky https://www.youtube.com/watch?v=LvMgnDlI2QY
Norman
že autor videjka, Martin Dano , je čurák a sionistický bastard. Neviem, kedy to už konečne pochopíš. Doteraz som to hovoril slušne, ale ako vidím, aj toto ti treba vysvetliť otvorene. Ide mu o demokraciu, podobne ako bláznovi Hlinovi? Práve tamtým zlodejom a korporátnym hajzlom? Zástancom Pussyriot a ruských buzerantov? To je zas ten patern - len na Slovensku sa volí stranícky, nikde inde, samozrejme nie. To komu chce idiot Dano nahovoriť? Nejakým iným idiotíkom? Bude ich musieť hladať s lupou. Nie že by Smer nepatril do partajokratického systému - ale ten bordel určite nevymyslel Smer, ani tá tetka robiaca semafor. Ja keď vidím tamtých demokratov, ako zápalisto chcú len naše dobro, našu demokraciu ... Dano  je väčší čurák, ako desat Poliačkov.
Norman
aby sa ani náhodou nezdalo, že som to použitím lekárskej diagnostiky smerom na jeho osobu mierne prehnal. https://www.youtube.com/watch?v=5c34VKw6z_E
s1
spomínať ho tu nebudem.
Norman
pre mňa sa ho aj zastávaj - ja len upozorňujem, čo je to zanebezpečného pankharta. On je presne ten prípad podsúvania "opozície" - je to špinavý otrávený zemiak. Ty si nemyslíš? Nemusíš súhlasiť, ale neverím, že to nechceš vidieť. Samozrejme, že rýpe aj do skutočných kauz a svinstiev - ale to je len prostriedok na budovanie sionistickej pozície v "opozícii".  Takže spomínať ho môžeš - ale musíš na neho nadávať :)
s1
To vieš - ešte som naivný. Video na riadenú opozíciu je tu:
Norman
či si naivný, ale v každom prípade sa treba pozre, KTO to hovorí a KTO je za ním. Bnaibrith nie je žiadna sranda, peniaze, ktorými Dano oplýva, tiež nepadajú samé, do Krausovej šow síce pozvú viacmenej hockoho - ale Slobodný vysielač asi nie, možno Rostasa, čo tak Kotlebu, DObrovodského, iných aktivistov - nič? Nič - to len taký podmaz pre čachov, aby si zapamatali Danov ksicht a meno. Ja viem, on to robí dobre a aktívne - len kde na to kurva bere čas a tie iné veci. A - kde sú výsledky? Dojebaná ochranka za to, že na neho bola drzá? Na koho on útočí? Na úradníkov??? Hmmm.
s1
Peniaze na svoj život viem odkiaľ berie a je to OK. Skôr si lámem hlavu nad tým, že čo bude výsledkom jeho činnosti. Ešte treba pozorovať, lebo zatiaľ neškodí.
vrbovčan
eé. Podľa mňa je to len opustený biely kôň. Zrejme vyšiel z prostredia, ktoré ho nenaučilo skromnosti, miery morálky, ba naučilo arogancii. K peniazom prišiel ako biely kôň. Zrejme k šialene vysokej sume. Opustený biely kôň sa myslí bývalý biely kôň, ktorého nechali ľudia organizujúci daňové úniky v tom. Zastupovať zadĺžené firmy. Teraz sa v tom mácha. Kope z posledného. Inteligentný je. Nabral akési skúsenosti. Ale psychopat. To je nebezpečná kombinácia pre neho samotného a všetkých koho stretne. Ten je schopný ísť do extrému. Chvíľu som si myslel, že ktosi za ním je. Lebo hromadne vymazáva, cenzuruje, blokuje jemu nepriaznivo znejúce príspevky pod jeho aktivitami na sociálnych sieťach. Tiež dokáže blokovať stránky, ktoré nie sú priamo pod správou inštitúcii a štandardných médii. Prikláňam sa, že to dokáže urobiť aj sám, alebo ktosi mu pomáha, koho si dajme tomu platí. Vo svojej inzercii uvádza tvorbu internetových stránok a čo je hlavné spravovanie sociálnych sietí a poradie vyhľadávania v Google. Čiže čímsi takým sa zaoberal a má nejaké zrejme štandardné obchodné vzťahy s Google. Ten certifikát B'nai B'rith kľudne mohol sfalšovať, to tiež ovláda, aby na seba upozornil. Podľa mňa je značne zakomplexovaný. Taký ľudia potom komplex doháňajú až gýčovitým správaním. Je to nebezpečný psychopat, ktorého životná situácia naštartovala jeho poruchu osobnosti.
Norman
Napísal si to vemi racionálne a zrejme do neho vidíš. Ja len ešte toľko dodám, že biely kôň alebo insider dostávajúci prachy cez kooperáciu s Googlom - skoro to isté. Kto sú naši ľudia? Naši ľudia sú tí, ktorým platíme a za ktorými môžeme ísť a za tie peniaze a za to postavenie niečo od nich chcieť. Je v nejakom formálnom vzťahu s Bnaibrith alebo by len veľmi veľmi chcel? Aký je v tom rozdiel? Prakticky žiaden. Hej, v IT  apodobnom bordeli zarobilo mnoho blbcov a mnohým to nerobí dobre.
vrbovčan
Nepoznám podrobnosti. Len dedukujem, že Google obchoduje s umiestnením firiem vo vyhľadávači. Šak to je zrejme predmet jeho príjmu. Mohol by si mi teda vysvetliť pojem "biely kôň alebo insider dostávajúci prachy cez kooperáciu s Googlom - skoro to isté."
Norman
Tou vetou som myslel to, že či je biely kôň - čiže najhorší poskok mafie slúžiaci na krytie nejakej ekonomickej kriminality, alebo robí poskoka sionistom, a platený je cez akože normálne podnikanie (napríklad cez kšefty s monštrom Googl ) - že to je z hladiska etiky a jeho rizika to isté. Myslím, že nik nepozná detaily jeho podivného podnikania. U Krausa spomenul,že kúpil doménu s jeho menom za 50 000 korún (a teraz mu ju daroval). To aj ostatné kšefty robí tak úspešne? Veľmi čudné.  
vrbovčan
Aha. To je chytré. Tú doménu určite nekúpil. On má zaregistrovaných kopu domén. Tú krausovu určite tiež zaregistroval a jeho klamal, že ju od takého týpka kúpil. Myslím, že Kraus mu to nezožral, lebo ju odmietol. Ale v inom mu zrejme veril.K daňovákom chodí ako na husle. Podľa ORSR zastupuje 72 firiem. Podľa foaf dlhuje na daniach 50 tis. U finančákov je taktiež vyšetrovaný. To sú všetko znaky daňových únikov v odpočtoch DPH. Čiže nie že neplatí daň z vyrobených peniazí, ale z našich daní kradne. 4 roky žil vo Francúzku a teraz žije v Hainburgu. No proste, aby na Slovensku nevlastnil žiadnu nehnuteľnosť. Zrejme obchodoval fiktívne s francúzkym vínom. Po tom, čo išli po ich karuselových obchodoch s liehom tu na slovensku, prešli na podvody s cezhraničným obchodom.Ale ešte k jeho povahe. Nemyslím, že všetko robí s rozmyslom a konšpiratívne. Nedávno sa dostal do sporu s tým kuchárom Žídekom. Kvôli obchodnému sporu na tvorbu Žídekovej internetovej stránke. Zbytočné. Nie? On je proste konfliktný typ.
Norman
Samozrejme, dá sa to chápať ako vtip, že ju kúpil. V každom prípade nechutný. Objektívne sú jeho podnikania typicky lotrovské a on, ako osoba, je abnormálny.   Dúfam, že sme Slavena presvedčili.)
Norman
Ľudia ako on dlho dlho "neškodia". Oni robia Jaceniukov -až  keď sa začne čosi otriasať a meniť, potom zrazu prídu, a ako starí overní opozičníci, že ano,  a hr hr do nových funkcií. A potom škodia.    
s1
Denne nás rabujú o desiatky miliónov eur v TA3 hovoria o stoličke http://www.topky.sk/cl/10/1380527/Predvolebna-hadka-v-priamom-prenose--M...
Norman
"Ak mi neodpoviete na otázku, ukončím reláciu" To čo je za moderátora (i keď ten ksicht samozrejme poznám). To čo sú za nové časy, že politických diskusiách bude moderátor určovať, či bola otázka zodpovedaná správne či nesprávne? Tu hysterku, čo hodila stoličku, som tu už poplul, jej spojenie s Olano ma neprekvapuje - ale  odkedy prestitutkove hovadá chcú rozkazovať politickým kandidátom čo majú a čo nemajú hovoriť? Keby mu tam Mezenská ovedala: "Do toho ťa nič nie je, ty tlsté prasa", tak mal zmlknúť a  prípadne sa spýtať ďalšie veci - alebo ju otitulovať naspäť, prípadne žalovať - ale určite nie sa vyhrážať skončením relácie. To skôr Mezenská mala odísť, resektíve ho vyzvať, nech tu reláciu ukončí.  
s1
Moderátor sa už vidí v ministerskom kresle ako Krajcer. Má sľúbené, že ak bude slabučko hryzkať a plniť rozkazy, tak ho pozadie povýši. A tak plní rozkazy. Ďalší herec, moderátor... politikom :) V "rozhovore" s Mezenskou "Slabučko hryzkal" až to bolo nechutné. O tej drujej piche ani nehovorím, na záver sa za Mezenskú snáť postavila. Som rád, že Mezenská sa chytala (pozerá Vaského videá) a nevyhorela. Celý rozhovor je tu http://www.ta3.com/clanok/1034409/helena-mezenska.html Ešte že telku nepozerám...
jozef pindas
http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Da%F2o&MENO=Martin&SID=0&T=f0&STR=1http://foaf.sk/ludia/768112http://moje.hnonline.sk/node/13707http://afinabul.blog.cz/1307/opatrne-s-nadsenimhttp://www.nadhlad.com/content/priklad-jedneho-maleho-dorastajuceho-chap...http://www.zemavek.sk/2013/11/jan-carnogursky-a-b-nai-b-rith/ NAJSKOR. KDO JE MARTIN DANO ?  je to ten poctivec ktory ma pravo niest zastavu charakterneho v systeme ? je to ten MARTIN DANO co ma x firiem ? x dlhov ? x kamosov kade-tade ? je to ten charakter , ked sa ho spytate co maju znamenat tie firmy tak vas zacne blokovat. KDO JE TEN MARTIN DANO ? je to ten poctivec ktoremu bezdvovodne slapu na paty a on musi odhalovat atd ..., natoci video a nikdy sa nedozviete vyslkedok, pokracovanie, KDO JE TEN MARTIN DANO ? nie je to vypocitavy ucelovy tah ,aby sa snazil robit psychologicky natlak na urady a na vas ? pomoze mu to ? DANOVE KONTROLY ZACALI. MARTIN DANO VAS INFORMUJE O VSETKOM ? ASI NIE POKIAL IDE O JEHO FIRMY AKO DLZNIK, PYTAJTE SA HO. je to dalsi z provokaterov (5ta kolna ak viete co to je), ktori si hladi len svojho cielu, aby mu DANOVE A FINANCNE URADY DALI POKOJ. TO JE JEHO VYNUTENY BOJ INAK BY NA VAS SRAL AJ S DPH PRACHMI.citajte tu a pozorne a prestante hikat aky je hrdina ide si iba za svojim cielom,ucelovo, vyuziva vase nestastie a flustraciu. Pouziva a tara do videi, ale hlavne obhajuju skupinu ludi ktorym uz sa konecne dycha na paty. On sam chodi tam kde mu to hori a ohana sa obcianskymi pravami a vasmi menami ZE OBCIANSKA INICIATIVA. Vsak sa ho spytajte preco mu danovy urad robi kontroly. Skuste ho zatazit vlastnym problemom, ak ho bude riesit pokrykovanim do videa, ale ho nevyriesi o to nemaju zaujem JEHO KAMOSI. Moje nadsenie skoncilo, ked viem ako sa zachoval na facebooku ku mne a k mnohym inym. http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Da%F2o&MENO=Martin&SID=0&T=f0&STR=1http://foaf.sk/ludia/768112http://moje.hnonline.sk/node/13707http://afinabul.blog.cz/1307/opatrne-s-nadsenimhttp://www.nadhlad.com/content/priklad-jedneho-maleho-dorastajuceho-chap...http://www.zemavek.sk/2013/11/jan-carnogursky-a-b-nai-b-rith/ http://www.youtube.com/watch?v=D3ncogz-2T8tu si pozrite to iste ale demokraticekejsie, kazdi tam moze pisat co chce a mazat nabudem nikomu nic ako p. martin dano, ked sa mu nieco hodi a ked nie tak maze - demokrat. tam chodte na ten link opakujem vase nazory aj proti danovy vam nikto mazat nebude.
s1
Vítame trola z Daňovho profilu na fejsbuku.  

nové