Ukrajinaská operácia - 4. marec

Na Ukrajine existujú alebo narastajú príznaky revolúcie, anarchie, odmietania samozvanej vlády. V Odese ľudia obsadili lokálny parlament a žiadajú referendum ohľadne budúcnosti Odessy,v Donecku vyhnali nového gubernátora Kolomojského.

Kým masmédia písali o poklese kurzu rubľa a poklese na moskovskej burze, len tak mimo sa môžete dozvedieť, že aj americké a európske finančné indexy výrazne poklesli. A môže byť horšie, oveľa horšie pre finančných hochštaplerov - pretože ich stavba je ako hajzel z kariet - akýkoľvek vetrík ho dokáže rozhodiť.

Ale čo je najzlovestnejšie, Čína vraj pohrozila vybrať svoje dlhy od USA v zlate, ak budú ďalej tlačiť na Rusko. Ťažko odhadnúť, nakoľko to myslia vážne, ale v tom možno vidieť len zlomyseľnosť, to si tí konfucianisti dohodli ako súčasť kampane s Ruskom:) Ešte tak chýba, aby z Ruska prestala prúdiť do Európy ropa a plyn, a musíme ísť aj my obsádzať vládne budovy, rušiť bruselské EU a washingtonské NATO.

Stúpla cena ropy. Hm, to Rusom len pomôže.

Ukrajinskí vojaci, resp. posádky, na Kryme prechádzajú na ruskú stranu.

Na Ukrajine sa, pokiaľ vieme, v podstate nestriela. Je to ukážka toho, čo sme tu hovorili - proti polícii či armáde je najlepšie nebojovať, tá sa preberá. Putin zatiaľ dokázal zrealizovať najlepšiu múdrosť ďalekovýchodných bojových umení: "najlepšie vyhraný boj je ten, ku ktorému ani nedôjde".

 

 
baloo
k vete "Čína vraj pohrozila vybrať svoje dlhy od USA, ak budú ďalej tlačiť na Rusko" Celá veta by mala znieť: Čína vraj pohrozila vybrať svoje dlhy od USA V ZLATE... A ako vieme, to bude preveliký problém, lebo 1, to zlato, čo tam bolo už tam podľa všetkého dávno neni (zrejme medzitým tie tehličky pretavili do sošky teľaťa, aby sa mamonček mohol napapať) 2, keby to zlato tam aj bolo, kde by byť malo, aj tak by nestačilo. V tomhľe případku Čína môže - teoreticky - USA ponúknuť inú formu kompenzácie. Buď štát Kaliforniu, ako som to už párkrát čítal na internete (a tým pádom je to pravda, že jo...) alebo ešte pravdepodobnejšie niečo prozaickejšie, napríklad, že "táhnite k materi z rovníkovej Afriky a svoje tamojšie fabriky a bane nám samozrejme prenecháte". Ak sú súkromné, tak najprv ich znárodnite, odkúpite, to je jedno ako to vyriešite. Ale šup-šup, soudruzi.
Norman
Som to doplnil, ako si napísal,  v tom je pointa. To s Kaliforniou je nezmysel, ale to druhé, americké aktíva po svete, to je jedna z možností. Čínania by mohli a možno chcú spôsobiť to, že pre vývozcov ropy a iných nerastov sa US doláre stanú nezaujímavé a budú ju dodávať na Východ v podstate za priame protislužby. Také niečo, čo len v menšom meradle, by na energii závislej Amerike spôsobilo doslovne infarkt. Myslím, že toto je to, čo Čínania chcú spraviť na záver - skôr či neskôr.
baloo
to slovíčko "v zlate" je dosť dôležité... Tú Kaliforniu som čítal už kadetade, aj podľa mňa je to hovadina. Ale z Afriky ich budú chcieť vytlačiť, nie náhodou založili amíci prednedávnom Africom. Zároveň som čítal, že Čína sa už koncom minulého roka, keď to na Ukrajine ešte len začalo bublať, začala zbavovať amerických dlhopisov. Ergo jasne naznačovali, čo asi ide nasledovať, ale amíci sú zrejme naozaj sprostí. Tak a teraz to majú. Mohlo to počkať ešte chvíľu (no skôr či neskôr by sa to aj tak muselo začať riešiť) ale nie... tak dotlačili Číňanov k tomuto kroku. Ešte som čítal aj takú vec, že paralelne Čína zatlačila aj na Turecko, že zmrazí investície (tuším) ak turci pustia na vody Čierneho mora hoci len hračkársku americkú plachetnicu. A to sú stále mierové kroky.
Norman
Respektíve, čo si myslia?.)
drozd
No oni už slintajú, ako hovorí Ištvan.Veď oni majú na Ukrajiíne a najmä na Kryme rešty,keď pod vedením Bela Kuna v prvej polovici 20 storočia tu vyvraždili cez 3,5 milóna obyvateľov. 
baloo
a zrejme z nevyspatosti poriadne sprostosti si začvirikal. A či nevieš, že Béla Kun je v skutočnosti Kohn a na Krym sa dostal po tom, ako sa im radovánky s Republikou Rád v Maďarsku skončili. Úlohu asi mali trochu zložitejšiu a totiž odzbrojiť maďarské vojská, ktoré sa čerstvo vracali z fronty a o trianone ešte nič netušili. Vot. Takže chvíľočku akože vládli (ľudovo sa to volalo "potkania revolúcia"), po Trockého vzore chodili opancierovaným vlakom po krajine (Kohn ani nie, skôr Szamuely, Cserny, Korvin-Stein Otto a pod.), lúpili, vraždili podľa nálady. Ujo Kohn si sám lietadlo pilotoval do Moskvy s ktorým ledva vzlietol, tak ho naložil nakradnutými cennosťami, letel tak nízko, že ho ľudia z mosta videli, ako im s úškrnom ešte aj máva. Až potom sa dostal na Krym, "Maďari" s tým nemali nič spoločného. Boli radi, že hlavný chazaroid doišiel do pačáku.
drozd
Tak ty si sa  ale oslintal baloo a že si  nakoniec prišiel na to, že za tým sú ako píšeš chazari.Za to by si mal byť vˇ´dačný, že ste  mali česť im robiť nádejníkov a sluhov veď vás sprevádzajú do dnešných dní.Pozri aj Imre Naď veľký hrdina z roku 1956 bol v skutočnosti členom sedemčleného družstva, ktoré na príkaz Trockého a Lenina vyvraždili celú cársku rodinu aj s detmi  Ruského cára Mikuláša II.Maďarsko bolo aj verným spojencom hitlerovského Nemecka % čas II.svetovej vojny od  27.VI.1941 do 12 apríla 1945..V prvých mesiacoch  vojny poslali na front rýchlu divíziu o sile 40 000 mužov,ktorú Rusi rozprašili a stratili pri tom 26 000 vojakov a
baloo
Pozri sa, napísal si doslova, že "oni majú na Ukrajiíne a najmä na Kryme rešty,keď pod vedením Bela Kuna v prvej polovici 20 storočia tu vyvraždili cez 3,5 milóna obyvateľov." 1, To je lož. Maďari na Kryme nikdy nikoho nevraždili 2, Béla Kun/Kohn NEBOL maďar, ešte presnejšie bol nepriateľom maďarov. 3, Z Imreho Nagya (lebo takto sa to píše, vieš, ako Peter Nagy) len prvá post-prevratová (?) tzv. Antallová vláda robila idol, odvtedy je okolo neho ticho. Bol riadny komanč len mal iné predstavy ako tzv. moskoviti a jeho úloha v povstaní v 1956 bola značne predimenzovaná. Ty, taký inteligent by si to nevedel? Píš kľudne čo chceš, nechodím sem diskutovať s tvojou fajtou.
baloo
novinka je, že El Al zahusťuje svoje lety do Pešti... Joj, pardon, to sem nepatrí... a či hej? Aj voľby budú cobydup, Orbán (Olstein) dosť jednoznačne vyhrá a "ľavica" či ako nazvať túto čvargu ako keby už vzdávala aj kampaň, vidia, že nemajú šancu. Práve som čítal úvahy o tom, či nezmenia taktiku: nebudú vrážať peňáze do kampane, ale po voľbách spochybňujú výsledky a "zmajdančia" Maďarsko. Orbán na ukludnenie nepokojov nebude mať dosť síl ... a ozaj, vravel som už, že El Al zahusťuje svoje lety do Pešti? Ale ani tá Ukrajina sa kóhnovcom nedarí tak, ako su to doma naplánovali. Uvidíme, to je len jeden zo scenárov, nakoniec možno ten chaos aj Olsteina prinúti sa skamarátiť s ruským mackom. Len neviem, či mu ešte veria.
baloo
Olstein je práve v Moskve, údajne jednajú o Južnom Prúde. A nedávno sa rozhodlo (bez tendra, ale Brusel nepindal... zvláštne... alebo skôr príznačné?), že Rusi (Rosatom) dostavia 2 ďalšie bloky k jadr. elektrárni v Paksi + k tomu 3000 miliárd Ft pôžičku na 30 rokov (750 musí maď št. kasa vycvakať sama), 40 percent prác budú robiť miestne firmy. Vydzyš, takto sa získavajú spojenci! Takže ak "ľavica" skúsi na Olsteina niečo, tak to môže dopadnúť dokonca ba až velmo ináč.
Le Bleu
Veď napríklad aj samotné Spojené štáty severoamerické v istom bode histórie ako nastupujúci hegemón prebrali väčšinu siete vojenských základní rozloženú po planéte od stále slabšej a menšej Veľkej Británie. Len som si nie istý, či sa Amíci len tak vzdajú svojich pozícií mierovo.
--- nepodpísaný ---
http://oko-planet.su/politik/politikdiscussions/232959-genialnyy-trollin...genialnyy-trolling-po-russki Все обратили внимание, насколько в последние дни усилился накал информационной войны? А знаете, какова главная причина всего этого безумного и столь же бессмысленного шабаша? Главная причина в том, что привычная Матрица лопнула и пошла трещинами. А все по одной просто причине. Россия отказалась ее поддерживать. Боле того, искусно занялась хорошо продуманным троллингом мировой политической тусовки, которая тут же, не разобравшись в последствиях, радостно и со всей дури вляпалась в смачное заготовленное гуано. Vsetci ste obratili pozornost, o kolko sa v posledne dni zosilnila ziara informacenj vojny? A viete  aka je hlavna pricina vsetkeho tohto obrovskeho a aj tolko nezmyselneho tancovania? Hlavna pricina je v tom, ze obvykla Matrica spadla a rozbila sa na kusky. A vsetko toto kvoli jednej prostej pricine. Rusko ju odmietlo podporovat. Navyse, majstrovky sa zacalo zaoberat  dobre premyslenym trolingom svetovej politickej seslosti, ktora kedze sa nezorientovala v nasledkoch, radostne a s celou blahovostou padla do stavnate pripraveneho govna. Но самое интересное, это не вид беспомощно барахтающихся западных политиканов в том, что является продуктом их собственной жизнедеятельности. Самое интересное в том, что в результате любого их последующего хода Матрица разрушается все больше и все ускоряющимися темпами. До некоторых, правда, уже стало доходить, что как-то странно и не по плану развивается ситуация. No najzaujimavejsim nie je vyjav  bezmocne sa placajucich  zapadnych politikov v tom, co sa javi produktom ich vlastnej cinnorodosti. Najzaujimavejsie je v tom, ze vo vysledku lubovolneho ich nasledujuceho postupu sa Matrica rozrusi este viac a stale rychlejsim tempom. По сообщениям в Сети Меркель даже пожаловалась в разговоре Обаме, что при беседе с ней Путин выглядел «не адекватным реальности». Ау, фрау Ангелина, это ты со товарищи выглядишь все более неадекватной, потому как продолжаешь считать Матрицу незыблемой. А Путин лишь намекнул тебе, что прекратил играть в эти игры. И сразу вызвал этим панику. Podla zprav na internete Merkel sa dokonca postazovala v rozhovore s Obamom, ze pri rozhovore  s nou Putin posobil  «neadekvatnym skutocnosti».  Au, frau agnelina, to ty s kamaratmi vyzeras cim viac neadekvatnou, pretoze pokracujes povazovat Matricu za stabilnu. A Putin ti iba naznacil, ze prestal hrat tieto hry. I hned tym vyvolal paniku. Еще больше растерянность Запада выдают два забавных момента.Este vacsiu bezradnost zapadu odhaluju dva zabavne momenty 1.      С прошедшей субботы резко изменилась тональность европейских СМИ при описании происходящего на Украине. В Германии и Испании были показаны пророссийские демонстрации на Востоке страны с комментариями, что эти территории являются исконно русскими, а потому у России есть основания на такую реакцию. А в Лондоне сосредоточили внимание на том, какие возможно «нехорошие парни» эти майданутые боевики. 1.    Od uplynulej soboty sa rychlo zmenila tonalnost europskych medii pri opisovani prebehnuvsieho na ukrajine. V nemecku a spanielsku boli ukazane proruske demostracie na vychode krajiny s komentarmi, ze  tieto teritoria su odveky ruske,  a preto ma rusko opodstatnene dovody na takuto reakciu. A v londyne sustredili pozornost na to, aki su mozno «nedobri mladenci» tito majdanovski bojovnici. 2.      Перечень мер, которыми Запад решил «наказать» Россию за Украину, выглядит очень «внушительно». «Мы не приедем на саммит G-8 в Сочи и частично отзываем послов». Еще говорят, угрожают исключением России из ВТО. Испугали, как говорится ежа обнаженной «глютеус максимус». Да Россия сама с удовольствием обошлась бы без дурацкого участия в клубе стареющих импотентов. А из 20-ки, которая единственно и способна что-либо решить, исключить Россию никто не в силах. Что касается ВТО, то для проявления положительных моментов своего членства в этой организации, нам потребуются годы. А пока пусть теряют деньги другие. Нам не к спеху. Более того, все эти угрозы только освобождают Россию от обязательств делать вид, что мы ценим чьи-то навязанные законы выше собственных. 2.  Zoznam opatreni, ktorymi sa zapad rozhodol «potrestat» rusko za ukrajinu, vyzera velmi «posobivo». «My neprideme na samit g8 v soci a ciastocne odvolavame velvyslancov». Este hovoria, vyhrozuju vylucenim ruska z wto. Postrasili jezka obnazenym  «gluteus maximus». Ano, rusko by sa samo s radostou obislo bez hlupeho clenstva v klube starnucich neschopakov. A z 20-ki, ktora je skutocne i schopna nieco rozhodnut, rusko vylucit nema silu nikto . Co sa tyka wto, to na prejavenia sa pozitivnych momentov svojho clenstva v tejto organizacii, su nam potrebne roky. A zatial nech stracaju peniaze druhi. My sa nemusime  ponahlat. Mimo toho, vsetky tie hrozby iba oslobodzuju rusko od povinnosti robit vonkajsi dojem, ze si cenime niekoho vnutene zakony nad vlastnymi.  Все внимание мировых СМИ сосредоточено на разрешении, которое получил Путин от СФ, на участие ВС РФ в операциях на территории Украины. При этом еще никто никуда не идет. Все происходящее в Крыму Запад не в состоянии списать на происки России. Там пока все зеркально относительно Киева. А все прочие ответные шаги выглядят просто офигенно. Vsetka pozornost svetovych medii je sustredena na povolenie, ktore ziskal putin od Rady federacie, na ucast VS RF v operaciach na teritorii ukrajiny. Pri tom este nikto nikam nejde. Vsetko dejuce sa v kryme zapad nemoze pricitat piklam ruska. Tam je zatial vsetko zrkadlovy obraz v suvislosti s kijevom. A vsetky dalsie odvetne kroky vyzeraju proste k nicomu. Вообще это решение СФ России выглядит просто гениальным троллингом.Celkovo toto rozhodnutie RF ruska vyzera ako jednoducho genialny trolling. Во-первых, это вызвало поток очередных идиотских решений киевской хунты. Та пародия на действо, которая была продемонстрирована, уничтожает последние намеки на политическую состоятельность новой «власти». Poprve, toto vyvolalo potok dalsich hlupych rozhodnuti kijevskej junty. Ta parodia na cinnost, ktora bola demonstrovana, nici posledne naznaky na politicku sposobilost novej «moci». Во-вторых, это заставило всех реально испугаться перспектив и судорожно начать предпринимать контрмеры, что выявило последних сторонников хунты на ЮВУ и более того, заставило их неплохо раскошелиться на митинги и прочую лабуду. Podruhe, toto donutilo vsetkych realne sa vystrasit perspektivami a krcovite zacat prijimat protiopatrenia, co odhalilo poslednych zastancov chunty na juhovychode a okrem toho donutilo ich nie malo sa placnut po vrecku na mitingy a inu labudu. В-третьих, это заставило Запад в лице НАТО показать свою полную импотенцию в деле возможного вмешательства в ситуацию. При жесткой риторике для СМИ все тут же звонят в Россию и сообщают, что на самом деле «таки никто никуда уже не идет». Potretie, toto donutilo zapad  stelesnenym v nato ukazat svoju plnu neschopnost vo veci mozneho vmiesania sa do situacie. Pri tvrdej retorike medii vsetci iba telefonuju do ruska a oznamuju, ze vskutocnosti «nikto nikam uz nejde». А Россия собственно никуда и не собиралась. На данном этапе ее все устраивает. Крым уже наш, а 30 марта это будет закреплено юридически так, что хрен сотрешь. А лезть на ЮВУ сейчас не просто сложно, а просто глупо. Это действительно воевать с собственным народом. Цель у России другая. Все, что нужно на данном этапе, мы получили. Проявились люди, с помощью которых можно создавать пророссийские политические структуры. А в Киеве наша цель (как я ее понимаю) – проявить полную недееспособность нынешней хунты и освободить площадку для Тимошенко. Ну и пусть Запад самостоятельно оплачивает все, что натворил. Деньги, кстати, прямиком поплывут в Россию. Долги за газ никуда не делись. A rusko samo sa ani nikde nezbera. Na danej etape je so vsetkym spokojne. Krym je nas, a 30 marca to bude potvrdene pravne tak, ze chren(nic) zotres. A liezt na JV je teraz nie jednoduche zlozite, a jednoducho hlupe. To je vskutocnosti bojovat so svojim vlastnym narodom. Ciel je u ruska druhy. Vsetko, co je potrebne na terajsej etape, sem dostali. Objavili sa ludia, s pomocou ktorych mozno vytvorit proruske politicke struktury. A v kijeve je nas ciel (ako ho chapem ja) - prejavit plnu nedejasposobnost terajsej chunty a uvolnit miesto pre tymosenko. A nech zapad osamotene oplakava vsetko co natrovil. Peniaze, mimochodom, sa  rovno poleju do ruska. Dlhy za plyn sa nikam nepodeli. Для России теперь главное не дать разразиться гражданской войне. А для этого лучше постоять в стороне. Сегодня общество на Украине реально расколото. Любая попытка вмешаться будет стоить довольно дорого. Пусть лучше все сомневающиеся пройдут свой путь к пониманию ситуации до конца. Даже ценой потерь. На аркане в рай не затащишь. Pre rusko je teraz hlavne nedat prepuknut obcianskej vojne. A nato je lepsie postavat stranou. Dnes je spolocnost na ukrajine realne rozdelena. Lubovolny pokus vmiesat sa bude stat dost draho. Nech radsej vsetci pochybujuci prejdu svojou vlastou cestou k pochopeniu situacie do konca. I za cenu strat. Na povraze sa do raja nepotiahnes. Да, чуть не забыл самое вкусное.No, skoro som zabudo to najchutnejsie Запад намекнул на возможное замораживание счетов России на Западе. Оооо, это был бы самый классный подарок Путину от иностранной общественности. Во-первых, активы России «там» равны долгам России «им». И любое нарушение нормального оборота с одной из частей мгновенно приведет к аннексии долгов, то есть к физическому схлопыванию взаимных трансграничных обязательств. Это вызовет сразу два последствия. Вынужденную национализацию экономики России (основная масса долгов – частная), а также схлопывание международной финансовой системы. Мы – за. Давно ждем. И вообще, Путин давно призывал всех вернуть деньги в Россию. Кто не спрятался, он не виноват. Любое замораживание средств ударит не по России, а по ее Пятой колонне, которая там как раз деньги и держит. Рост доллара и евро в этой связи особенно радует. Чем меньше рублей останется на руках либеральных паникеров, тем в итоге нам будет лучше. Zapad naznacil mozne zmrazenie uctov ruska na zapade. Oo, to by bol prvotriedny darcek putinovi od zahranicnej verejnosti. Poprve, aktiva ruska  «tam» su rovne dlhom ruska «im».  A hocijake narusenie normalneho obratu jednou zo stran okamzite privedia k anexii dlhov, t.j. k fyzickemu zniceniu vzajomnych cezhranicnych zavazkov. To vyvolava hned dva nasledky. Vynutenu nacionalizaciu ekonomiky ruska (vacsina masy dlhov - je sukromna), a takisto pad medzinarodneho financeho systemu. My sme za. Davno na to cakame. A celkovo, putin davno vyzyval vsetkych stiahnut peniaze do ruska. A Kto sa neschoval, on  tym nie je vinny. Hocijake zmrazenie uctov neda uder rusku ale jeho piatej kolone, ktora tam prave drzi peniaze.  Rast dolara a euro v tejto suvislosti mimoriande tesi. Cim menej rublov ostane v rukach liberarnych panikarov, tym viac nam bude nakoniec lepsie.Источник: chipstone.Zdroj: chipstone
Stefan
Vďaka za zaújmavý článok. Ak je to pravda, tak potom Putin bude ozaj skvelým politikom v medzinárodných vzťahoch. Podľa toho každý ťah na svetovej šachovnici bude mať dobre premyslený. Teraz chápem prečo tak brešú a vreštia že bol bývalým agentom KGB. Zrejme vedia že ich má dobre sčítaných a že dokiaľ je tam, nemôžu vodiť na povrázku nejakého naivku, ktorý sa prázdnymi rečičkami a s ich štedrými peniazmi šplhol do Moskvy z nejakej zapadnutej dedinky ovládanej im nakloneným oligarchom.
Nikto
a ostatným, aby si nemysleli, že Nemecko je tetka Merkel ..... http://klagemauer.tv/index.php?a=showportal&keyword=bildung&id=2365&auto...  
baloo
napríklad takého Schrödera práve teraz zvolili za člena predstavenstva Rosneft-u. Nemci podľa mňa tiež hrajú svoju hru a Angelika neni zrovna na vrchole popularity.
Le Bleu
si my to s tou Čínou nemaľujeme príliš na ružovo.
Le Bleu
Dosť pikoška. Keď sa už spomenuli ďalekovýchodné bojové umenia. Steven Seagal, známy bitkár, mizerný herec, ale zato prekvapivo dobrý hudobník, zástupca šerifa, sa kriticky vyjadril o stanovisku USA k situácii okolo Ukrajiny aj o informovaní médií. "I hear a lot of political rhetoric, I hear a lot of political spinning and I'm not, in America, hearing anything from the Russians at all. And that's not because they're not giving comments. I think that they're just not being heard." "On supposedly 'respectable' news channels they keep saying 'just like when Russia attacked Georgia.' Really? How about telling the truth?"
Le Bleu
a idem spať. http://www.bbc.com/news/uk-politics-26426969 The (britiš) government will not curb trade with Russia or close London's financial centre to Russians as part of any possible package of sanctions against Moscow, according to an official document. The document, which was photographed as a senior official carried it into a meeting in Downing Street, says that "the UK should not support for now trade sanctions or close London's financial centre to Russians", while it confirms that ministers are considering visa restrictions and travel bans on key Russian figures. It also says that ministers should "discourage any discussion (e.g. at Nato) of contingency military preparations." Dobrú noc.
Prasiatko
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR vyzýva Rusko, aby stiahlo svoje jednotky späť na základne a zdržalo sa zasahovania do vývoja na Ukrajine. "Akákoľvek ďalšia eskalácia napätia a pokračujúce porušovanie suverenity, teritoriálnej integrity a nezávislosti Ukrajiny budú predstavovať vážnu hrozbu pre medzinárodný mier a bezpečnosť," píše rezort diplomacie vo vyhlásení, ktoré poskytol jeho tlačový odbor.
s1
Usmievajúce sa sionistické prasa - znie to ako od Emy, ale nenechajme sa zmiasť, je to stále Dugin: Вот эту улыбающуюся сионистскую свинью (Коломойский), которую даже израильтяне (А. Эскин) называют "коричневым евреем" (по ассоцииции с одной мало приятной органической субстанцией), защищали на Майдане нео-наци из "правого сектора". Теперь хунта назначила обезьяну "губернатором" Днепропетровска. Я думаю последние сомнения, у кого они были, отпали. This smiling zionist pig (Kolomoyskiy) who is called by the jews (Avigdor Eskin) "brown jew" (not only because of his sponsorship for Right Sector but also and above all because of the similarity to some unpleasant organic substance of the same color) is appointed as "governor" of city Dnepropetrovsk by Kiev's junta. I think that all Maidan supporters among European nationalists should be ashamed… If someone had the doubts, there is no place for them any more. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=745070668836309
s1
¿Rusia? No concibo Europa sin Rusia. Pero lo siento, soy patriota español y nacionalista europeo… creo en España y en Europa; no solo quiero la amistad con Rusia, la quiero al lado de mi Patria, como quiero a mi lado a Alemania, a Francia, a Noruega… pero lo siento, la única geopolítica que defiendo es la de la Europa Unida en su diversidad y solidaria entre sus pueblos; quiero la Europa de los Valores europeos. No me interesan ni los rusófilos ni los rusófobos.Ahora bien, si la OTAN dispara una sola bala contra Rusia, que nadie me hable de que “ese conflicto no es el nuestro”, esa bala va dirigida contra Europa, y en ese caso se perfectamente donde esta mi bando: al lado de Rusia. Juan Antonio Llopart https://www.facebook.com/alexandr.dugin/posts/744831255526917  
Grigoriy
Povedzte, kolko ubohosti, sebaponizenia a slabosti by Rusi preukázali, kolkej zrady na pamiatke miliónov obetí ich historického boja proti svojim nepriateľom by sa dopustili, keby dovolili, aby v konečnom dosledku ilegalna ukrajinská junta cudzackej chamrade, ktora dnes uchvatila moc v Kyjeve, pozvala Americanov, aby si zriadili vojenskú námornú základňu v Sevastopole? Mozete si byt istí, že v skutocnosti o takúto vec ide. Keby sa taka vec stala, cely svet by si len v nemom uzase uvedomil svoju bezmocnost voči diabolskej sile usilujucej o zotrocenie ľudstva. Prave preto milióny ľudí na celom svete, ľudí, ktori si napriek nevidane zbesilej kampani na demonizaciu Ruska a Putina zachovali zdravý úsudok, fandia ruskému národu.

nové