Babráci

Po nešťastnom lete Malaysian Airlines z Kuala Lumpur do Pekingu, keď Boeing 777 podľa oficiálnej verzie záhadne zmizol, ďalší Boeing 777 Malaysian Airlines pri lete z Amsterdamu do Kuala Lumpur sa zrútil očividne. Let MH370 do Pekingu s najväčšou pravdepodobnosťou skončil zostrelením Američanmi v zápale vojenského cvičenia. Let MH17 mal podľa všetkého pokračovať. Pár ďalších kilometrov.

Z prvého článku na BBC je najzaujímavejšia táto časť:

"An aviation source in Moscow told Reuters the plane had been found burning on the ground in east Ukraine.

It had failed to enter Russian airspace, the source said."

Hej. Padlo mimo ruského územia - tam, kde na jeho zostrelenie má zbrane iba ukrajinská armáda. Porošenkovi silovici sú prosto babráci.

A taká pekná false flag operation to mala byť.

 

Pé es: Dnes vstúpil "fucktheEU" Nudelmanovej kyjevský Euromajdan do života ľudí, ktorí si mysleli, že sa ich táto vojna Západu proti Rusku netýka. Pár sekúnd do smrti im nezvýšil čas kontemplovať nad tým, že nudelmanovskí psychopati sa nezastavia pred ničím.

My, čo sme mali šťastie a na tomto lete sme sa nezúčastnili, môžeme sledovať, ako sa západná propaganda pokúsi našiť smrť 295 nevinných ľudí Rusku. Možno sa od smetiarskeho Mirečka Tódu dočítame, že malajský Boeing zostrelil Putin osobne.

Slívi Ikrijíňi!

Prasiatko

Veru kroch, som zvedavé, ako dlho to budú hádzať jeden na druhého. No a vraj zahynulo 280 cestujúcichh a 15 členov posádky. Tých mi je úprimne ľúto. No, ja si myslím, že taký interkontinentálny let stojí šialené prachy, a iste si to môžu dovoliť len milionári kvik. A každé nenormálne veľké bohatstvo pochádza z viac- či menej sofistikovanej krádeže! Že by tu niekoľko jednotlivcov práve dnes dostihol životný trest za zlo(činy) v súkromnej sfére?
No a je viac ako podivuhodné, že posledný rok padajú hlavne Malajsijské lietadlá. Náhoda, alebo účel, keďže táto krajina netancuje tak, ako sionisti pískajú? :O

s1
No, ja si myslím, že taký interkontinentálny let stojí šialené prachy, a iste si to môžu dovoliť len milionári kvik. A každé nenormálne veľké bohatstvo pochádza z viac- či menej sofistikovanej krádeže! Prasiatko, táto veta ma zarazila. Svedčí to o tvojej značnej... no povedzme hraničnosti. Ja ti dám čísla: - priemerný holandský plat podľa wiki v čistom je 2136e - pri počte pracovných dní 21 je to 101e na deň - spiatočná letenka zo Shiphoolu (Ams) do Kuala Lumpur na 1. až 8. sept stojí 599EUR - bežný Holanďan potrebuje 6 dní na to aby si mohol zaletieť. Pre porovnanie bežný Slovák potrebuje zhruba 18 dní (599/(683/21)), ciže mesiac, na podobný "výlet". Čo s toho vyplíva? Bežným obmedzencom sa na Slovensku byť neoplatí :) :)   A teraz k nehode: Praskla čiasi ruka iglou americký balónik, patriaci Malajzičanom, i nasratý sú teraz v Holandsku.
Ema

môžu posielať ďakovné listy hentej špeciálnej odrode ksukola (Daubentonia bruseliensis) a plechovému krížencovi húfnice a tanku.

http://www.european-council.europa.eu/media/1405299/140630_hvr_rasmussen...

Náhodný okoloidúci

Už dávno som si všimol jedno - Rusi sa počas vojen vyhýbali a vyhýbajú útokom na civilné ciele. Naopak, USA a ich poskokovia civilné ciele (školy, nemocnice, civilná infraštruktúra) veľmi ochotne bombardujú.

sword

Ano. Aj v srbii u.s. a koalicni piloti s radostou nalietavali na civilne ciele,najlepsie na most plny ludi vracajucich sa z cerkvi,na fabriky ,nemocnice a pod. Ti chuji v zivote cudzieho vojaka nevideli,zhora uz vobec,tak hadzali ,,naklad,, na vsetko co sa hybalo,resp. co im naprogramovali do ,,navigacie,,. Ukrajina je asi lepsie spracovany scenar,crta sa ,,lepsia vojna,,. .........Rusi sa civilnym cielom nikdy nevyhli,ak uz v minulosti vyrazili branit maticku Rus,zlizol si to kde kto,len oni vzdy museli,zato neoconov to bavi,fuj.

Stefan

Vďaka Ema za zaújmavú úvahu. Tu by som chcel doplniť, že je možné jak uskutočnený teroristický útok pod falošnou vlajkou, aby sa mohla zvaliť vína na protivníka( na očanov samostatnej nezávislej Novorossiji), ale napadá ma pri tejto príležitosti aj scenár ktorý bol použitý proti Sovietskemu Zväzu, keď protiletecká obrana zostrelila juhoKórejské lietadlo s civilistami na palube pri preniknutí do vzdušného priestoru ZSSR práve nad chulostivými vojenskymi objektmi polostrova Sachalin. Len tak údajne náhodou. Tu sa mala urobiť už zo strany medzinárodného spoločenstva tá vec, ku ktorej hneď a s nadšením pristupovali demokrati na "ochranu civilného obyvateľstva pred krutosťou ich vládcov" v Iraku, Juhoslávii, v Líbii... A to na čo demokrati akosi "zabudli" je vyhlásenie bezletovej zóny nad územím slobodnej, nezávislej Novorossiji, aby Ukrajinské vraždiace komandá nemohli prevádzať na jej území genocídu a etnické čistky vyvolávajúce humanitnú katastrófu(dovolil som si použiť propagandistický slovník naších demokratov - politrukov, ktorým básnili okolo vojny v Juhoslávii). Prekvapujúce je, že pan Petr Hájek ktorý predpovedal na svojích stránkach http://protiproud.parlamentnilisty.cz/ zneužitie malajzijského lietadla na nejakú provokáciu proti Russku, či Íránu, teraz sa k tejto udalosti nevyjadril. Dôvod k tomu môže mať pravdepodobne ten, že to sa týkalo vtedy zmiznutého lietadla. Cestujúci z Malajzie majú holt tú smolu, že ich smrť ustavične ktosi zneužíva pre svoje vyššie politické ciele.

s1
Pišta, nože pohľadaj tú Hájekovu predpoveť, a hoď sme odkaz. Zaujíma ma to.
Stefan

Ďakujem za odpoveď. Mne to pripadá tak, že v tom článku sa predpokladajú provokácie voči Íránu, alebo Russku v trochu v inakšej súvislosti, keďže sa jednalo o jedno ďalšie malajzijské lietadlo ktoré im akosi "náhodou zmizlo". To už bolo relatívne "dávno". Preto tak aj pristupujem k tomu článku. Preto si až tak nevšímam odlišný scenár predpokladaných provokácií, ale ma zaráža vôbec skutočnosť, že ktosi vôbec vtedy predpokladal nejakú zamýšľanú provokáciu s malajzijským lietadlom voči Russku. Je to tento článok: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/904-zmizel... .

vp

Hájeka nemám, ale tu je niečo od Lagardeovej:
http://www.youtube.com/watch?v=QYmViPTndxw

Autorom videa vychádza 20.07.2014, ale ani 17.07.2014 nie je úplne mimo :)

A toto som našiel na nete:

Veštkyňa Pýtia v Delfách na hore Parnas predpovedala budúcnosť (prednostne tým, ktorí dobre zaplatili..☼). Bola v určitom hypnotickom vytržení (v určitom vopred preddefinovanom drogovom ošiali) a nezmyselne niečo bľabotala, čo vykladalo niekoľko žrecov, ktorí boli okolo nej a striehli na každý jej pohyb a slovný prejav. Tí potom vyložili danému štedrému donorovi jeho veštbu do budúcnosti.
Prišiel sa Orákula spýtať na veštbu do budúcnosti aj kráľ Lýdie Kroisos, ktorý mal zálusk na Perzskú ríšu.
A dostal veštbu – „Ak prekročíš rieku Halys, zničíš veľkú ríšu“.
Kroisos posmelený veštbou prepadol Perzskú ríšu a zničil veľkú ríšu - smola, že svoju...☼
Takto už pred stáročiami bolo riadené globálne ľudstvo podľa schémy prediktor (veštec, prorok) a korektor (ak sa niečo neúplne vydarí, tak sa to koriguje inými "Kroisosmi"). Pochopiteľne vykladači vešdieb pýtii (starostlivo vyberané nepoškvrnené mladé dievčatká z obyčajne roľníckych rodín, ktoré boli schopné prijímať intuitívne informácie od Tvorcu Vesmíru) boli zaškolení žreci, ktorí absolvovali odbornú prípravu v egyptských Domoch života - zavätenci kultu boha Amon-Ra.
Odtiaľ je prenesené aj záverečné slovíčko "kresťanských" modlitieb - Ame(o)n.
Tým sa nabíja energetický potenciál dnešných skutočných Globálnych vládcov na Zemi = potomkov kultu Amen-Ra!

V realite teda elita, cez svoju sieť zasvätených žrecov (kňazov) realizovala svoju politiku s vopred vysokopravdepodobnou projekciou budúcich dejov.
Chceli zničiť ríšu Kroisosa tak mu poskytol proroctvo-veštbu. Pravdivú!!!
Že si to kráľ zle vysvetlil je chyba jeho osobnej morálky!

Prenesme sa do reality dneška.
Čo si myslíte, že nahradilo Delfské orákulum v dnešnom svete?
Ako vnímať "veštby" Sorosa, Kissingera, Brzezinskeho(Lagarde) ai., ako blízkych žrecov elity?
Ako vnímate projekciu masMédei na voľbu nového pápeža pseudokatolíckej cirkvi ?
Čierneho p-rezidenta sa v USA podarilo plne etablovať, čo je v "bielej" rasistickej Amerike veľký úspech Globálnych Tvorcov...☼
Čierneho alebo latinoameričana - pápeža dnes Médea permanentne projektuje a kardináli ani nevedia, čí sú ...☼

Ema

Экс-главком ВВС РФ Владимир Михайлов считает, что провокаторы планировали, что самолет упадет на территории России, но он не долетел.

РИА Новости http://ria.ru/world/20140719/1016713036.html#ixzz37w3lsheQ

Po ukrajinských vojenských provokáciách na teritóriu Ruskej federácie - 1 zavraždený civilista, viacero ľudí zranených - mala kyjevská nacistická zberba pripravenú báchorku, že lietadlo zvesili ruskí vojaci.
Popri všetkej hrôze udalostí na Ukrajine je zábavné, že západné korporátne média používajú vo svojej ťažkotonážnej propagande scenár, ako keby lietadlo naozaj padlo na územie RF. Centrála vojnovej propagandy im nestihla prepísať noty.

nové