Abschiebeknast

V Nemecku už údajne platí, že invázisti nemajú možnosť dostať sa do krajiny legálne. Teraz sa chystá vláda zostriť podmienky, podľa ktorých sa udeľuje právo na zotrvanie v krajine a k tomu zároven mieni rozšíriť možnosti vyhostenia.

Abschiebeknast [ab-šíbe-knast] je zariadenie, ktorého meno si treba zapamätať. Je to zariadenie pre tých, ktorí nemajú právo na pobyt v Nemeckej spolkovej republike. Zadržanie v ňom je u imigrantov dané niektorým z týchto dôvodov:

- falošné alebo neúplné údaje poskytnuté úradom

- chýbajúci pas

- platenie pašerákom za príchod do krajiny

- príchod do krajiny mimo hraničnú kontrolu, čiže ilegálne

Podľa tzv. Dublinského dohovoru musia imigranti požiadať o azyl v tej krajine EÚ, do ktorej ako prvej vstúpia. Ak napriek tomu odídu do Nemecka, budú, podľa nariadení vlády, okamžite internovaní.

Ako hovoria Nemci: Es geht doch  (zmysel prekladu: Keď sa chce, tak sa dá).

A rovnako to platí pre celú Európu. Teraz je už nepochybné, že Európa si musí vybaviť priestor na internáciu inváznych spupín niekde v Afrike, najlepšie zrejme v Líbyi. A tam všetkých ilegálov odsúvať. Všetci tí ľudia, ktorí nemajú overenú totožnosť, musia byť odvezení do Afriky. Všetci, bez ohľadu na to, kedy vstúpili na európsku pôdu. A bez ohľadu na rasu - teda aj Aziatov, Indov, Juhoameričanov ... všetkých ilegálov rovnako do demokratického afrického domova.

 

Toto nie je neprekonateľný medzinárodný problém, toto Európa dokáže presadiť. Problém je to interný, problém robia len domáci ľudia, ktorí buď nechápu, aká je masová invázia cudzích etník objektívne nebezpečenstvo pre európsku spoločnosť a kultúru, alebo sú platení  a manipulovaní z USA. Toto sú jediné dva brzdiace faktory, s ktorými máme do činenia - hlúposť a zlomyselnosť (oboje veľmi jemne vyjadrené).

 

V každom prípade - aj po celkom čerstvých skúsenostiach s násilnými vzburami imigrantov v Maďarsku - je načase nejaký Abschiebeknast zriadiť aj na Slovensku.

Niektorí navrhujú, že ich treba odlifrovať na Ukrajinu, nech tamojší naivisti spoznajú, ako vyzerá demokracia - ja si ale myslím, že táto dráma už nedáva priestor na žartovanie.

 

zdroj Spiegel
 

baloo

včera...

https://www.youtube.com/watch?v=pMJ7dJFDYa4

Nie, to už nie je Calais, ani južné Taliansko...

Truhlík

Rozumel som - kurvábo, fene, kurváňok a som plne informovaný o tom čo sa tam dialo. Je to horšie ako keď ti cigán povie - Dobré ráno sused.

Ema

Bavorské gymnázium Wilhelma Diessa nariadilo študentkám obliekať sa - vo svojom vlastnom záujme - čo najmenej vyzývavo, pretože hneď vedľa školy ráčil štát zriadiť utečenecký láger s moslimami. Blúzečky a minisukne by mohli viesť k "nedorozumeniu".

http://rt.com/news/270214-bavaria-muslim-school-clothes/

No kdesi v Dolnom Sasku matka ročného dieťaťa vytasila kapsacínový sprej na tlupu spratkov vo veku 11 až 15 rokov, ktorí neboli ochotní prestať s futbalom ohrozujúcim jej dieťa. Nemecké diskusie sú extrémne korektné, a tak sa nedozvieme, či boli nositeľmi multikulturalizmu všetci účastníci incidentu, alebo len hráči futbalu. Každopádne je hodné pozornosti, že v nemeckom mestečku musí nosiť mater vo vrecku sprej na obranu seba a dieťaťa.

Náhodný okoloidúci

Stačí si všimnúť, že počerní väčšinou chodievajú v skupinách, zatiaľ čo bieli sa skupínkujú oveľa menej, a preto sú aj ľahšie napadnuteľní a zraniteľní. Asi sa musíme naučiť chodiť po ulici v početných skupinách. Aj zmiešaných.

Ozaj, Ema, pred pár týždňami si sa chystala začať cvičiť nejakú tú sebaobranu. Ako pokračuješ?

Ema

tento typ náradia kultúrne obohatí ulice.
Pozrela som si dokumentárne filmy o príprave členov elitných čínskych bezpečnostných agentúr a o zbere cukrovej trstiny.

Náhodný okoloidúci

A keď to budeš mať dostatočne napozerané, otvoríš si kurz teoretickej práce s mačetou pre pitvorníkov... samozrejme, reč je o zbere cukrovej trstiny...

Ema

Kurz práce s mačetou - obdoba kurzu práce s... napr. MS Excel, i praktickej, samozrejme - to hej, to môže byť.

Celý tento systém ľudí debilizuje, aby sa neboli schopní brániť ani len voči priamemu fyzickému útoku.

Dnešné deti na základných školách, ktoré budú čeliť vlnám násilia od expanzných hord z Afriky, sú bezbranné teliatka. Ani len formálnu brannú výchovu nemajú. Keď sa to pár osvietených riaditeľov škôl pokúša napraviť napríklad spoluprácou so Slovenskými brancami, je z toho mediálneho škrekotu v Podkarpatí - som si práve prečítala - ako keby spáchali ťažký zločin, priamo ohrozujúci slobodu a demokraciu európskeho typu. Amerického nie, lebo to by už od materskej školy strieľali jak Barteková.

Náhodný okoloidúci

Priemerný našinec sa nedokáže ubrániť ani len útoku relatívne "civilizovaných" a riedidlom a chľastom zdegenerovaných "mladíkov" a "osadníkov", ako potom môže odolať prípadnému útoku oveľa drsnejších "mladíkov" z južnejších končín planéty?
Takže točíme sa dokola, nie je slušné citovať seba samého, ale tému našej a ich telesnej zdatnosti som tu už raz nadhodil:
http://nadhlad.com/comment/11295#comment-11295.

V takej democratickej Canade údajne majú športovci trénovaní v bojových športoch zakázané použiť bojové umenie na vlastnú sebaobranu a musia volať policajtov. Inak im hrozí trestné stíhanie. Myslím, že som to kedysi dávno čítal na Zvedavcovi.

Ale je fakt, že v našich končinách má historickú tradíciu skôr boj šabľami, mečmi, kordmi, valaškami, prípadne halapartňami a kopijami, a potom strelnými zbraňami na diaľku, či už ide o luk, kušu alebo neskôr "horúce" zbrane. Bez zbrane možno nanajvýš tak niečo na spôsob dedinskej krčmovej bitky päsťami alebo v grécko-rímskom štýle dostať súpera na lopatky. Viac by o tom ale vedeli napísať tí, čo sa tomu venujú.

Náhodný okoloidúci

Ema, toto by sa Ti mohlo páčiť ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=dgN9LlgZIXg

Pod týmto videom
https://www.youtube.com/watch?v=lusUJn6U-IA
je dobrý komentár:
В Японии,в одной из газет была опубликована одна старая легенда об оффициальном(быть может не единственном) случае столкновения черкесов(черных демонов как их называли японцы после того случая),с войнами-самураями. Говорят,перед боем предводитель самураев произнес следующие слова:"Мы самураи - воины востока,это наша земля,мы погибнем за нее, и мы ищем славную смерть на поле брани."В ответ предводитель черкесов мягко ответил:"Мы Черкесы,пришли с запада,и мы дадим тебе то,что ты искал...."После боя самураи скажут "Это были великие войны.Они сражались так,как будто нас было 50 человек,а их 400,хотя все было ровно наоборот." В живых осталось лишь 127 самураев: )Масахиса Ябумото,японский журналист.

1488

Šabličkári sa pobili s japoncami a potom išli strážiť židov, no pekne.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Izrael%C5%A1t%C3%AD_%C4%8Cerkesov%C3%A9

Buheh

Áno, treba chodiť v skupinkách a v rukách mať palice, kamene a reťaze. Každý občan nech sa dohodne so susedmi ohľadne denného režimu. Trénovať treba na menejcenných gangoch, napríklad dôchodkýň.

Ozaj, nemáte niekto na predaj bejzbalku? Môže byť aj použitá.

baloo

porisko z krompáča dostať všade

Náhodný okoloidúci

Presnejšie na leva-nete, v dnešnej diskusii:

Hordy nadržených tmavých jinochů, nabitých testosteronem, budou povinně vysazovány na plážích Evropského svazu. Bez žen ovšemže. Místní, jako sníh bílé děvy, v nich ihned spatří pradávný archetyp opravdového muže. Nu pohleďme na tyto přenádherné samce: mocné vypracované svaly, vystouplé lícní kosti, dopředu lehce čumákovitě vysunutá čelist, výrazné čelo, krátký robustní krk, velmi vyvinutá pánev s údy, dokonale rovná páteř. Dlouhé ruce, díky kterým tak snadno vítězí v boxingu a košíkové. Pravda, občas utrpí i drtivou porážku. Ale to jen proto, že mozkovna je o desetinu menší, v časovém měřítku je to pouhých 200 milénií zpoždění. Ale to přeci není tak mnoho! Vždyť pro evoluci je to jen okamžik, mrknutí, které se za 200 tisíc let dá hravě napravit. Nádherné, jako perly bílé zuby, široké chřípí, veliké kulaté očnice. Buďme upřímní a nebojme se to konečně přiznat: nově příchozí zdědili po svých předcích nádherné zvířecí rysy. Dokonalá přechodová rasa někde mezi homo erectus a homo sapiens europaeus album.
"Jak překrásně jsou tito samci rostlí a statní!" povzdechne si nejedna lepá panna. Když tu náhle projede jako nůž jejím křehkým růžovolícím tělem nezvládnutelný pocit vášně. Právě se v ní totiž probudily léta dřímající atavistické instinkty. Vytryskly nečekaně, přímo z duše, jako sopka. Neovládá se, ztrácí nad sebou kontrolu, šílí. Její tělo se zběsile třese, nedokáže se bránit. Má jedinou nespoutanou touhu - podlehnout té úžasné zvířecí kráse, která se k ní neúprosně blíží.

http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/japonky-sili-kvuli-pohlednemu-goril...

Ľubov

Dám to sem,možno niekto o tom nevie ešte : http://www.konzervativnyvyber.sk/policia-sa-chysta-na-kotlebovcov/6723/

Zajtra v Žiline o 12 stej na námestí. Budú pokračovať aj v Nitre aj v Bystrici.Dík,že si odstránil toho perverzáka,pôsobilo to depresívne .

nové