V base mali skončiť oni, nie my

To, že na Slovensku prešiel stav do "vojny policajtov",  teda skôr do vojny gangov, je fakt. Viacerí ľudia zomreli, zväčša spáchali samovraždu. 

Celú túto lavínu spustil prakticky iste cielene a zámerne nemenovaný trnavský blázon. Ten so svojím spoločníkom z mimozákonnej Čeky zostavili skupinu udavačov, prokurátorov a sudcov. A boľševická revolúcia sa rozbehla.

Dôvod?

Iste, sú to americké záujmy, potreba nastoliť ťažko proamerickú vládu, ktorá bude nakupovať šrotové zbrane za milióny. Ale záujmy sú tu aj čiste osobné - dotyční ľudia sú zločinci, a to nielen v spreneverovaní miliónov Eur a daňových podvodoch, nielen v zabíjaní na cestách, ale aj zabíjaní inde (kauza Gaulíder stále čaká, Lučanský a Kuciak detto). Aby neskončili tam, kde patria, vytiahli kolty a vrhli Slovensko do stavu bezprávia.

Ale aj keď treba opakovať, čo ich motivuje, treba aj vyvsetliť, s akou úbohou spodinou máme dočinenia. Ale lepšie, než siahodlhé opisy, je toto naozaj vydarené videjko (zrejme zo strany Smer). Dávam ho sem ako osobné ocenenie tohto druhu práce. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=850636232192446&id=133590787...


Bolo nás jedenásť, už je nás len desať

Všetci ľudia vravia, že nás budú vešať

 

Text pesničky od Lasicu treba mierne poopraviť - bolo ich desať na stretnutí v pivnici SIS, a už ich je len deveť. Mafia v polícii dnes zatkla jedného z desiatich Adriána Szabóa, šéfa policajnej inšpekcie.

Ja viem, preháňam, vešať ich nebudú - a ak, tak iba na tepláky. Dnes sa hlavne striela - je to rýchlejšie a čisté, odporúčam. Aj deveť z desiatich anglosionistických revolucionárov tiež odporúča - tu je ich zoznam, aby sme nezabudli (účastníci schôdzky v SS pivnici - oprava, SIS pivnici) :

prezidentka Zuzana Čaputová,

predseda vlády Eduard Heger,

predseda parlamentu Boris Kollár,

generálny prokurátor Maroš Žilinka,

špeciálny prokurátor Daniel Lipšic,

minister vnútra Roman Mikulec,

ministerka spravodlivosti Mária Kolíková,

nový šéf SIS Michal Aláč,

policajný prezident Peter Kovařík

a momentálne už zatknutý šéf inšpekcie ministerstva vnútra Adrián Szabó


Treba pripomenúť, že tu nejde o žiaden boj dobra so zlom, že obe skupiny sú zlé. A navyše, podobne ako v diele Desať malých černoškov od Agathy Christie, aj tu je zrejme hlavný vrah skrytý v desiatke tých, čo sú obeťami a nepriedyšne uzavrení v jednej miestnosti. Hrá sa tiež na obeť, ako to oni už majú obľúbené v ich stratégii boja. 

A viete, ako končí spomínaná odrhovačka o desiatich odsúdených?

Bolo nás jedenásť, už nás je len desať.
Pôjdeme sa pozrieť keď ho budú vešať.
 

 
ilusion

To je pocit, keď dlhoroční bojovníci proti konšpiračným teóriám sa stretnú za zatvorenými dverami v SIS a kujú tam pikle :)

Roland Edvardsen

Inak ten Matovič je stály akýsi zalezený. Odmieta chodiť aj do diskusií. On sa prečo nezúčastnil seansi v SIS bukri, haha? A ten Heger, to je ďalšia obrovská tragédia slovenskej politiky. Fakt mužské dvojča Remišovej, čiže inak povedané neschopný tupec iritujúco opakujúci dookola nabifľované klišé frázy. Mne príde odpornejší ako Čaputa a Matel dokopy, popravde.

nové