Dnešná porcia terorizmu: mačetou rozsekaná tehotná žena

Sýrsky "žiadatel o azyl" dnes zabil v mestečku Reutlingen (juhozápad Nemecka) tehotnú ženu, ďalšie dve osoby zranil. 

Súhlasim s oficiálnym vyjadrením úradov, že sa nejedná o terorizmus. Jasné, že nie, je to len bežný prejav  semitskej rasovej nenávisti a ich chorobnej necitlivosti voči životu belochov.
 
Ďalšiemu vraždeniu zabránil nejaký pohotový občan, ktorý zrazil vraha svojím autom. Polícia totiž, ako vždy, prišla na miesto činu oveľa neskôr. Vrah ale prežil a má zaručené všetky ľudské práva.
 
Túto rasu naťahala Merkelka a dobrosráči do Európy, aby tu vraždili európske tehotné ženy.
reutlingen
Ako sa ale vyjadril teológ Havran:
"Atentáty z Nice, Paríža a iných európskych miest sú dôkazom životaschopnosti kozmopolitnej kultúry a európskej identity". 
Takže toto je tá ich kozmopolitná kultúra, ktorú toľko chceli. Toto sú tie dôkazy jej životaschopnosti. Kozmopolitná nekultúra žije, len bieli ľudia sú franforcovaní na kašu, vrátane tehotných žien. Len sa čudujem, akým právom má verejnoprávna televízia RTVS zmluvy s týmto prasaťom, ktoré zahovára a v podstate obhajuje tieto zločiny
 
havran michal
 
buko

dajte tam tu fotku v plnom zabere, ma v sebe akusi symboliku a snad aj prislub nadeje do buducna..aj ked zatial sa zmraka.. musi to raz skoncit.

Aby som parafrazoval Churchilla:

We shall go on to the end. We shall fight in France, we shall fight on the seas and oceans, we shall fight with growing confidence and growing strength in the air, we shall defend our Europe, whatever the cost may be. We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender

http://www.breitbart.com/london/2016/07/24/syrian-refugee-machetes-woman-to-death-injures-two-more-in-germany/

 

Norman

ale neodpovedá, bohužial, realite.
A neodpovedá, bohužal, ani ideálu, lebo ten tvor na zemi stále žije.
Necháme ju preto takto, ako tvoj príspevok, ok?

Výhradnejšie námietky mám voči zasraným citátom tej svine Churchila.
Bol to drbnutý zločinec a jeho žvásty boli prázdne kecy. Ako vieme, Briti nebojovali na uliciach a plážach - len sprosto bombardovali. Churchil je symbolom oklamania bielych takými sionistickými bastardami, ako bol on. Nik tu nebude Churchila vyzdvihiovať - TU SVINU NIE.

Porozumel si?

buko

k Churchillovi - neviem kde pisem o vyzdvihovani - slo o parafrazu jeho citatu. Ak mas lepsi co sa hodi - sem s nim.

Ano, Briti nebojovali na uliciach proti nemeckej invazii, pretoze Hitler miesto toho poslal na samovrazednu misiu Heeresgruppe Mitte pokorit sire stepy vychodu, to predsa vsetci vieme.
Bez ohladu na tvoje subjektivne hodnotenie a jeho realnu zodpovednost co sa tyka vojnovych zlocinov spojencov pri (naozaj zbabelom) bombardovani nemeckych miest na sklonku vojny, pokial ide o jeho retoricke schopnosti, vystihnut, formulovat a podat myslienku a pretvorit ju v cin, v tomto je len par historickych osobnosti, co sa mu v kontexte 20. storocia vyrovna, bez vyzdvihovania.
Ale kedze tvoj dom- tvoje pravidla, Churchila tu uz spominat nebudem ;)

Norman

som rád, že ma chápeš. Aj aj teba chápem.

Áno, je iba zopár osobností, ktorých výroky by boli pol storočia tak umelo adorované, ako výroky WC. Vyrovná sa tomu horko-ťažko napríklad umelá adorácia Lenina večne živého, kult osobnosti Stalina a podobné extrémy ťažkej totality.
My sa tu snažíme presadzovať vážne hodnoty a určitú úroveň, pod ktorú zásadne nepôjdeme. Zvlášť nie teraz, keď treba ukazovať, kto je kto. Zo živých aj mrtvych.