Ešte včera to bol nacizmus

Ešte včera to bol rasizmus, xenofóbia, nacizmus. Dnes už aj najfucking demokratický pravdoláskarský šerbel zvaný Nevidieteľný pes uverejňuje zistenia, že táto politika, ktorá je vnútená Západu, je absolútne drbnutá a do steny sa fatálne narazí za pár minút - ak sa už nenarazilo.

Samozrejme, nesebakritický idiot, ktorý tam napísal o empiricky zažitej katastrofe vo Švédsku, si nedokáže priznať pravdu, ale difunduje ju na nejakých "ľavičiarov" a na "štát", proste hľadá vo svojom typickom dementnom podjebávacom mozočku, ako by to len usporiadal bez priznania, že jeho malomestská telatovitosť bola vždy falošná a vadná.

Zato keď už psík otvoril rypáčik, kvičať neprestáva, sťažovanie ide havloidnému čecháčkovi vždy dobre, aj keď je roky emigrovaný. Len si treba dať pozor a nadávať len na negramotných agresívnych moslimov a nespomínať ich ako rasu, a hlavne za žiadnu cenu nespomenúť žida, alebo ešte horšie, sionizmus v jeho anglo-americkej verzii.

Nemienim tu Psa rozoberať - prečítajte si to sami - chcel som len jasne ukázať všetkým, ktorí si ešte náhodou myslia, že myšlienky tu na Nadhľade prezentované sú azda "extrémistické", že sa už aj oficiáľne hľboko mýlia. Naše myšlienky boli vždy tie správne, boli naopak presne v strede, ale dnes sa stávajú aj mainstreamom. To my sme stredná umiernená a najbezpečnejšia cesta a tamtí "kapitalisti a komunisti" sú len extrémistická jedovatá burina.

Skutočne, neobávam sa o budúcnosť našich myšlienok a ideálov, tie sú nezničiteľné - obávam sa naopak znechutenia zo všetkch tamtých obracačov kabátov, toho, že ich počet a ich tuposť nové zmeny zas priveľmi zdeformujú.

Neobávam sa, že nedôjde ku zmenám, obávam sa, že zmien bude zas, ako pri rozpade komunizmu, neúmerne viac, ako inteligencie.

V každom prípade sledujte, ako sa to povezie. Nie my to začneme - oni sa začnú ako ceľkom viditeľní psi medzi sebou ruvať a sekať. Ani nebude treba moc zasahovať, len pre istotu mať radšej nejakú tú virtuálnu gulovnicu po ruke, ak by sa predsa len nejaký psí bastard príliš priblížil.

 

 
jery

Zobudení v realite budú snáď pribúdať. Ako tento z Litvy, пересмотрел свои взгляды a myslí si, že žijeme v okupácii svojich ilúzií, ktoré s realitou nemajú nič spoločné.

Predvčerom "slávila" Litva svoju "slobodu". Jerevanský geopolit. klub uskutočnil skype rozhovor s novinárom, politickým aktivistom, jedným zo zakladateľov nezávislej Litvy Rolandasom Paulauskasom (podpísal Akt nezávislosti v 1990-tom):

https://www.youtube.com/watch?v=O-YK4PlCQ50

Arména, ktorý kladie otzky nepočuť celkom dobre, ale Paulaskas hovorí zrozumiteľne a ľahšou ruštinou.
- Nezávislosť - zostala zástava a hymna, to ešte môžeme mať, nemáme zákony, lebo európske sú nadradené, rovnako ako colné poplatky. Litva je strácajúca sa strana, za chvíľu zmizneme z mapy. Zmizol trh, zmizol priemysel.
- EU- Prezidenta EU nikto nevyberá, komisárov nikto nevyberá, parlament nemá zákonodarnú iniciatívu. EU sa neriadi demokratickým poriadkom. Vidím to tak, že buď zanikne 28 štátov a zostane EU, alebo sa zachráni 28 štátov zmizne EU.
- Rušenie tradičných vzťahov - gender už v škôlkach, množstvo detí odobratých Litovcom v Nórsku, primitizované školstvo. Teraz chcú prijať nariadenie, že dieťa do 12-14 rokov nemôže ostať samo. Čo z neho vyrastie? Ja som v 10-tich chodil v noci loviť ryby..... Deti majú len práva, ako z nich vyrastie človek, ktorý bude musieť niesť zodpovednosť?

- Nemyslím si, že nás oklamali, ale my sme sa sami oklamali. Za železnou oponou sme o svete vedeli málo. Snívali sme, fantazírovali a vymýšľali rozprávky, o tom ako by sme chceli žiť a to sme potom projektovali na Západ. A ešte keď hovoríme Západ, nemáme na mysli Španielsko, Taliansko, ale Švajčiarsko a tie bohatšie štáty.
Dnešná Ukrajina si ničí svoj štát kvôli rovnakej rozprávke, oddelenej od života. Veď
asociácia nie je prijatie, nikto ich v EU nechce, ale to si oni nepriznajú.
- Časť ľudí už začína vidieť realitu v Nemecku, Francúzsku, v Londýne. Musí sa prebudiť kritické množstvo ľudí, inak nás čakajú ťažké časy.

Buheh

Na Kose (https://vlkovobloguje.wordpress.com) som našiel zaujímavú linku na rozsiahly prieskum verejnej mienky, ktorý v januári 2015 na Kryme robila agentúra GFK. Komu sa nechce trápiť sa s detailami a azbukou, stačí vedieť, že táto renomovaná západná firma dospela k jednoznačným záverom: drvivá väčšina Krymčanov súhlasí s tým čo sa stalo, ako sa to stalo, a sú šťastní, že je Krym opäť ruský.

http://www.gfk.com/ua/documents/presentation/gfk_report_freecrimea.pdf

jery

Prieskum robila spoločnosť GfK, za podpory Canada Fund for Local Initiatives pre projekt Free Crimea.

Graf na str.7 buhehom uvedeného dokumentu:
82% krymskej populácie plne podporuje pripojenie k Rusku

11% krymskej populácie Prevažne podporuje pripojenie k Rusku

2% plne nepodporujú podporuje pripojenie k Rusku

2% prevažne nepodporujú podporuje pripojenie k Rusku

3% nevedia

Za iniciatívou Ukrajincov stojí jeden (alebo všetci piati?) krymský Tatár, odíduvší z Krymu. Tatári, ktorí zostali na Kryme, nedávno vyšli s požiadavkou na ruských zákonodarcov pre nezákonné a protiústavné pripojenie Krymu k UA Nikitom Chruščovom.

Norman

Vraj sú aj ľudské práva už prekonané. Zbytočný nezmyseľný koncept. To talmudistickým kreténom trvalo, kým permutáciou došli na túto múdrosť - určite si za to udelia aspoň dve nobelove ceny za filozofiu a jednu za mier.
Do archívu dávam rozhovor s Abrahímom Khanom - pozor, o ňom sa na Jetotaku vyjadrili:
"Nepoznám skromnejšieho a úprimnejšieho človeka, ktorý by tak kriticky voči sebe (a tak ústretovo voči iným) vymedzoval svoj vlastný priestor"
http://www.jetotak.sk/autonomna-zona/rahim-h-khan-ludske-prava-sa-mozu-s...

Ako vzdychol neraz nejeden anonymný človek na webe: "Som tu za trest?" :)
Alebo je ich len zopár, čo to tak vidia?
V každom prípade, ste svedkami rozpadu aj tých najzákladnejších konceptv súčasnej ideológie. Od teraz je možné čakať čokoľvek.)

qedstar

Slabota, Normi, pretože tých prebudených stále nie je veľa. Nič sa nedeje a štve ma to. Neviem, čo s tým. Čakať? Písať? Pracovať ako motrok s nádejou a vyhliadkou es kommt der Tag? Okrádajú ma, deň čo deň. Je zo mňa stále menej a menej; až tak málo, že ma už nikdy nikto nevyplatí. A čo teraz? Strácať [i]ešte[/i] viac aby som mohol potom získať aspoň niečo? Neúnosné, pozerať sa na tie šťastné xichty všade navôkol, keď ja som stále na negatívnej strane výplatného lístku. Občas mám chuť pridrbať jednému z tých xichtov. Len tak, aby sa nepovedalo.

Norman

Mohol si sa narodiť na Jupiteri a tam sú sírovodíkové dažde. Toto je ešte dobré.

Norman

Stali sme sa menšinou, chceme svoje práva- Staroslováci
Nedávno uskutočnené referendum o rodine nám ukázalo ľahostajnosť a apatiu väčšiny moderných Slovákov, ktorí evidentne stratili schopnosť a ochotu rozhodovať o vlastnej budúcnosti. Akčná skupina VZDOR Slovensko z tohto dôvodu rozbieha špeciálny projekt protisystémového odporu nazvaný „Stali sme sa menšinou, chceme svoje práva“, ktorého prvoradým cieľom je odpor proti diskriminácii a genocíde slovenského národa. S ohľadom na aktuálny katastrofálny vývoj, sme sa rozhodli vyhlásiť za novú národnostnú menšinu tzv. Staroslovákov, aby sme tak v súlade so Všeobecnou deklaráciou ľudských práv, Chartou základných práv Európskej únie, ale aj Rámcovým dohovorom Rady Európy na ochranu národnostných menšín zefektívnili náš boj za pôvodných príslušníkov slovenského národa. Vychádzajúc z tradícii Veľkomoravskej ríše a národnooslobodzovacieho boja významných osobností slovenskej histórie nekompromisne odmietame súčasnú dekadenciu európskej spoločnosti, ktorej výsledkom je tiež šírenie nechutnej LGBT ideológie. V súlade s Čl.34 Ústavy SR chceme príslušníkom staroslovenskej menšiny umožniť rozvíjať vlastnú kultúru, právo rozširovať a prijímať informácie, združovať sa v národnostných združeniach, ale najmä zakladať a udržiavať vzdelávacie a kultúrne inštitúcie. Zároveň chceme ako občania patriaci k národnostnej menšine využiť svoje právo zúčastňovať sa na riešení vecí týkajúcich sa národnostných menšín a etnických skupín. V našom záujme je po vzore príslušníkov cigánskej menšiny, získavať pre Staroslovákov rôzne sociálne výhody, najmä pozemky a materiál na svojpomocnú výstavbu nových obydlí. Zároveň sa ako menšina budeme uchádzať o získanie priestoru vo verejnoprávnych médiách, štátne príspevky a dotácie so zameraním na rozvoj vlastnej kultúry a uchovanie tradícií.
https://www.facebook.com/events/332834273590385/?ref_newsfeed_story_type...

Ľubov

Dnes je už zas všetko inak ,ako včera,vláda schválila viete čo,takže Norman,mal si vo všetkom pravdu(že nie je čas na bukolické scénky).Myslím,že nám ostáva tak 50 rokov a bude to nezvratné. Opice sú prefíkané a majú početnú prevahu.To je východisko,o ktorom sa nedá polemizovať.Ale stále sú to iba opice.Vzdor sledujem už dva roky,boli aj na SV,toto je geniálny nápad. Podporme ich.

Tu je malá ukážka ich činnosti,pripomína mi to Mysli globálne ,konaj lokálne :
Pred 4 mesiacmi sme písali, že sme vybavili prácu pre otca 6 detí. Zabezpečili sme mu aj pracovnú obuv s oceľovou špicou, ktorú potreboval pre výkon svojho nového povolania plus fotky na preukazy. Dnes je celá rodina šťastná a otec poctivo chodí do práce,kde si ho nevedia vynachváliť a nám ďakuje za prejavenú dôveru a šancu. Za 4 mesiace si kúpili do domácnosti novú práčku a deťom kvôli škole a úlohám počítač s internetom a iné užitočné veci. Preto dnes nemôže nikto povedať na pána Jána Chupeka, že je lajdák! Príkladne sa stará o svoju početnú rodinu! Kde je vôľa, tam je cesta! Vzdor!