Konflikty a konflikty

Konflikty a konflikty

Tak, ako klesajú akcie facebooku, tak upadá aj predstava komandujúcich vrstiev tohto sveta o tom, ako im elektronizácia pomôže dosiahnuť totálnu kontrolu. Nie že by na webe nebolo všetko, ale v tých gigagoogloch sračiek to tam nenájdu ani inteligentné roboty.

Napríklad nik nemôže povedať že vie, aké štruktúry vznikajú práve v týchto časoch v mysliach podtatranskej populácie.

A keďže sluhovia komandujúcich nevedia, uspávajú sa predstavou, že nič také nie je. A ak je, je to len pena, drobná vrstva horúcich bubliniek, nepodstatná a málo objemná.

Ako keď sa pozeráte na hrniec prikrytý pokrievkou ohrievaný na ohni - nevidíte, čo v ňom je, a penu, ktorá už pokrievku nadvihuje, označíte za nepodstatnú maličkosť o ničom nesvedčiacu. Zopár bubliniek ... čo tam po nich, to bude dobré. A tá para a horúčavosť - to nie je súčasný vývoj, to sú len dozvuky minulosti. Ako? Utlmiť oheň, ktorý to zohrieva, nepridávať do hrnca ďalšie neznáme svinstvo? Nie, to nemožno, lebo tento systém aj keď nie je dobrý, je najlepší, ktorý poznáme. A že taký výrok znamená, že komandujúci sú sprostí? Nie, komandujúci sú ok, ináč by predsa neboli komandujúci. Len držte huby a prikladajte pod hrniec ...

Z uvedného vyplýva: čím viac konfliktov v týchto časoch, tým viac bude všetkým jasné, že kotol hrozí vybuchnúť. Komandujúci a ideológoia sú totiž nielen sprostí, oni sú aj slepí a hluchí a jediná možnosť, ako ich priviesť k pohybu, je klepnúť im po prstoch. A znova, a znova. Na rôznych miestach, zas a zas.

Čím viac sa popália teraz, tím viac je šanca, že nedôjde ku katastrofe.

nové