Nudelmanová fakuje

 A to je dôvod na spokojnosť.

Vysoká predstaviteľka americkej administratívy, hovorkyňa prezidenta USA Victoria Nuland (neé Nudelman) si v rozhovore s veľvyslancom USA na Ukrajine sprosto zanadávala na Európsku úniu. Päť miliárd dolárov odtieklo do Kyjeva" na podporu demokracie" - a Ukrajina stále nemá proamerickú bábkovú vládu. Tých 5 miliárd spomína Nudelmanová v tomto videu (cca 7:40). Za pozornosť stojí aj generálny sponzor bezbrehého drístania, ropný gigant Chevron. Jeho geológovia už do máp ukradnutých z ukrajinského geofondu zakresľujú vrty na prieskum bridlicového plynu, aby urobili zo žírnej Ukrajiny jedovatú stoku podobnú na americký Baken.

Pre nás, Európanov, z  Nudelmanovej zlostného fakovania vyplýva, že Brusel sa nespráva ako úplne nesvojprávny pudel amerického pána. Škoda, že sa nikdy nedozvieme mená ľudí, ktorým za to vďačíme. Trio pajácov Van Rompuy, Ashtonová a Barrosso nimi určite nie sú.

Pri analýze nenávisti Victorie Nudelmanovej voči Ukrajine a špeciál Rusku (ktorú už ani neskrýva) stačí zájsť len neďaleko do minulosti, niekoľko desaťročí, keď jej deduško a babička, chazaroidi Mojše a Viče Nudelmanovci, sídlili - hľa, v Rusku. Za bohatstvom a mocou im bolo treba trepať sa až do Ameriky. Kým nevzdelaný Mojše Nudelman umrel na syfilis, jeho syn, ktorý už dostal hrdé americké meno Sherman, zistil to, čo iks jeho ďalších súkmeňovcov z Ruska, Ukrajiny a Poľska, ktorí zaplavili Ameriku. Že tomuto kontinentu chýbajú dve zložky - lekári a pravotári. V USA sa ešte v úvode 20. storočia umieralo na prirodzený výber a spory sa riešili koltom. Museli prísť "šikovní a inteligentní" všelijakí nudelmani, ktorí "vyštudovali" za lekárov či právnikov a zázračne v priebehu jednej generácie, ktorá ich delila od negramotných rodičov, infiltrovali do najvyšších pozícií biznisu, a hlavne politiky.

U Nudelmanovej stojí za pripomienku, že jej manželom je nepríčetný chazaroid, hlavný ideológ americkej agresivity voči zvyšku sveta, člen vyvolenej sekty Robert Kagan. Vrana k vrane sadá. A je pochopiteľné, prečo podľa Nudelmanovej nemá byť vo vláde Klič (ten udretý paznecht si má len plniť politické domáce úlohy), ale Jac. Pretože "Jaceňjuk sa vyzná v ekonomike". To hej. Všetci títo géniovia, zázračne prináležiaci k čepičkovej sekte a zakrývajúci svoj skutočný stepno-zmiešaný pôvod buzerovaním blízkovýchodnej Palestíny, sa geniálne vyznajú v ekonomike a financiách. Preto to na Západe aj tak vyzerá.

V smetiarni nezabudli masochosticky pripomenúť, že východoeurópska krava Nudelmanová má vlastne pravdu a ľud sa má radšej zapodievať tým, kto jej sprosté fakovanie odpočul. Zrejme Snowden. Nie nadarmo sa z demokratických a ľudskoprávnych USA šíri škrekot: zabite ho! Zabite ho!

 

 
slaven1

- "Músíme vybehnúť s EU" znie preklad vysokých myšlienok koloniálnych pánov v Protectorate of Bohemia and Moravia .

- Celý rozhovor ako jebú na EÚ je presne (exactly) tu. Jebú okolo 3 minúty.

- Ďalšia ukážka buzerantským beneluxom, ako sa na nich ich americkí tvorcovia pozerajú - ako na nesvojprávny zadný dvorček.

My vám koláče, vy nám půdu                      my vám sušenky, vy nám zemi Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/lidova-tvorivost-o-euromajdanu-a-nejen-/

Norman
Myslím, že je definitívne doba, kedy sa oficiálnou politikou Európy má stať Fuck the America.
afík
Norman
Každého Američana treba ostrakizovať. Správať sa odťažito, nepodávať im ruky, a ak, tak len s odporom. Dávať najavo svoj politický odpor. Pohrdať nimi. Každým jedným, s ktorým prídete do styku. Nech si hovorí, čo chce. Oni sú všetci protiameričania, proti US vojnám a US politike, kým sú tu - neverte im, je to lož. K Američanom sa vlastne podobne správajú ľudia aj dnes, a oni k Európe tiež. Treba to dať do trocha viac politickej roviny. Nie je to zakázané či nezákonné, voči Američanom nie, aj keby to boli napríkald židia alebo iná matka tereza:-) Samozrejme, že časť z nich je ok, ale je čoraz menšia a robíme to aj pre nich. Taký postoj je len pre ich dobro.)  
M.B.
Súhlas,ale väčšina z nás býva v malom meste ,alebo na dedine. Tam nie sú,chvalabohu.Pohŕdam  napr. Hríbom.Ale on o tom nevie. Celá vec je trochu komická.Alebo nie ? 
Norman
Veď hej, veď ja som sa už tiež dávno nerozprával s nejakým Amíkom, ale skôr ide o vnútorný postoj. Ale keď nie sú reálni usáci, sú tu ich rôzni  patrioti - hríbvia, alebo usácka politika ako predmet rozhovoru. Treba si pamätať a vysvetlovať zopár vecí: 1. Usácka politika je nielen zločinná, ale aj primitívna - taká, že sa k nej slušný človek nezníži . Prousákov sa treba pýtať, prečo si dobrovoľne vybrali takú nízkosť a blbosť.  2. Usácka politika je PROTIEurópska. Toto je úplne vážny fakt, od založenia USA sú protieurópski a takými budú vždy (viď videjko vyššie).  V porovnani napríklad s Ruskom sú USA určite viac protieurópske. Preto sa do politiky stále pletie ostatná vojna, pretože odvtedy majú USA z EUropy kolóniu - ale aj keby sme nechceli, to nemôže robiť dobrotu a trvať na veky. Tu plati zas geopolitika, podobne ako pri našich vzťahoch k Rusku. My nie sme ako oni:-)
Prasiatko
Tých pár mesiacov ešte americkú čižmu znesieme, keď sme ju znášali už 23 rokov! Všade sú znamenia! Etruskovia by sa zasmiali a to od srdca, keby teraz žili! Pontifex Maximus koncom januára vypustil holubice pre mier za Ukrajinu, a čajka s vranou sa na ne z ničoho nič vrhli a šklbali im perá. 7. februára t.r. v Soči otvárali ZOH a z vôle Dia sa stalo, že elektronická snehová vločka sa neotvorila, nevytvorila kruh, ktorý by vytvoril na olympijskej vlajke "červený" za severoamerický kontinent. Všetko potvrdzuje Nostradama, že boh udrie USA, stratia leviu časť Kalifornie a spláchne šikmookých. V nasledujúcich rokoch začne séria občianskych vojen v Európe, všetok chaos napokon utne ďalšia hororová udalosť, ale to už sú veci medzi nebom a Zemou. Sláva Rassénom, pretože augurovia a haruspikovia mali pravdu, let vtákov a údery bleskov ukazujú budúcnosť!
M.B.
V podstate sa pýtať asi ani netreba. Čiastočne pre blbosť,čiastočne pre peniaze. Pišta je ale malá ryba. Zrejme presvedčený o tom,že je intelektuál a nemôže inak.Všimni si,je asi jediný prousákovec,ktorý sa ešte objavuje na verejnosti. Inak všetci niekde zaliezli.Niektorí revolucionári si za zarobené peniaze postavili domčeky v malých dedinkách so 700 obyvateľmi a hlupáčikovia myslia si,že vec je vybavená,že sú nenápadní.Ozaj,vie niekto,kde zmizol Mikloš ?
Norman
Vôbec nie je problém, že je niekto malá ryba. Myslím, že každý začína loviť  najprv malé ryby, až s praxou sa prechádza na väčšia a väčšie. Ja som v tomto zástanca zásady: radšej malá ryba v kýbli, ako veľká na streche. Je dokonca možné, že veľké ryby ani nie sú - že je to len krdeľ malých rýb, ktorý vytvára podobu veľkého žraloka. Ak by sme hľadali veľkú - nenašli by sme, ale ak začneme s malými, ani ich nebude treba pochytať nejakú väčšinu, krdel sa zväčša rýchlo rozprchne ... (zdroj: história). Ale chcel som dodať už pred tým: toto sa odporúča robiť nie pre výsledok, ale pre okamžitý dobrý pocit. Ak z takých vecí niekto dobrý pocit nemá, z akýchkoľvek dôvodov, nech si to rozmyslí, lebo dobrý pocit je hlavná odmena, o ktorej je reč. Je to proste ako pri rybačke, podstata a jediná odmena je väčšinou len samotný proces, nie výsledok.:)   -Mikloš je tu niekde, otázka je, kde je naša prokuratúra:(  
Neprihlásený
http://slovak.ruvr.ru/2014_01_10/USA-chcu-zaplavit-Rumunsko-teroristami/ USA chcú zaplaviť Rumunsko teroristami Úsilím Washingtonu môže vzniknúť na území Rumunska ohnisko napätia, ktoré bude bolesťou hlavy nielen pre tento štát, ale aj pre jeho najbližších susedov. USA sa za podpory OSN snažia presťahovať z Iraku do Rumunska niekoľko tisíc predstaviteľov Organizácie modžahédov iránskeho národu (Modžahedin-e Halk). Starostlivosť takzvaného civilizovaného spoločenstva o radikálov sa vysvetľuje jednoducho: za svoju misiu považujú modžahédovia boj s Iránom, oslabiť ktorý Západ chce všetkými možnými prostriedkami. Irán a Irak považujú Modžahedin-e Halk za teroristickú organizáciu. Prvotne EÚ a USA takisto považovali členov Modžahedin-e Halk za teroristov. Ale nedávno odstránili túto organizáciu zo zoznamu teroristických. A je jasné prečo. Veď je to podľa formuly „ nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ“. Zatiaľ sú snahy USA márne a to nehladiac ani na to, že si zvolili krajinu, ktorá dosť závisí na politike Washingtonu. Nie je tajomstvom, že zjavne a tajne podporuje Rumunsko a považuje ho za objekt svojich geopolitických záujmov počas celého postsovietského obdobia. A pravdaže za to aj niečo chce. V tomto prípade dosť veľa. Ale podľa niektorých údajov sa otázka presťahovania modžahédov posudzovala na decembrovej schôdzke štátneho tajomníka USA Johna Kerryho s ministrom zahraničných vecí Rumunska Titusom Corlecianom v Bruseli. Mimochodom rok predtým o ochote prijať časť ozbrojencov Modžahedin-e Halk hovorilo Nemecko a Albánsko. Ale vedenie organizácie trvá na kompaktnom rozmiestnení všetkých 3 tisíc ozbrojencov, ktorí sa nachádzajú na americkej základni v Iraku. Čo si pravdaže albánski a nemeckí mocenskí predstavitelia nemôžu dovoliť, pretože je  to dosť nebezpečné. Lídri teroristov sa ocitli v zložitej situácii. Prijímať ich nikto nechce a v samotnom Iraku ich začali ostreľovať neznáme osoby. Aktivisti organizácie obviňujú z útokov súčasnú vládu Iraku, vraj táto otvorene trvá na presťahovaní niekam radikálov. Realizácia amerického plánu je nebezpečná, ale málo pravdepodobná, podčiarkol expert Sergej Demidenko: - Presťahovanie veľkého počtu osôb, ktoré sa podrobili ideologickej a vojenskej príprave do dosť nestabilného európskeho regiónu, nepridá pokoj. Ale tento scenár sa asi ťažko realizuje. Dokonca aj rumunskí mocenskí predstavitelia vedia, s kým sa stretnú. Ozbrojenci majú špecifickú psychologickú a mentálnu povahu. Sú orientovaní na boj s nevernými, nič iné robiť nevedia. Ale ak sa scenár realizuje, ešte viac to vyhrotí situáciu s islamskými radikálmi v Európe, tým viac, že európske tajné služby nemôžu  nič urobiť s členmi Al-Káidy, ktorí aktívne konajú na juhu kontinentu.
slaven1
Sergej Chelemendik NIEKOLKO SPRAV Z OTAZKAMI CI FICO NAOZAJ MOZE PREHRAT V DRUHOM KOLE - PRIATELIA, robim na Dobrej Sile a som absolutne na to sustredeny ale opdoviem - predstavte si ze v bohatom kasine 20 ludi hra o to kto bude 5 rokov a mozno aj 10 zit rajskim zivotom na bahamskich ostrovoch - a za oknami kasina je dav hladnych divakov ktori donekonecna sa vadia na temu kto presne to bude - A VAM Z TOHO AKA RADOST? - JEDEN URCITE NA TIE BAHAMY ODIJDE A URCITE ZISTI ZE PREDSA BAHAMY TO NIE SU - URCITE BUDE MAT V TOM RAJE SVOJE TRAPENIE - ALE PRE BUDUCNOST SLOVENSKA TOTO URCITE ROZHODUJUCE NIE JE... https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=621167111272203&id=100... EU nieje manzelstvo vzniknute spontanne z lasky. EU nikdy nebola svatbou z rozumu. EU bola a je surovy sobasny podvod. / Ladislav Mlcuch https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=621184197937161&id=100... Mária Kubánková Keďže EÚ už nikdy nebude spolkom naozaj suverénnych štátov a to z prostého dôvodu - EÚ vznikla práve preto, aby suverénne štáty zlikvidovala - tak musí prísť jej ROZPAD ! Verím totiž, že pud sebazáchovy kolonizovaných národov je oveľa silnejší, ako nenávisť tých, ktorí tento nekro-projekt inštalovali pod zámienkou nejakej spolupráce ! Ja vidím len spoluprácu- a to perfektnú - bankárov, finančných skupín,...lobistov a iných zlodejov , vekslákov a špekulantov hrajkajúcich sa na ctihodných politikov...Spolupracujú - ale na ďalšom zbíjaní a vlastnom bohatnutí na úkor NÁS VŠETKÝCH !Akú možnosť máme, ako sa zbaviť týchto pijavíc ?!A viete , čo ma na tom všetkom najviac úráža ?! Že nám vládnu neschopní tupci, ktorých nikto nevolil, ktorí skántrili ekonomiku najskôr v domovských krajinách a potom...potom padli nahor , do vysokých funkcií v EÚ , EP ..!!!.a nevedeli by si poradiť ani s inventúrou v dedinskom konzume, nie s celosvetovou krízou dusiacou svetovú ekonomiku !!! Úprimne ľutujem každého, kto ešte dúfa, že taký Barosso môže niečo pozitívne vymyslieť, že ten prezidentský tajtrlík VanNeviemaký tváriaci sa ako autistický potkan môže niečo múdre vypotiť ..! https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=621185381270376&id=100... EUROPOSLANCI OD SR SU NEZAVISLEJSI AKO MONGOLSKO OD KTOREHO NIC NEZAVISI https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=621178654604382&id=100... Na stretnutiach stale pytaju sa a zrejme to bude pokracovat - bude lepsie ak Fico vyhra alebo prehra - ako praktizujuci filizof odpovedam - AKO PRE KOHO - A AKO NAOZAJ A PRE KOHO KONKRETNE NEVIEM LEBO som DAVNO SA TYM PRESTAL ZAOBERAT - Rimane hovorili chleb a hry - tieto volby su hry v cistej podobe - na pokroka zamesnali slovakov a netreba ich krmit - je to ekonomicki vyhodne - ale nie pre slovakov... https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=621167111272203&id=100... Obrázok z USA: http://politikus.ru/events/12831-zhutkie-rynochnye-prognozy-na-osnovanii...
slaven1

Predstava slniečKÁROV o štátnom prevrate za 6000 EUR

Článok k obrázku:

Hospodářské noviny: Hackeri odhalili 'otca' proruských akcií vo V4

Praha 14. marca 2017 (TASR) - Proruské demonštrácie v Poľsku, Česku, na Slovensku a v Maďarsku v roku 2014 organizoval bieloruský aktivista Aľaksandr Usovski. Peniaze na to mal od ruského oligarchu Konstantina Malofejeva, napísal v pondelok web českého denníka Hospodářské noviny (HN) s odvolaním sa na informácie zverejnené hackermi.

Všetko podľa HN vyšlo najavo, keď hackeri zo združenia Ukrainian Cyber Alliance prenikli do počítača Usovského a na internete nedávno zverejnili všetku jeho elektronickú korešpondenciu. Usovski pravosť uniknutých informácií potvrdil.

V ČR Usovski oslovil proruského aktivistu a člena KSČM Ladislava Kašuka, ktorý chystal demonštráciu na Pražskom hrade proti "fašistom v Kyjeve". "Chcem vám pomôcť usporiadať v Prahe zhromaždenie proti vláde ukrajinských oligarchov s ukrajinským ľudom. Potrebujete peniaze na vlajky a bannery?" napísal Usovski.

Kašukovi poslal 250 eur a poprosil ho, či by nemohol kúpiť aj vlajky východoukrajinských separatistických ľudovej republík - Doneckej a Luhanskej. Tvrdil, že peniaze mu posiela zo svojho honorára za knihu o Stalinovi. Z mailov ale vyplýva, že v tom čase dostal 100.000 eur na vybudovanie siete organizácií v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Usovski ešte Kašukovi poslal 500 eur na kúpu kamery značky Canon, aby českí aktivisti mohli robiť videá, ktoré potreboval pre výkazy sponzorovi - oligarchovi Malofejevovi.

Ďalej presviedčal Kašuku, že musí kúpiť detské oblečenie, poliať ho krvou a 1. septembra 2014 poslať do Kyjeva prezidentovi Petrovi Porošenkovi. Zároveň mala nejaká žena na kameru nahrať emotívne vystúpenie, že ide o oblečenie mŕtvych detí z Donbasu, ktorých krv je na Porošenkových rukách. Ponúka, že mu na to pošle 400 eur a zaistí štáb ruskej štátnej televízie.

Z tejto časti nakoniec zišlo, pričom Kašuka vysvetlil, že na poštu pôjde sám, pretože nikto z jeho súputníkov s tým nechce mať nič spoločné. Aspoň však pošle fotky balíka, aby ich mohli použiť ruské médiá.

V rozpočte, ktorý poslal na jeseň 2014 do Moskvy, Usovski podľa HN tvrdí, že za demonštráciu v Budapešti spolu s tamojšou ultranacionalistickou stranou Jobbik zaplatil 2500 eur. Dve demonštrácie v Košiciach a Banskej Bystrici stáli 6000 eur.

Rozpočet na Poľsko bol ale viac ako dvojnásobný. Najužšie kontakty udržiaval Usovski s krajne nacionalistickou organizáciou Tábor veľkého Poľska (OWP). Tá zorganizovala demonštrácie proti ukrajinským nacionalistom a jej členovia napríklad zničili pamätník vojakov Ukrajinskej povstaleckej armády (UPA) vo východnom Poľsku.

Usovski stačil od augusta do konca októbra 2014 minúť všetkých 100.000 eur. S ešte veľkolepejšími plánmi vrátane zvolenia desiatich proruských poslancov do poľského Sejmu za 285.000 eur však už neuspel.

"Nechápem, čo sa stalo. Najskôr ma potľapkávali po ramene, a teraz - počkajte na chodbe, vaša otázka je odložená. A ja pritom mám v Poľsku, Česku a na Slovensku proruské hnutie, ktoré šliape ako hodinky a zajtra môže ísť na barikády. Akurát nemám rozpočet!" sťažuje sa Usovski jednému kolegovi.

HN s odvolaním sa na expertov píšu, že neúspech bol spojený s tým, že koncom leta 2014 dostal otázky súvisiace s Donbasom a Ukrajinou na starosť Vladislav Surkov - sivá eminencia Kremľa -, ktorý postupne odstránil väčšinu tamojších poľných veliteľov a "odstrihol" tiež ďalších ľudí spojených s Malofejevom. Ten sa následne sústredil na Čiernu Horu, tam ale Usovski nemal kontakty, ktoré chcel získať aj od Kašuku. Medzitým sa venoval aj čisto komerčným projektom, vrátane dovozu poľských jabĺk bez ohľadu na ruskej sankcie, uzatvárajú HN.

 

nové