Oslava víťazstva multirasovej spoločnosti

Zajtra je 8. máj, teda oficiálny sviatok konca vojny.

Chcem všetkým len pripomenúť, že je to teda aj oslava víťazstva konceptu multirasovej spoločnosti, víťazstvo myšlienok vyhubenia európskych národov ako celkov a ich nahradenie hnedoidnými, hlúplejšími, ale o to ovládatelnejšími etnikami.

Ak zajtra budete vidieť v médiach niekoho oslavovať tento koniec vojny, uvedomte si, že oslavuje práve toto a že súčasná nastávajúca tregédia korení práve v tomto dni. Ak uvidíte niekoho osobne, ako si bahní v príjemnom sviatku a peknom počasi, skúste mu pripomenúť, čo tento koniec vojny priniesol - okrem 40 rokov tupého a naozaj aj zločinného komunizmu spôsobilo aj nasledujúci rozvrat, ktorý nás všetkých ešte len čaká.

Tu je jedno video, kde sa alternatívec Američan čuduje, prečo sa ľudia, Nemci, akosi nebránia. Len pritom nevinne akosi pozabudol spomenúť, že to možno aj jeho kraviarsky dedo tento hnus dovliekol do Európy.

https://www.facebook.com/petryork.b/videos/10209054771685132/

 

 

 

 

 
Autor: 
téma: 
forma: 
Jozef Novak

Neúspešný uchádzač o štedro naložené primátorské koryto z Banskobystrického kraja, sa už činil v televízii, a pri tejto príležitosti do kamery perlil odušu. Inšie mu zrejme nezostáva. Už som si aj ja všimol, ža Ti tu niekto pod články niekto posiela nejaké nezmyselné príspevky v anglosionistickej hatlanine. Ale i tak si myslím že stránka je veľmi dobre zabezpečená, keď som to musel tak dlho hľadať.

Norman

Nielen také aktívne slúžky, ako Mičev, ale takmer všetci perlia o dušu.
Kauzálna vzdialenosť medzi rokom 1945 a 2015 (veľká vlna invázie hnedoidov) je pre nich proste príliš veľká.
To je osud.
Kým sa nepoučia, sú nútení svoje chyby opakovať. Znova a znova a znova ... Toto je to, na základe čoho vznikol pojem karma, večný cyklus.
Je poháňaná ich beznádejnou nepoučiteľnosťou. Nedá sa za to na nich hnevať, ale ani podliehať beznádeji. Je to ICH osud.

Jozef Novak

Vďaka za zaújmavé doplnenie.

Jozef Novak

Pod Afiho neviem umiestniť túto poznámku, nuž ukladám ju takto voľne. Podrobnosti okolo sporu ktorý vypukol medzi Pelegrinim a Luntnerom žiaľ ktovieako nepoznám. Zo správ z televízie som však zachytil taký náznak, že ten ich spoločný Trójsky kôň, Luntner dal najavol Smeru, že ak po hustej kritike na adresu Kotlebu, chcú vidieť aj za jeho úradovania nejaké pozitívne skutky v Banskej Bystrici, musia mu zo štátnej kasy aj poskytnúť nejaké peniažky, ak pred Kotlebovcami nechcú vypadať nejak hlúpo. Pelegriniho to dosť rozladilo, že ten ich Trójsky kôň tak nehanebne žobre a drzo naťahuje po peniazoch svoje ruky, miesto toho, aby kraj ktorý spravuje, sám zabezpečil. Peknú voš si vpustil do kžucha, ale je to jeho chyba. Celkom zaújmavý povolebný vývoj medzi "záchrancami" Bansko Bystrického kraja.

Ľubov

Dosť rozmýšľam nad týmto článkom,napriek tomu,že fakticky máš pravdu a víťazný pochod marxizmu na západe sa začal práve vtedy, keď na konci vojny Američania otvorili druhý front...mám námietky.

9.máj je predovšetkým veľký ruský sviatok. My nevieme,čo bola vojna,a tak sa na oslavy môžeme iba pozerať.
Je to oslava vlastenectva,odvahy a víťazstva. Obete boli v každej ruskej rodine.

Aj Nemci sú obete.Urobili špinavú prácu pre niekoho za oponou.

Norman

je úplne prirodzené si pripomínať aj "oslavovať" koniec vojny. Nie len kvôli nejakému humanizmu, ale kvôli tomu, že vojny niečo dôležité tvrdia, prezrádzajú. Preto si treba pripomínať napríklad ich koniec.
A ešte prirodzenejšie je, keď si napríklad Rusi pripomínajú svoje víťazstvo. Lebo víťazstvo, podobne ako sama vojna, len ešte viac, niečo vypovedá o schopnosti daného národa. Je správne, že si Rusi svoje víťazstvo pripomínajú a oslavujú. A konieckoncov, oni si tým víťazstvom nič zlé do svojej zeme nepritiahli (ak, tak to zlo tam už bolo). Pritiahli ho do iných.
Ergo: nechcel som útočiť na samotný sviatok konca vojny ako taký. Len som chcel pripomenúť, kde treba hľadať korene dnešnej situácie.

Aby som použil riadne triviálny príklad, ale lepší ma nenapadá: je to ako s každým zlozvykom. Človeku je zle, má potiaže so zdravím a "čuduje sa", prečo. Ale zabudol, že včera pil ako zviera. A večer zas bude popíjať do nemoty.
Tak nejako.

Je fajn, že skončila vojna a že v Európe je tak dlho mier. To je motto týchto sviatkov. Ale, žiaľ, ten mier je otrávený. 70 rokov si stále ľudia hovorili: nie je to také zlé, zvládneme to. Ale ono to neprejde dobre, a ak sa niečo radikálne nezmení, tak to ľudia nezvládnu.

Ľubov

https://www.youtube.com/watch?v=AQOfIENN2tk

Toto je najlepšie,čo som sa tu nové naučila.