Postoj prerazil dno

Známy web judeokresťanských odpadlíkov od Hríba Postoj (tváriaci sa, že praví kresťania volia len polo-liberálne a anglosionistické strany ako Oľano, KDH a žaľuďov) v najnovšom článku od H(a)nusa pekne odkrýva karty. Sionista Hanus tu zúfalo oroduje za Lipšica a dáva rady Matovičovi, ktorý im vraj zatiaľ všetko poprehrával v boji so Smerom a Čaputovou (nuž, keď už miestni neokoni lepšie nemajú než neschopného blázna :-)). 

Kontroverzný a spoločnosť polarizujúci (alebo lepšie povedané neobľúbený) Lipšic je vraj tá najlepšia nominácia a nikto lepší tu už nebude, lebo...no, to sme sa veľmi z článku ani nedozvedeli.  Skôr pobavilo ako insider Hanus nepriamo napísal to o čom si dnes aj vrabce čvirikajú na streche: Lipšic je Matovičov "poradca", rozumej Matovič je v reáli bábka lipšicoidnej kliky (napojenej okrem iného cez Krajniaka a Pčolinského, ktorý podobne ako Matovič rád fungoval ako zberač kompro-materiálov cez tajné služby, aj na Sme-rodina). A títo ľudia chcú niečo hovoriť o spolitizovanej prokuratúre? Ad absurdum. Lipšic je taký výsmech voličom Oľano, ako doteraz nič (a to už je čo povedať, pri tých všetkých prúseroch tejto cirkusantskej sročky od volieb). Dobre hovorili všetci znalí, že zmena zákona o prokuratúre sa má správne nazývať lex Lipšic. A koľko zbytočného zahmlievania okolo toho, napriek tomu, že sám Matovič už dávnejšie zdieľal na FB tento ďalší agitačný text z Postoja. Ešte, že tu máme ten Matelkov Postoj, ktorý to napíše narovinu. 

No, tešíme sa na tú horúcu jeseň, kde si to neokoni rozdajú nielen so smerákmi (a ex-smerákmi) ale i s konkurenčnými globalistami v réžií progresívcov. Na nejakú morálnu integritu pezinskej blondýny by som veľmi nevsádzal, ale progresívci nateraz tiež nemajú v záujme podporovať konkurenčnú lipšic mafiu, takže sa snáď výnimočne zachovajú správne a takúto absurdnú nomináciu nepodporia. Bude to bizár, kedy socialisti, vlastenci a progresívci z rozličných dôvodov budú ťahať za jeden povraz.  

 

 

 
Norman

To je fakt dôležitý článok.

Len dodám, že ten údajný "konflikt" medzi Matovičom a Čaputovou, je umelý, neexistujúci. To je len jeden z výmyslov, ktorými tento režim snaží nahradiť skutočnosť. Čaputova len hrá svoju rolu nevinnej Filony, ale zákon je už v parlamente schválený a prinajhoršom stačí jeden telefonát - a ona prestane. Ale hovorím, ani to nebude treba, lebo to, čo Hanus vydáva za jej "opozíciu", je nezmysel.

Rovnako si Hanus doslovne vymýšla ten obraz, že Matovič teraz MUSI podporiť Lipšica (kedže údajne stratil niekoľko politických bojov okolo iných ministerstiev). Matovič nič nestratil, žiadne politické boje sa nediali a jemu je to aj tak jedno - toto je proste len psychologická hra:
"Igorko, vieš že o tebe hovoria, že si slabý, že ani Lipšica nepretlačíš za gen. prokuratóra",
"Kto to hovorí? Pretlačím, pretlačím, just pretlačím, ja vám ukážem".

Matovič je ľahko manipulovateľný, myslí si, že je inteligentnejší, ako jeho okolie (čo je ale len otázka okolia, ktoré si vytvára), ale jemu na veci nezáleží, vníma to len ako zábavu, ako hru.
Ale hlavne - Matovič tak či tak patrí do skupiny Lipšic, Naď, Spišiak, Mikulec atď. Ani Hanus to nepopiera a pripomína to, že Matovič bude musieť teraz splácať minulosť. Američania mu pomáhali, teraz musí platiť.

Lipšic je teraz naozaj základná figúrka anglosionistov (aj keď s prepáčením minister Naď a niektorí iní spravia pre Američanov podstatnejšie kšefty - s tým sa ale teraz už dá len málo robiť, keď už sedia na svojich postoch). Boj o prokuratúru bude najdôležitejší symbolický zápas konca roka. Ja by som odhadoval, že Lipšic je už dosť bez sily a bolo by dobré ho totálne zničiť, definitívne a exemplárne. On je ako taký ústredný kameň, ktorý stojí za to rozbiť, aby sa stavba možno aj celkom zrútila.

V tomto smere by nezaškodilo pripomenúť, aký chaos Lipšicova ho ruka spôsobila v súdnictve, polícii, prokuratúre. Áno, súdnictvo je zatuchnutá stoka, tam sa nič nepohľo od pádu komunistov, a predtým to tiež bola stoka - ale lipšicovci len spôsobili chaos. Súdnictvo nemá záujem mať v obore revolucionára Lipšica, ktorý si tam chce schladiť svoju zlosť za to, že jeho politická kariéra bola hrou osudu tak zastavená.

Ľubov

koho maju ako nahradnika,ked Lipsica nechaju padnut.
Slo to pomerne hladko pri vymene Kisku za tandem Caputova§ Rizner. (dlhorocny milenec).Nech sa pozeram ,ako chcem ,nikoho nevidim. Ich otrasny vkus je povestny.)),proste nejsou lidi.

Ale ani my nemame dôvod nejako vyskakovat. Norman,nebudes mi verit,ale ja stale dufam v reformaciu krestanstva ( pozor,nie zidokrestanstva,to ma nezaujma).

Norman

https://www.postoj.sk/60702/hra-sa-neskoncila
citát:
Tu sa začne nové kolo drámy, pretože ďalší priebeh bude dosť závisieť od toho, akému senátu prípad pripadne. Tým najhorším scenárom je, že to pripadne senátu, v ktorom pôsobia smutne preslávení sudcovia ako Štefan Michálik a Gabriela Šimonová. Dráma sa tak ešte môže premeniť aj na frašku.

Nech to pripadne ktorémukoľvek senátu Najvyššieho súdu, ten rozhodne po dlhých mesiacoch, možno niekedy na jar či v lete budúceho roka, buď dnešný verdikt potvrdí, alebo zruší a vráti späť na Špecializovaný trestný súd. Na zrušenie pritom nestačí len mať iný právny názor na vinu či nevinu, odvolací senát by musel preukázať, že Sabovej senát v rozhodovaní niečo vážne zanedbal.

Do hry sa môžu dostať aj nové dôkazy, ktoré na poslednú chvíľu predložil prokurátor, aby ešte zvrátil dnešný rozsudok, no súd sa už nimi nezaoberal. Je otázne, akú majú váhu, ale už len samotný fakt, že senát Špecializovaného trestného súdu sa nezhodol, ukazuje, že na Najvyššom súde by sa mali najbližšie mesiace viesť vzrušujúce právne debaty.

Len nech to nepripadne tomu najhoršiemu trestnému senátu.
--------------
Takže niekto cez tohto prestitúta Hanusa diktuje, komu ten prípad nesmú prideliť.
Ďalej diktuje, zrejme z obavy, že sudcovia na najvyššom súde sú blbí, čo majú použiť, ako zámienku na vrátenie prípadu - zámienku s novými dôkazmi, ktoré prokuratúra podala cca 3 dni pred septembrovým vyhlásením rozsudku - teda v čase, keď už lipsteini vedeli naisto, aký bude verdikt.

To sa mi asi zdá. Tu naozaj niekto che zriadiť režim, kde noviny budú diktovať všetkým štátnym orgánom, čo majú robiť a koho zabasnúť navždy do diery.
Lenže kto druhému jamu kope, sám do veľkej mače padá.

Roland Edvardsen

Postoj dnes prišiel s novým článkom: Oľano vraj už má kandidáta. A Lipšic to nebude: https://www.postoj.sk/61081/olano-uz-ma-kandidata

Ono Matovič chcel veľmi Lipšica za prokurátora, ale samotný Lipšic, aj na základe reakcií okolia a verejnosti (mimo trafených diskutérov na Postoji takmer všade negatívne reakcie), si asi uvedomil aká je to nebetyčná drzosť. Tak teraz ho budú vnucovať asi na Špeciálnu prokuratúru, ako tu už robí Postoj.

Norman

Sám Lipšic sa už tak vyjadril. Čeka a post "špeciálneho prokurátora", ktorý je iba jeden, ten by jemu a ľuďom za ním azda tiež vyhovoval. Určite zoberú všetko, čo sa bude diať.

nové