Prečo NAKA dnes zatkla Harabina

Dnes NAKA urobila svoj klasický prepad - tentoraz na Harabína. Dôvod - žaloba za status z konca februára.

Prvá vec je, že vyjadrenie názoru na príčinu vojny možno bol zločin za císařpána počas svetovej vojny - určite nie dnes. Ale tomu sa už venujú mnohí. Aj tomu, že predsa nemôže byť zločin, keď niekoho nazvete nacistom. teda aj ukrajinských nacistov, že.

Zaujímavý je tu iný aspekt. Prečo zrazu teraz, a prečo tak teatrálne do väzby? 

Jedna z odpovedí:

Harabin sa dostal do sporu 9. mája. 2022 (pondelok, minulý týždeň) na Slavíne.

Vtedy k nemu, staršiemu už človeku, dobehol mladý vyšportovaný chlap a telesne mu bránil položiť kyticu k pamätníku. Doslovne Harabina napadol, aj keď nepoužil ruky, strkal do starého človeka hruďou, ohrozoval ho hlavou, a takmer ho zhodil zo schodov. Chlap navyše na neho mnohokrát hlasne zrúkol, čo podporuje predpoklad, že to bol policajt v civile, zvyknutý na tlačenice a na vrieskanie na ľudí.

Dá sa predpokladať, že provokatéri, ktorí tam prišli sabotovať pietne akty, tzv. Mier Ukrajine, dostali ako posilu agenta/agentov v civile. Ten jeden bol ale tak blbý, že sa dopustil trestného činu násilia, navyše sa stal objektom stovky fotografií a filmov. Jeho identita je zistiteľná, jeho aktivita v mimovládke môže byť pre mnohých veľmi zaujímavá.

A tak bratia z NAKA čo spravili? Zatkli Harabina, aby sa na to, že na neho zaútočil chlap (pravdepodobne z NAKA), zabudlo. Aby Harabin mal iné problémy a nemohol podať žalobu na túto zatiaľ neznámu osobu.

 

 

Je to "len" hypotéza, ale veľmi pravdepodobná. Začína ísť naozaj o to, kto z koho. Poznáte niekto jeho meno? Oznámte ho opozičným politickým silám.

 
Ema

...že voči hovadu v akomsi military tričku nezasiahli prítomní policajti. Očividne sa ošívali a ak si dobre spomínam, na video zázname jeden z nich priamo odmietne plniť si svoju povinnosť pomáhať a chrániť napadnutého pána v obleku, ktorý šiel položiť kyticu k pamätníku.

Pé es: Dodatočne som si všimla, že to na tričku je Banksyho dielo Girl Searching Soldier z Betlehema. V prípade militantného trta, zastávajúceho sa chochlonacikov, môže mať afinita k tomu obrázku jediné vysvetlenie - sklon k pedofílii. Asi mu nedochádza, že soldier môže byť s veľkou chochloKrustyho bratranec, ktorý spáchal aliju.

slaven1

Likvidujú akúkoľvek opozíciu krok po krotu. Oného, Kotlebu, Slotu, Harabina, Fica a Kaliho. Cieľ je nechať iba americké strany. Robí sa to, tak ako sa hovoria pravidlá žánru, cez "špeciálny súd".

Pripomeňme, že Špeciálny súd po 2. svetovej vojne ústavne zakázali, pretože za Dučeho cez tento inštitút likvidovali politickú opozíciu. LOL

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=UVreb13hdkA

May 4, 2022
Martin Koller s dalšími komentáři současné situace.

nové