Rudý posuv

V Čechách boli voľby a došlo k červenému posuvu. Pekne o tom píše Stwora -prosím prečítať. Áno, národ je ako zviera zahnané do kúta a nevie, kudy kam - a tak volí menšie zlo.  Ale ako mu správne oponujú v diskusii - také zviera nerezignuje, ale zaútočí. A ako dodáva iný, v rámci tohto baknsterského systému stále ide len o hranie sa s bábkami. Neexistujú žiadni "komunisti", ktorí by niečo mohli zmeniť, nieto ešte k lepšiemu. Výsledky českých volieb len ukazujú ďalšiu fázu úpadku systému, kyvadlo pravica-lavica, toto primitívne  hypnotikum na oblbovanie kreténov, sa dostalo do fázy epileptického trasenia.

V tomto systéme nemôžete zvoliť stranu, ktorá by priniesla zmenu. Maximálne tak stranu, ktorá systému spôsobí nejaké tie otrasy, aby sa trocha zadrhol. Tento systém je zlý ako celok, je to postfeudálny systém bankstrov, a bude - tak ako všetky systémy doteraz - nie zmenený, ale odstránený a nahradený iným.

Samozrejme, pravdepodobnosť pozitívnosti nového systému tiež nie je vysoká. Ale nič sa nedá robiť, iná cesta nie je a konieckoncov, zákony vývoja sa nás ani tých v bankách pýtať nebudú, či to tak chceme. Je to vlna a najlepšie, čo sa dá robiť, je vedieť v nej plávať tak, aby sme mali voľné ruky na tvorbu, na zásah do čierneho.

 

 

Autor: 
1488

ako bonus k sociálnym zmenám bude maličký karmagedon prírody, antropogénna nenažranosť a nevedomie

http://www.dmc.fmph.uniba.sk/public_html/main9.html - pre slovenských čitateľov niečo z domácej kuchyne

navarený spoločenský guláš je už servírovaný, vlna kumuluje energiu, je už v pohybe a zotrvačnosť, ktorú nabrala, sa nedá momentálne v jednom ľudskom živote zastaviť,

môže sa peťko wajsenbacher rozčulovať, že náckovia vykrádajú zelenú agendu a konšpirujú, miško chavran, že špiritizujú o duchovne a tiež konšpirujú, no nič to nemení na fakte, že zmena klope na dvere (vsuvka pre nenadhľadových pitvorníkov)

trocha insitného - už aj toť za humnom, v írskom pabe v dabline vedia wo čo gou a okukávajú fotky arktídy a špekulujú ako vodovodné trubky strčia pod zem, aby im nezamrzla pitná voda ako v lani pre golfský neprúd, holaňdania okukávajú slovenské role a lobujú preto v únii, atď - len malý príklad štartujúcej reality šou - na orave už kukuricu máme a na maďaroch sú už marhule sadené na severných svahoch, na  prímorských bezdomovcov nás však nepripravia ani dobrovodského susedia

preto súhlas Arton - budeme plávať