Skupina spojencov Izraela 2016

 

Satan Šofér

Marek Krajčí z OĽaNO-NOVA si myslí, že Slovensko si môže v mnohých veciach brať od Izraelu.

Skupina týchto 16 hlupákov oportunistov chcú:

A. Aby Slovensko sa premenilo na cirkevný štát s otvorene rasistickou ideológiou. Čo to znamená v praxi?
1. Splynutie časti štátnej správy z cirkvou. Bez súhlasu a posvetenia katolíckeho kňaza by nebolo možné sa napr. zosobášiť so všetkými dôsledkami na sociálne zabezpečenie.
2. Slováci by asi mali byť oficiálne vyhlásení ako vyvolený národ a oporu na takéto treba hľadať pre zmenu v novom zákone.
B. Akákoľvek kritika Slovenského štátu a vládnucej kliky by mohla by prehlásená za antislovakizmus a trestne stíhateľná.
C. V svetovej mediálnej scéne by sme mali povinne podporovať a oceňovať diela, ktoré popisujú osmanský holocaust a hrôzy, ktoré sme zažili počas nájazdov Osmanov na naše územie.

Nemôžem si pomôcť, ale všetko mi to veľmi pripomína Zväz Česko-slovensko Sovietskeho priaťeľstva.

O demokracii ktorá je fakticky etnokraciou si myslia svoje dokonca aj Židia v Izraeli.

Rád by som vedel, čo vedia o histórii Izraela títo naši certifikovaní priatelia - spojenci Izraela.

Posmieval som sa pred rokom 1989 komunistom. Ale história má tendenciu opakovať. Je ten "Večný návrat". A tak dnes sa musím opäť pozerať na nasprostastých oportunistov, ktorí hľadajú každú smradľavú dieru, kde je síce smrádeček, ale teplúčko.

1488

Zvolávateľ: Krajčí, Marek (OĽANO) poslanec NR SR
Zúčastnení poslanci: Čaplovič, Dušan (SMER - SD) poslanec NR SR
Jurinová, Erika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Krajniak, Milan (SME RODINA) poslanec NR SR
Remišová, Veronika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Vašečka, Richard (OĽANO) poslanec NR SR
Verešová, Anna (OĽANO) poslankyňa NR SR

Skupina zároveň ocenila úlohu Izraela ako “stabilnej slobodnej demokracie v regióne, ktorá v duchu tolerancie rešpektuje a chráni občianske práva a slobody..."

Idril

Ja som prekvapeny najmä z toho, ze sa do tejto skupiny pridal aj M. Krajniak, ktory sa prezentuje ako velky narodovec a bojovnik za spravodlivost.
Aj ked ho spomina spis Gorila a jeho ksefty s Lipsciom detailne opisuje stranka lipsic.net , vysla mu celkom pekna kniha Banda Zlodejov.
Da sa aj stiahnut:
necenzurovane.net/pdf/banda_zlodejov_1.pdf

Norman

ach, banda zlodejov, to je od neho? No, pekne zhrnuté, prirodzene vlastne len verejne známe fakty, ale pekne zhromaždené (mám doma, myslím, že sa to azda aj vypredalo).

Aj mňa prekvapilo, že ho tam vidím, ale veď keď hrá s nimi hru, treba podľa talmudistických pravidiel - odrbať zločinca nie je zločin. Krajniak je momentálne najschopnejší kôň v politickej maštali. Sulík má medzinárodný background, ale je to politický obmädzenec, nestíhajúci a dlho utekajúci úplne zlým smerom, Danko je príliš utopený vo svojich špinavých kšeftoch , Fico má samozrejme reálnu slovenskú moc, ale jeho svetonázor a motivácia predsa len aktuálne neslubujú moc nového... Títo sú a budú mocnejší, budú pravepodobne rozhodovať. Ostatní vlastne nestoja za spomenutie (a nové ksichty samozrejme nemôžem predvídať, nemám krištáľovú gulu, mám len analýzy systému) Ale s Krajniakom môže byť ešte veľa zábavy.

Ľubov

... ktorí sú to? Keby sme to aspoň tušili. Bežný občan,ako ja ,pokladá za najmocnejší mocenský nástroj v súčasnosti mimovládky.Aj to je len taký pseudo pojem.Potrebujeme mená.
.Dnes je nová Infovojna,o Arménoch a referende vo Švajčiarsku.Možno spomenú aj ten "slávnostný"ceremoniál,a prečo sú všetci ticho.Aj Merkelová,jej zbabelosť je znepokojujúca.

afinabul

V novembri 2010 navštívila Izrael delegácia rezortu vnútra v zložení minister Daniel Lipšic, riaditeľ organizačného odboru Vladimír Pčolinský, viceprezidenti Policajného zboru SR Ľubomír Ábel a Ján Vaľo, ako aj poradca pre rómsku problematiku Milan Krajniak, dnes známy pod pseudonymom Posledný Križiak.
http://afinabul.blog.cz/1606/2014-izraelska-firma-verint-kriziak-a-skupi...

Dusanbe

spáchať dobrý skutok - pomôcť hrdinským vojakom pochádzajúcim zo slabších sociálnych
pomerov - po príchode domov "z vojny" vraj bývajú častokrát aj hladní:

"Majority of the 250 soldiers have little or no food to eat when they return home on leave and live in unfurnished homes because they have no money for basic furniture."

Viem, že to tu nie je dobročinný spolok, ale možno niekto ešte nedaroval svoje 2% daní,
prípadne vymieňa starú pohovku, tak porozmýšľajte:

http://karmeyhesed.org/english/programs/help-for-the-idf.asp

nové