Svetrem proti Putinovi

"To je už šialenstvo mimo politickú normálnosť. Toto by nebola schopná odrecitovať svojím pátosom ani Jiřina Švorcová" reaguje známy český moderátor na neoboľševickú propagandu „Svetrom proti Putinovi“ z hlavy šéfky českého parlamentu Pekarovej

Súčasná garnitúra politikov je už na úrovni Jakeša a jeho "kúlu v plote", pol roka pred pádom socialistickej doktríny aj v ČSSR (v podstate ako poslední v Európe, Rumunsko bolo už dávno špecifická osamotená diktatúra ). Zdá sa, že ako bol český a slovenský národ vtedy politicky najtupší, najzbabelší  a najmenej flexibilný, tak je tomu aj teraz. A takisto asi máme medzi sebou najviac idiotov a kráv - ktorých navyše posúvame do politiky.

Analógie s dobou spred 30 rokov sú naozaj čoraz väčšie. Mierne som zvedavý, či zopakujú naše národy ešte aj tú chybu, že sametovo nikoho ... ? Založí sa zas nejaká "verejnosť proti násiliu" - už aj podla názvu zbabelá organizácia na zabránenie skutočnej revolúcie?

Ale asi je to tak, že aj keď je revolučná situácia, nie sú tu žiadne "revolučné" sily, čo by to potiahli. Našťastie tak, ako padol komunizmus pod tiahou vlastnej váhy, tak padne aj anglosionizmus. Hlavne tu, v Európe. Takže aj nás nejako potiahnu susedia.

A skôr či neskôr padne aj jeho centrum, ktoré je našťastie na druhej strane sveta.

Protiruský dobytok typu Pekarovej oblečieme do svetra a pošleme ich proti Putinovi. Už sa naozaj na tie ich ksichty nemôžem ani pozerať.

Truhlík

O sto rokov späť nás poslali kresťansko demokratické hovadá počas Dzurindovej vlády.
Toto čo je teraz, to už je svet Mad Maxa. Rozbiehalo sa to pomaly cez zelené šialenstvo ale od začiatku roka sa to krúti čoraz rýchlejšie a ja stále neviem zodpovedať - kedy a kde sa to zastaví ?
Keď Ukrajinci rozjebú Záporožskú atómovú elektráreň a rádioaktivitou zamoria celú Európu ?
Najnovšie G7 zaviedlo cenový strop na ruskú ropu 40 USD za barel pri trhovej cene 100 USD. Rusi ohlásili, že za takú cenu ropu predávať nebudú a Severný potok zastavili úplne. Podľa cien plynu by už teraz ropa mala stáť 300 USD za barel.
Nech žije slobodný voľný trh.
Otázka je - bude generál Zima ?

Norman

S plnou zodpovednosťou možno povedať, že perspektívy "trvalého rastu" sa už definitívne, aj na úrovni tých najmocnejších, ukázali ako historicky najväčšia blbosť - už to aj oni nabetón vedia. A tak môžu hnať proces zničenia Európy ad maximum - aj únik radioaktivity, aj jadrová vojna.

Ináč, toto bolo Moskve jasné už minimálne pred rokom, a preto explicitne upozorňovali - ak sa to tu začne drbať, tak no mercy, americké svine a ich centrá zdochnú tiež. To jediné drží anglosionistov za chrapač, ináč, ak by nejsetvovali interkontinental balistické rakety, atómové ponorky a podobne, by TU rozpútali napríklad aj jadrovú vojnu medzi Poľskom a Bieloruskom, alebo čokoľvek podobné, možností je veľa.

nové