Títo vás idú zabiť

Dnes, 4. septembra 2013, zasadol v  USA senátny výbor pre zahraničné vzťahy, ktorý odhlasoval prezidentovi práva na vedenie vojny proti Sýrii. Toto schválenie pôjde ešte do hlasovania celého Senátu (pravdepodobne 9. septembra). Ale keďže vec schválili už hlavní predstavitelia oboch zložiek jedinej vládnej strany, teda tzv. republikánov aj tzv. demokratov, je pravdepodobné, že bude schválený aj tam.

Celé formálne schválenie bolo pod faktickým vedením týchto "hostí" senátu

 

Veliteľ spojených štábov Martin Dempsey (vľavo) , minister obrany Chuck Hagel (vpravo) a v strede hlavný vojnový štváč, ten, ktorý na seba zobral rolu iniciátora tejto vojny, írsko-český žid minister zahraničia John Kerry.

Títo ľudia vás idú zabiť.

traja vojnový zločinci

 

Možno sa niekomu zdá, že preháňam.

Veď aj keď to US Senát schváli, vojna bude LEN 90 dňová. Priam Blitzkrieg. Ak neodhlasujú predĺženie, samozrejme. Hitler dobyl Polsko za pár týždňov, nepotreboval ani tri mesiace. Prečo by to teraz malo byť iné, že?

Vojna bude len lokálna, jej cieľom a obeťou vraj má byť LEN sýrska vláda. A zopár civilov. A tisíce civilov. Státisíce civilov. Ale LEN Sýrčanov. Ak ovšem sa nebudú tí druhí brániť. Alebo ak sa Svetové Spoločenstvo nebude brániť tomuto jasnému zločinu proti mieru. Pretože toto bude najexplicitnejšia agresia, akej sa moderný štát môže dopustiť. Niečo také sa naposledy stalo, keď fašistické Taliansko prepadlo Etiópiu v 1935.

 

Dobre si zapíšte mená tých zvierat na fotke, dobre si pozrite ich papule. Najlepšie vytlačiť na papier - a dopísať "DEAD OR ALIVE". To sa samozrejme týka všetkých ich posluhovačov. Vrátane toho mulata, čo im robí poskoka. Ale aj vrátane každého, kto prisahá na ich vlajku.

Hovorím vám znova - ste vo vojne. Ešte stále neviete, kto je váš nepriateľ?

 

 

eN
patrí do tej zbierky štváčov - McCain, ten, čo sa zbláznil vo Vietname, ako hovorí Putin: http://www.youtube.com/watch?v=rKQ7zNRo-E4
Le Bleu
A Maťo Dempsey tomu pôvodne neveril a mal reči, ale už ho pravdaže "presvedčili"; teda neverí asi ďalej, ale musí do toho ísť s nimi. To musí byť duševné rozpoloženie.. Veď to na ňom aj vidieť, dokonale vyhovuje popisu "sedieť ako na ihlách". A je ešte bledší ako Obama (pun intended, jak sa čil vraví).
slaven1

Tak tak

Mimochodom - prečo "vás idú zabiť"? Teba nie?

John Kohl Kerry
Zdroj

Norman

Nepýtaj sa. Zvoní tebe.

 

Ešte  stará dobrá americká kultúra, povedzme. Má to hlbší význam.


Ale kedže si nádejný dopisovatel, vysvetlím ti aj priame dôvody: Ak by sa napísalo "nás", čitateľ by si mohol pomyslieť, že je to exclusive nás, teda nás tu , ale jeho nie. To by nebolo presné. Treba si uvedomiť, že čitatelia sú na prvom mieste, a teda je podstatné to, čo sa týka ich. A táto vec sa ich naozaj týka.

 

afík
plán sa plní už teraz: Muslimové přestávají být v Evropě menšinou: http://afinabul.blog.cz/1309/muslimove-prestavaji-byt-v-evrope-mensinou Tento zmrdi zrejmä uznali ako poplašný ale na linku je vidno o čo išlo: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/291737-zo-syrie-utiekli-uz-dva-milio... 2 000 000 v "diaspore"
afík
fuxo
FED must be dead
baloo
v hmlistom Albione - síce s odretými ušami - ale zahlasovali PROTI útoku voči Sýrii. Cameron zatiaľ hlási, že to bude akceptovať. Aj keď nebolo by poprvé, že by klamal... http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-23892783
Baloo
že nakoniec našli východisko: celá démonkrácia môže ísť do prdele, ak Kráľovná tak chce. http://www.eutimes.net/2013/09/royal-prerogative-gives-uk-pm-power-to-ov...
moucha
Chuck Hagel také kdysi pravil, že prý není senátorem za Izrael, ale za SSA. Jako ministr války mluví jinak, asi mu to AIPEC řádně vysvětlil.:-)
moucha
AIPAC. Občas se mi pletou písmena, a do toho plyn a ropa.:-)
Norman
Ríša debilov musí odhniť od hlavy. Drbne to vo Washingtone, ako sa hovoril vtip, jedného krásneho dňa... Kedy to drblo v Moskve? No, keď zvolili Gorbiho, ešte sa nič nedialo. Neexistuje jeden deň, a predsa je taký vrchol.   Americká kultúra už spotrebovala všetko, čo nasala z nordického zdroja. Už je zriedená, zakalená, ako sme písali tisíckrát. Nielen, že dôjde k zmene, ale ako býva pri zmenách, dôjde k dočasnému ale možno dosť dlhému prekyvu kyvadla na druhú stranu. Na stranu chaosu. No aj Európa zostane bez monarchu, ako Balkán v druhej polovici 19. storočia po odumretí Turkov. Čo nasledovalo, vieme. Kto sa pobije o Európu? Hordy islámskych Afričanov? Pravoslávne Rusko, len aby ju konečne ponížilo a bolo pred ňou? Alebo si ju ubránime? Neviem. My desiati ju neubránime:-)  

nové