Vaši budúci susedia.

Dnešný čierny výron spoza plotu v Ceute, pri ktorom černosi derúci sa za prácou v Európe použili na španielskych policajtov kyselinu a nehasené vápno.

Autor: 
Ema

nechcú ich rodné africké končiny späť ani vtedy, keď k nim EÚ pribalí tučný balík peňazí. Čo kreatúra - to chodiaca (opičo skákajúca) sociálna a ekologická katastrofa pre prostredie, kde sa práve vyskytnú.

Náhodný okoloidúci

Samé úbohé opustené deti bez sprievodu.
V zmysle politiky spájania rodín ich treba urýchlene poslať naspäť do Afriky, aby sa spojili so svojimi rodinami a netrpeli kvôli odlúčeniu.

Norman

Títo sa v Európe staroby nedožijú. Ani jeden.

buko

radikal Bella uz kupuje letenku a najblizsim lietadlom ide spravit reportaz o dalsom Musovi a Bubovi a ich trpkom osude. Europa vraj nema inu moznost iba ich prijat.

mnkr

...a navyse vyzeraju tak vizigotsky :-) Nech si ich spanieli nechaju, vraj nevyhnutne potrebuju novu krv, ako to povedal ich ktorysi minister - nuz kto chce kam, pomozme mu tam

Ema

...bol deň a Ceutou sa niesol bojový pokrik dementných opíc preniknuvších do EÚ. Bossa, bossa...víťazstvo, víťazstvo.
A potom padla noc. Dementné opice boli rozdelené do skupiniek po cca 10, otvorila sa potichu brána a nastal rázny abšíbung. Kým sa spamätali, Španieli ich vykopli späť na územie Maroka.
Video, bleskovo rozšírené po EÚ - v ktorom má dementná africká populačná nadprodukcia vlezenie do EÚ ako druh adrenalínovej zábavy - urobilo svoje.
Len korporátna mediálna stoka nám zabudla oznámiť, že vyše 100 čiernych agresívnych kreténov odmašírovalo späť do ich čiernej preľudnenej riti.

nové