Vlhová vyhrala zlato v slalome na olympiáde v Číne

Gratulácia. Je to naozaj darček v pravú chvíľu. Vlhová preukázala abnormálne pevné nervy a skutočné majstrovstvo, keď po slabšom prvom kole dokázala z ôsmeho miesta vyhrať. Je to famózne.

Okrem iného je to ale aj symbol, ako spolupráca a pozitívny prístup dávajú výsledky. Vlhová týmto zlatom zdôraznila význam olymppíjskych hier v Číne, ktoré sa západný režimný tlak pokúša neustále zatláčať a ignorovať. Teraz už na Slovensku nemôže - pretože výnimočný úspech našej lyžiarky opľuť nemôžu. 

Nejde o žiadnu maličkosť. Nemka Dürr, ktorá po prvom kole viedla o 7 desatín, nakoniec skončila bez medialy a rozplakala sa. Mnohí by vážne chceli, skončili tragicky, Shiffrin dokonca vypadla, ale Petra to (zas) dokázala. Ukážka skutočného talentu.

 

 
Dusanbe

že si aj takúto udalosť hodil na Nadhľad.
Myslím to úprimne, Petra je veľká bojovníčka a túto medailu si naozaj zaslúžila.
Je to predovšetkým jej úspech
Čo som si ale popri radosti z Petrinho víťazstva nemohol nevšimnúť, boli palcové titulky na prvých stranách médií:" Prezidentka Čaputová gratulovala Petre Vlhovej......"
Rovnako, ako nechutne dokázala mediálne a k tomu ešte aj súkromne vyťažiť maximum z návštevy pápeža na Slovensku, buduje si lepšie PR na aj úspechu Vlhovej !

Ema

Trvalo to chvíľu, ale Petra Vlhová sa nakoniec - ako doteraz vždy - rozhodla správne. Po zlate už nebol dôvod zotrvať v Pekingu.

Smutné je, že sa olympijská víťazka vracia do krajiny okupovanej americkou armádou.

slaven1

tak aj vyhrávať vedia.