Zbabelec Fedor Gál a jeho lúza

Fedor Gál si na svojom blogu sťažuje, že v debatách pod článkami, ktoré číta, nachádza, ako to sám nazval, "lúzu".

Veľmi pluralitné a demokratické označenie. 

A po zdôraznení, že sú to síce vzdelaní gramotní ľudia, pokračuje:

"Mám však silný pocit, že tito lidé, na rozdíl od vykořeněných, kriminogenních, primitivních, na dávkách a drogách závislých, permanentně nezaměstnaných… příslušníků spodiny společnosti, jsou zbabělci."

Zbabelci?

Viete, ako sa správa Fedor Gál, keď má možnosť venovať sa diskusii tvárou v tvár neanonymnému občanovi? Na nasledujúcom videu si  to môžete pozreť. Fedor Gál sa správa ako ten najsprostejší, dialógu sa vyhýbajúci zbabelec.

Lebo takým aj vždy bol a už naveky bude.

 

 

 

 

 
Autor: 
Juro Borek

Treba castejsie pripominat ako nasi nezni revolucionari zmizli ako smrad, len co prisli do kontaktu s clovekom s inym nazorom nez maju oni

Dusan

Mne sa vo videjku o.i. strašne páči to horlivé pápeženecké gerontologické stádo - "šak nás nehajte na pokoji, chodte preč, ked sa vám tu nepáčíííí" . Nám sa tu už páči, ovečky, že!? 700 000 veriacich v Kristu bez roboty, ďalšie tisíce zdrhnuté v cudzine, kde sa dá. Zyšok šmelí a prikráda, alebo hladuje za 2 E hrubého na hodinu: Boha vašééého!

Zonart

"Politiku musia robiť ľudia, ktorí to vedia a majú skúsenosti.“

Dnešný výrok tohoto chlpatého Gála.

http://www.sme.sk/c/6245401/fedor-gal-lidri-protestov-maju-sibnute-vizie.html

To len tak, do archívu.

A ešte sa chcem spýtať - prečo tohto zmrda nezožrala jeho vlastná revolúcia?

A ešte do archívu:

Ceska kauza okolo CET 21:
Fiktívna spoločnosť na vlastné príjmy
Obžaloba viní Gála aj ďalších bývalých vlastníkov CET 21 (spoločnosť, ktorá držala licenciu na vysielanie Novy), že miesto toho, aby transparentne predali podiely v CET 21, s.r.o., a príjmy z toho zdanili, založili fiktívnu spoločnosť CET 21 a.s. a vyrovnali sa pomocou podielov z nej. Príjmy z akcií sú totiž oslobodené od daní.

Konkrétne Gál si tak mal podľa obžaloby prísť približne na 21 miliónov slovenských korún.

Zonart

Nie, to nie sú moje slová, ale aj naša anarchisticko-lavicová úderka na Jetotaku musel na Gála napluť - v tomto prípade má plne moju podporu. Čítajte tu.