Zdieľam vašu frustráciu...

... a preto som tu na návšteve v krátkom čase už po tretí raz, povedal v koncentračnom tábore Pásmo Gazy generálny tajomník OSN Pan-Ki Mun a zašklebil sa. Akože súcit. Následne prejavil sionistický zmysel pre humor, keď zavtipkoval, že ďakuje obyvateľom koncentračného tábora za vľúdne prijatie. Na jeho obrnené auto totiž po prekročení brány koncentráku padali topánky, kamene a papeky.


Tupý sionistický byrokrat Pank-Ki Mun sa unúval navštíviť koncentračný tábor, v ktorom je väznených asi pol milióna detí do 10 rokov, aby väzňov upozornil, že je neprípustné hádzať za plot koncentráku hrdzavé železo, pretože by mohlo trafiť židovského civila a následne by ho v jeho sídle v Jew Yorku zas vytiahli hysterickí Aškenázovia spod stola a otrieskali jeho čoraz plochejšiu tvár o stenu. Potom zablábolil pár fráz, že Izrael musí umožniť Palestínčanom slobodu, dôstojnosť a ľudské práva a odtiahol von z koncentráku na konferenciu do židovskej Herzlie. Ako každý rok je tam stretnutie sionacistov, ktorí sa navzájom nabudzujú do vraždenia. Už tam odznelo, že Izrael je neprestajne ohrozovaný 200 tisíc raketami (pomaly, ale isto sa výpočet blíži k číslu 6 miliónov, obľúbenému už od 20. rokov 20. storočia) a najnovšie delegátov informoval jeden z top sionáckov, že  vojenský úder môže zasiahnuť všetky iránske nukleárne facility.


Jedným z účastníkov konferencie v Herzlii je minister zahraničných vecí ČR, ozdoba historického národa českého Karl Schwarzenberg. Reportérovi Jerusalem Postu sa ho podarilo udržať pri vedomí dlhšie ako 5 minút a usporiadať s ním rozhovor. V ňom okrem iného odznelo, že Európania sú "great peaceniks". A to veru nie je dobre. Lebo peacenikovia nechcú chápať Izrael. Príkladom je židovský masaker ľudí v koncentračnom tábore Gaza s názvom Cast Lead, spojený s testovaním nových zbraní a systematickým rozbíjaním civilnej infraštruktúry. Európania ho nepochopili. Zo Schwarzenbergových odpovedí na otázku reportéra, prečo ČR tak silno podporuje Izrael, si zacitujme jednu: "Historicky prvé priateľské kontakty sa tiahnu do čias zakladateľa a prvého prezidenta Československa Tomáša Masaryka, ktorý bol veľkým advokátom sionizmu."


Jo, tatíček Masaryk. To bol veľký sionista. To nebol žiadny zasraný peacenik. Masarykov obdivovateľ, istý M.R. Štefánik, však začal byť po čase voči sionizmu takpovediac rezervovaný. Ďalej škoda hovoriť.


 


 

Autor: 
1488

bábkové divadlo s reálnymi fackami na publikum z "gaussovej krivky"

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Palestine_recognitions_only.png

http://en.wikipedia.org/wiki/File:CountriesRecognizingKosovo.png

dva obrázky dnešného jing-jang, kto je blbí a blbší ? ..a prečo ?