Zem, vek a domobrana

Najnovšie číslo Zema Vek sa venuje domobrane. Je tam interview so Slovenskými brancami a podobne.

Je to nanjvýš aktuálna téma. Nemožno sa spoliehať na našu armádu a políciu. Nemožno sa ale spoliehať ani na spomínané paramilitantné vytvárajúce sa organizácie, lebo nie sú ešte dostatočne veľké a organizované. Treba sa spoliehať na vlastné sily, na sily vlastného lokálneho spoločenstva. 

Hlavný faktor knfliktu nie sú ani tak zbrane, ale vôľa a vedomie, čo chcem. To hovoria všetci - okrem dnešnej slniečkarskej ideológie. Najpodstatnejšou zbraňou našinca nie je revolver, ale vôľa sa brániť aj za cenu zneškodnenia a poškodenia oponenta. Nejaká tá zbraň sa vždy nájde, ale tú vôlu si treba pestovať. Už teraz je najvyšší čas na to myslieť.

Ako pochopili už v Čechách - spoza hraníc nám hrozí dosť veľký príval nielen hnedých radikálov-afričanov a arabov, ale aj prívaľ bielej spodiny, ktorá sa tam dosť nahromadila. 

K tomu treba zarátať domácu, našu spodinu.

To sú naši nepriatelia.

To to si treba v prvom rade vyjasniť a nebyť neskôr šokovaný, nestrácať čas špekulovaním, či sú títo oponenti naozaj smrteľne nebezpeční. Áno, sú.

 

 

 

 
Autor: 
téma: 
frooyo

Tito branci zrejme beru spravodlivost do vlastnych ruk. Je to nedemokraticke ?

Náhodný okoloidúci

Tretí oddiel
Článok 32

Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

Ľubov

ale aj posledných 5 čísel,myslím si,že budú pre nás v tomto a budúcom roku aktuálne.Len tak spamäti:
Kontrola mysle
Vatikán a znesvätenie kresťanstva
Sme tu sami?

Trump
Konope-utajovaný liek
Domobrana , som rada,že to má tlačenú formu ,ktovie,čo ešte bude s internetom a vôbec,s elektrinou...hádam je aj lepší opatrný pesimizmus,ako ten západný optimizmus,typu "zvládneme to!"

Truhlík

Nuž domobrana.
Kto ju bude robiť ? V Česku ju robí Okamura.
No a vo Fínsku po tej čudesnej miss sa objavil kandidát za nacionalistov "Skutoční Fíni" Joao Bruno Putulukeso. A je to.
http://rusvesna.su/news/1488519301
http://rusvesna.su/news/1483870062

Norman

kto ju bude robiť?

Nik.
Budeme sedieť na zadku, žartovať a mudrovať a keď to príde, necháme sa podrezať.
Ako ináč?

V každom prípade: len nestrácať fazónu, vieš?

Truhlík

Keď ju nebudeme robiť my tak ju bude robiť riadená opozícia ako tento Fín Joao Putulukeso. Čierny ultrafašista to už je ako tí černosi vo Wehrmachte.
http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/node_pic/public/finskiy_ne...

Norman

veď je to len poctivý židokresťan (s fúzmi)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=586047388177857&set=a.5855103182...