Mileikowski zvoláva židov

Mileikowski prezývaný Netanjahu sa vyjadril, že vyzýva (francúzskych) židov, aby presídlili do Izraela.

Pôvodne som chcel zažartovať, že v dôsledku toho jeho výroku stúplo nebezpečenstvo terorizmu aj v iných krajinách - veď aj tí chcú, aby ich židov Mileikowski popohnal ....

Ale padlo mi na monitor jeho twitter znenie:

To all the Jews of France, all the Jews of Europe, Israel is not just the place in whose direction you pray, the state of Israel is your home.

Vidím, obracia sa na všetkých židov Európy, nielen Francúzska ... zdôrazňuje, že Izrael je ich domov.

Neviem, kecá sa vela o rafinovanosti židov a sionistov - ale ja si myslím, že zásady toku informácií nemožno prekonať. Evidentne - šéf vlády Izraela dáva vážne varovanie židom, že sa niečo nepekné stane. Odkazuje im, kam majú ísť - ak nie teraz, tak potom.

Je možné, samozrejme, že len tak blufuje. Sionisti terorizujú nielen bielych, ale azda ešte viac židov. Ale... načo by vyzýval predseda vlády Izraela na imigráciu - veď ich Izrael až tak nepotrebuje.

Tak či tak, či už je to varovanie alebo zámerne stresovanie židov - je to indikácia niečoho závažného. Lebo Mileikowski je možno kriminálne prasa, možno nie je ani nejako príliš rafinovaný - ale informovaný, informovaný to on bezpochyby je.

 
Autor: 
baloo

Niekto teda mal gul... sorry, no gule nemala, ale odvahu a chrbticu hej, aby vyslovil nevysloviteľné: Antisemitismus ist unsere staatliche und bürgerliche Pflicht
...ale že zrovna ona to bude, to som fakt nečakal...
https://www.youtube.com/watch?v=1k_I45uxMSM

Norman

Zaujímavé, veď to čítala. To by musela preskočiť viac slov. Možno jej to niekto odvážny tak zámerne napísal:)

Takto vážne, v ústavách je napísané, že štát sa neviaže na žiadnu ideológiu. Neviem akým právom nejaký politik vyhlási, že povinnosťou občanov je nejakú ideológiu chrániť. Ja žiadnu ideológiu ani náboženstvo chrániť nemusím, ani teoreticky.

baloo

No podľa mňa v ústave, jakožto zákone hierarchicky najvyššom už z princípu by nemala byť veta, "pokiaľ zákon neurčí inak" - lebo čo to je, ak nie porušenie samotnej hierarchie, keď zákon nižšej úrovne tromfne najvyšší zákon. A ešte k tomu samotný najvyšší zákon to tak stanovuje - ergo ústava je protiústavná ;-)
Také drobnosti, ako "sloboda slova" ani nemusím rozpytvávať, minimálne jeden zákon ten princíp flagrantne porušuje. A keď zákonom treba zakázať bádanie určitej témy, tak tam niečo dosti smrdí. (Vidíš? Ani som nevyslovil "to slovo" aj tak si pochopil... dúfam a predpokladám teda ;-)
Niekedy mi ústava pripadá, ako nevydarený pamflet. Napr.:
"usilujúc sa o uplatňovanie demokratickej formy vlády, záruk slobodného života, rozvoja duchovnej kultúry a hospodárskej prosperity"
Rozvoja ČOHO?!?! Záruk ČOHO?!?!
Prečo je dodržiavanie medzinárodných zmlúv v 1. a to, že moc je od občanov ať v 2.?

"Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky."
Počkať: my tunak si po zvážení všetkých pro a proti (podľa toho, ktorá skupina nám dokázala lepšie premasírovať mozečky) prevelice demokraticky si zvolíme medzi cosanostrou a yakuzou, voni nastúpia a tie výkonné právomoci odovzdajú niekomu, koho sme nevolili?!?! No asi som ešte nezrelý, lebo darmo v tom hľadám náznak demokrácie.

"Poslanca nemožno trestne ani disciplinárne stíhať, ani ho vziať do väzby bez súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky. Ak Národná rada Slovenskej republiky súhlas odoprie, stíhanie je navždy vylúčené."
Chápeme? NAVŽDY! No, povedzme si úprimne, prečo by si nedovoľovali všetko? Aká je pravdepodobnosť, že bratia z NR dovolia stíhanie? Veď je ich spoločný záujem, aby sa nedali stíhať, jasné, že v tomto si kryjú chrbty.

OK, musím ísť. Nu, ale tá ústava teda má v sebe hoooodne takýchto nenápadných "spiacich" dier.

Buheh

Ústava je vždy protiústavná.

Náhodný okoloidúci

Len si predstavte, ako by to vyzeralo, keby v Ústave SR bolo napísané:
a/ všetka moc pochádza z Európskej komisie
alebo
b/ všetka moc pochádza z Bruselu
alebo
c/ všetka moc pochádza z London City
alebo
d/ všetka moc pochádza z Fashingtonu
alebo
e/ všetka moc pochádza z Tel... z tel... z televízie...