Sťahovanie monštra

Sťahovanie monštra

Ako sa všeobecne vie, ľudská história je príbehom konfrontácie kultúrnych paternov. Ináč povedané, je to rast, nafukovanie, hryzenie, žranie sa a spľasnutie oblakov ideológií.

Jedným z nich je anglosionizmus, ktorý vyrástol ako nádor na americkom kontinente a doslovne zbraňami a vojnami sa presadil aj v Európe, pohltil ju, pričom mu z druhej strany pomáhal jeho dvojník, druhý podobný infekt, židoboľševizmus.

S odstupom času je už teraz jasné, že židoboľševizmus zhnil a praskol ako vred plný hnisu koncom osemdesiatych rokov 20. storočia. Krízy, choroby a infarkty zažil už aj predtým, ale definitívne to skončilo vcelku presne rozpadom takzvaného Soviet sojuzu v roku 1991.

Jeho americký dvojník, aj keď v tom čase sám už nezdravo tlstý a napuchlý, neodolal, aby ešte nezožral aj zvyšky rozkladajúcej sa mršiny východnej Európy. Ba čo viac, v akomsi iracionálnom ošiali nadobudol mániu, že teraz teraz mu už nič nebráni a že teda musí a zvládne stráviť aj južný svet islámu.

Tomu sa povie grécky hybris, po slovensky pažravosť. Proste šialenstvo, delírium moci.

S odstupom storočí bude jasné, že zásadný infarkt dostal anglosionistický svet v roku 2016. Z dôvodov ľudského útlocitu nemienim tú lekársku analógiu nejak prehlbovať - pod pojmom infarkt myslím proste to, keď veľkej, zdanlivo silnej svini, sa zapchá nejaká drobná cievka priamo v srdci, pričom celé to hovado začne bezradne mykať všetkými mocnými chápadlami, ale aj tak si nepomôže.

Presne to sa stalo včera vo Washingtone.

Nemienim odhadovať, ako bude mykanie a kopanie monštra prebiehať (radšej nie, mnohým by z tých prognóz prišlo zle), nemienim predpovedať, nakoľko ho to položí, zabije a nakoľko prežije v takej či inej forme (ideologické monštrá sa dokážu deliť a prežívať v zmenených farbách ako polypy). Nemienim rozoberať ani to, nakoľko je zdroj infarktu len malý čierny chuchvalec, ajhľa, vlastne zložený z vlastnej špinavej krvi, tuku a cholesterolu daného monštra - to je predsa samozrejmé, čo iné, ak nie jeho vlastný materiál sa v ňom môže vyskytovať a presadiť?  

To všetko  nemienim do detailov rozoberať. Isté je to, že monštrum už nejaký čas pociťuje, že je nadmieru natiahnuté ako harmonika, že je to bolestivé, choré a že to nezvláda. Hlavný prejav bol brexit, to jest stiahnutie sa hlavného anglosionistického britského chápadla z Európy. Teraz príde Trumpovo prezidentsvo, ktoré mieni presadiť nevyhnutné - reálne zmenšiť rozsah a polohu zvyšných US chápadiel. Je veľmi pravdepodobné, že sa v takom či onakom slova zmysle stiahnu a v Európe po nich zostane len hrubá vrstva slizu. Len - ale zato naozaj hrubá, viacnásobná vrstva živého, psychopatického a dementného slizu.

Už zajtra.

Je to presne to, o čom hovoríme už desaťročia. 

A aj keď žiadna zo spomínaných ideologických beštií ani náhodou nezdochne úplne, s tým nerátajme, aj tak teraz pre všetkých plati:

Hic Rhodus, hic salta.

 

 

Norman

situácia je vážna, ale ako určitú ukážku, ako na ňu budú hladieť s odstupom:

Amerika 2016

Buheh

ďakujem.

Pokiaľ ide o rýchle a definitívne puknutie globálnej sionistickej svine od prežratia, v tom nie som až taký optimista ako Ty. Ale že sa stala veľká vec, to sa zdá byť isté – už len podľa intenzity mediálneho náreku zboru Židov, čo považujem vždy za jeden z najspoľahlivejších indikátorov skutočného stavu vecí.

Pravdupovediac, mňa málo zaujíma, čo si robia tam za morom – nech si trebárs puknú, keď sa im to tak páči. Oveľa viac ma zaujíma, aký dopad to bude mať na zvyšok sveta, a následne na nás. Kľúčom k oslobodenej Európe je oslobodené Nemecko. Za podstatnú preto považujem otázku, či sa vďaka novým vetrom v bielej chalúpke vytvorí šanca na oslobodenie Nemecka spod anglosionistického kolonializmu a od zradcov na čele s Merkelovou. Voľby sú tuším až o rok, ale to už by mohlo byť neskoro – organizátori výmeny populácie sa práve preto tak veľmi ponáhľajú to tam totálne zamoriť a rozvrátiť, aby proces znovunadobudnutia suverenity Nemcom znemožnili.

Norman

veď ani ja nehovorím, že sviňa pukla, to video je len taká voľná a prehnaná alegória, lepšie ma nenapadlo (teda ešte ta scéna z Votrelca, ako tomu nešťastníkovy praskne bachor a z jeho vlastných čriev vylezie zubatá hadovitá beštia ... aj tak sa to dá vidieť :). No, ale zvolil som toto, aj preto je video len mimo článok - v článku píšem, že sviňa dostala (len) infarkt.

No, čo sa týka ďalšieho, o klúčovej roli Nemecka ..., som rád že tézy tohto portálu sú už ako tvoje vlastné, dúfam, že takých ľudí bude veľa:-)

A k voľbám v Nemecku - rok nie je až tak dlho, je to historicky videné len púhy okamžik ... ale dúfam, že aj ľuďom v Nemecku sa to bude zdať priveľa, nech sa trocha dovtedy zahrejú. Voľby sú beztak len formalita, niekedy to divadlo slúži ako demonstrácia niečoho pozitívneho, ale veru, ako hovoríš, je zbytočné na ne čakať. Procesy sa neriada tabulkami a rokmi, ale keď mlieko vykypí, tak je proste smrad a bordel a treba konať hneď, nie?

Ema

Ide tam práve Opäťminútdvanásť a všetkým treba klovnúť do oka.
Šebejovi do jeho mongolostepných oboch.
Bože, to sú kreténi.

Sinuhe

http://www.anonews.co/trump-wins-celebrity/

dajme si pozor, aby sa nenasťahovali k nám. Pozrite si ich všetkých pozorne a nevpúšťajte ...

Náhodný okoloidúci

Čo alebo kto je to "celebrita"? Nie je to náhodou označenie nejakej závažnej psychiatrickej diagnózy?

Dusanbe

„Opätovne vybudujeme jadrový štít pre Poľsko aj Českú republiku, zvýšime počty v armáde (súčasť ozbrojených síl USA) na 550-tisíc na rozdiel od Obamových plánov znížiť stav na 420-tisíc, umiestnime viac jednotiek NATO a pošleme na hranice. Budeme s Putinom rokovať rovnako ako Reagan, a to z pozície sily. Nie tak hlúpo, ako to robil Obama s Hillary,“ vyhlásil Giuliani /Trumpov clovek/ pre Českú televíziu.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/410670-giuliani-s-putinom-budeme-rok...

Toto vraj bola, podla Farageho klucova otazka US volieb:
„Chcete zmenu alebo chcete, aby všetko ostalo, ako to je?“

Ano, aj takto sa robi politika a ak tato situacia naozaj nastane - ostava nam len skonstatovat: "Ješte větší blbec, než jsme doufali !" - ale v prvej osobe jednotneho/mnozneho cisla...

Norman

Guiliany riadne stlačil kriminalitu v New Yorku. Je to človek reálneho činu.
Nie je to väčší blbec, ako sme dúfali, je to tá lepšia časť Ameriky.
Lepšie tam nezoženieš.

To, že hovoria, budú otvorene jednať s Ruskom, nie je hriech. Otvorená konfrontácia svojich postojiv a cieľov nie je zlo. Ani to, že urobia z ďalších nezamestnaných vojakov - budú ich potrebovať pri občianskej vojne.

Dusanbe

Otvorene jednat - ale z pozicie sily, rozbehnut nove kolo zbrojenia a konfrontacie a natlacit k nam US zakladne a vojakov....
/ze mali byt doma nezamestnani, to naozaj, az takto socialne ja nerozmyslam - nech tiahnu odkial prisli a strazia napr. mexicku hranicu, ked sa potrebuju "realizovat" v armade/

No, asi sa tam lepsie naozaj neda zohnat. A co si vyberia tento clovek cinu - obciansku vojnu doma, alebo vyvolany konflikt a napatie daleko od hranic USA ?

Tych blbcov /zatial v pomienecnom tvare/ som mal na mysli v prvej osobe - t.j. ludi, ktori sa nazdavali, za pod lepsimi vztahmi s Putinom mal Trump na mysli nieco ine, ako prave prezentoval Guiliany.
Ty si k nim nepatril ?

Ema

Giuliani po skúsenostiach z Jew Yorku chápe, že USA majú na tento účel podhodnotené štátne ozbrojené zložky.

Povinná táravá jazda o štíte a Rusku je teraz nevyhnutná ako intubácia pre pacienta v šokovom stave. V NATO totiž panuje totálna hystéria, ktorú treba z racionálnych dôvodov utlmiť. Úbohé zelené gumy a ich suita by inak stratili istoty a začali sa správať nekontrolovane.

Dusanbe

zbežného sledovania hlavných médií u nás, ide zjavne niekomu aj o urýchlené odstránenie
očakávania verejnosti - vyvolaného predvolebnou rétorikou, že v politike USA voči Rusku a prítomnosti a rozpínavosti armády USA v našich končinách by sa po zvolení Trumpa mohlo niečo zmeniť k lepšiemu.

Ale toto je záhada- podivné zvuky v mori pri Kanade, žeby znovu Putin :

http://cestovanie.pravda.sk/exotika/clanok/410217-pri-kanade-sa-siri-zah...

Norman

to nebude armáda ani korporácie, to bude len praskanie methanových ložísk

heh.

Norman

Ale veď nik nehovoril, že Trump bude slniečkar - to bola parketa Obamu. Trumpova agenda v kampani bola, že bude zastávať práva USA na úkor, mojimi slovami, na úkor medzinárodnej mafie.

Okrem toho som len chcel vyjasniť, že Guiliani je starý známy človek a v podstate je pozitívnejší, sľubnejší, ako sám Trump ( i keď je možné, že jeho fungovanie v trumpovom tíme bolo založené na Gulianiho popularite v USA )

Pozri, na tomto servri sme nikdy nešírili strawberry fields ilúzie a utópie. Akékoľvek politické utópie sú to najhoršie, čo môže byť a majú na svedomí tie najhoršie karamboly v histórii. Treba realistov - a Trump je, v tom poli slepých anglosionistických bláznov a čurákov, aspoň jednooký král.

Samozrejme, že systém má svoju zotrvačnosť a ak vôbec nejako zmení smer, bude to len postupne - ale v každom prípade je Trump to najlepšie, čo sa dalo čakať. Určite nie nejaký Sanders, či čo to tam majú za naivistov. Veď jedno z pozitív Trumpa v úrade je aj to, že on zrejme dobre vie, že ani ten úrad nie je samovládny a že čokoľvek tam treba presadiť silou, použitím sily, použitím biča a medu. Nič nejde automaticky a samo, ani v Bielom dome, ani v Kremli ani vo Vatikáne.
Okrem toho - nie Trump zmení tu zem - on je len dosť dobrá voľba na dobu, kedy tá zem ZAKONITE pôjde do sračiek.
Bola by síce väčšia zábava, keby sa uvarili za rehotu Clintonky - ale až taký cynik nie som, aby som im to želal. Prajem im Trumpa, urobili to najlepšie, čo mohli.

Dusanbe

.

Dusanbe

v Bulharsku nám prepadla v prezidentských volbách - len 35% - premier podá demisiu, keďže boli "jedna fajta".

Nový prezident - "the former commander of the country's Air Force Rumen Radev, won with more than 58%."

"President-elect Radev has said he will keep Bulgaria in Nato but has affirmed that "being pro-European does not mean being anti-Russian"

http://www.bbc.com/news/world-europe-37969756

Alebo, žeby to bola ako u Trumpa, tiež len predvolebná rétorika ?!?
Zeby ?

Poznáte ten vtip, ako učiteľka dotiahne na hodinu deťom v osobitnej škole
vypchatú žirafu ?
"No, kto mi povie deti, čo je to ?" - pýta sa učiteľka.
Deti nič.

"No minule sme sa o tom učili, skúste si spomenúť !" - pobáda ich učiteľka.
A deti krepé, mlčia a pozerajú pod lavice.
"No, nikto nevie ?"
Tu sa prihlási Móricko a vyhŕkne: "Zeby Lenin ?!?"

Vysvetlivky:
fajta - odroda, sorta - používa sa "na maďaroch"
krepé - hlúpe, sprosté - používa sa v úzkom okolí BB

nové